Skocz do zawartości

Polecane posty

Taaa... I za ile? 200zł? Te packi na PS3 i Xbox'a Cenega wydała za 200zł, ciekawe ile każą sobie płacić za taki PC'towy pack. GTA IV nadal w sklepie Cenegi kosztuje ok. 150zł, epizody ok. 100zł. Kupiłbym tą kompletną edycję jakby wyszła za 100zł, jeśli będzie droższa to rezygnuję, tym bardziej, że GTA IV dobrych pare miesięcy temu kupiłem za taką cenę.

Edytowano przez spontan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej tyle wyjdzie w przeliczeniu na złotówki. Już chciałem powiedzieć, że na Empiku może - choć to marne marzenie :P - będzie taniej, ale produktu nie mają w ogóle (średnio u nich z magazynami). Natomiast na gram.pl to epizody są za 99zł. W sumie sytuacja z ceną podobna jak w przypadku San Andreas tyle, że bez afery kolekcjonerskiej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem po raz kolejny grać w GTA IV. Tym razem postanowiłem, że przejdę całą gre. Mam pytanko odnośnie fabuły.

O co chodzi z tym całym Bulgarinem? Pojawił się tak nagle i nie zabardzo czaje co Niko do niego ma?

Edytowano przez badcompany2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem po raz kolejny grać w GTA IV. Tym razem postanowiłem, że przejdę całą gre. Mam pytanko odnośnie fabuły.

O co chodzi z tym całym Bulgarinem? Pojawił się tak nagle i nie zabardzo czaje co Niko do niego ma?

Niko do niego nic nie ma... To on się do niego doczepił. Bulgarin oskarża Niko o to że go okradł(chociaż wcale go nie okradł), między innymi dlatego Niko postanowił wybrać się do Liberty City.

Graj dalej to wszystkiego sam się dokładnie dowiesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niko do niego nic nie ma... To on się do niego doczepił. Bulgarin oskarża Niko o to że go okradł(chociaż wcale go nie okradł), między innymi dlatego Niko postanowił wybrać się do Liberty City.

Wybrał się też między innymi dlatego, że dostawał maile od Romana, jak to mu się doskonale wiedzie, ale jednak prawda okazała się bardziej ponura ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba im zawierzyć, bo w ogóle gram.pl ma premierę na 5 listopada a to dosyć dawno :P a w samym Media Markt szukanie jest dosyć utrudnione, bo... przynajmniej ja się w tym połapać nie mogę. A już jeszcze dodać do tego filtr na PC i w Polsce to w ogóle... ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli strasznie chcesz możesz pobawić się commandline, a jeśli nie chcesz się bawić podeślę Ci swój. Na starym kompie aby uzyskać większą wydajność używałem też moda o nazwie Realizm 6.2. Można też użyć Visual IV, w jakiej wersji nie wiem bo nie jestem na bieżąco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...