Skocz do zawartości

Polecane posty

Obrazek sam zrobiłem, bo mi się nudziło, a mam kilka informacji o tym, że GTA V będzie w Vice City:

- http://grrr.pl/2009/04/08/rockstar-games-g...uz-w-2010-roku/

- http://www.vgchartz.com/forum/thread.php?id=92175

P.S. A wszystko zrobiłem w Paincie (Windows 7) :wink:

Edytowano przez Andrzejk1k
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tja, rzecz w tym, że

Jak zabijesz Derricka, to Francis staje się twoją sucz na zawołanie, jak cię pały gonią, to możesz wykonać telefon do Francisa, wybrać "clear wanted" i on zrobi to, co do uległej bitch należy - czyli oczyści cię z zarzutów

;) Tak samo jak poznana przez Internet Kiki (z tym że Kiki jest wkurzająca, ot co)

Ja tam przeszedłem GTA 4 trzy razy i dokonałem każdego możliwego wyboru.

Jak nie zabijesz Dwayne'a, to jak się z nim bardziej skumasz, zaprzyjaźnisz, to potem będziesz mógł poprosić go o podesłanie ci swoich ziomków jako wsparcia, którzy będą z tobą jeździć i strzelać do każdego, kto cię zaatakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też

zabiłem Francaisa

z tego samego powodu cy inni :)

Ja mam takie wrażenie że po patchach przybyło o kilka nowych wozów, też wam sie tak wydaje?

Jeszcze wg. mnie po tych wszystkich patchach poprawiła sie fizyka jazdy i wypadków :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dobrze , że przypomniałeś - muszę kasę szybko odłożyć na dodatek. A co do wymagań wydaje mi się, że gra będzie lepiej zoptymalizowana niż czyste GTA IV. Pamiętam sytuację po premierze GTA III. Ludzie też klęli na optymalizację i wymagania, a Vice City nie dość, że miało lepszą grafikę to o wiele płynniej chodziło. Myślę, że podobnie jest właśnie z GTA IV i kolesie z Rockstara muszą się nieco obyć z nowym silnikiem graficznym :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym w multi GTA: IV miał pełno elementów RPG czy tam MMO była by to gra idealna :happy: A tak to czekam na APB, ale nie stawiam przed nim duzych wymagan. Denerwuje mnie mała ilosc broni w porównaniu do innych części GTA

Edytowano przez Nath4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem odnośnie ostatniej misji... A mianowicie:

Wybrałem wersję z zemstą... W ostatniej misji przechodzę przez ten taki magazyn, później dalej podwórkiem, do motoru i pędzę brzgiem morza i aż do helikoptera. Wskakuję do niego... I jest taki problem... Trafia mnie jakaś rakieta wystrzelona z motorówki. I teraz pytanie co ja źle robię ?? Lecę za blisko niego?? Muszę się jeszcze od niego dalej oddalić czy podlecieć bliżej i go rozwalić z działek helikopterta??

Aha... Sorry, że piszę trochę w nieodpowiednim miejscu, ale nie chce mi się zakładać nowego tematu ;P... I chyba nikt się nie będzie gniewał ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dziwny problem masz :confused:

Jak dobrze pamiętam, to trzeba było jechać na motorze wzdłuż brzegu, a na końcu jazdy należało skoczyć na rampę w stronę helikoptera z Jacobem na pokładzie, a następnie lecieć za Pegorino, no i naturalnie unikać rakiet wystrzeliwanych z łodzi... Trzeba dolecieć do jakiejś wyspy, gdzie następuje koniec gry

:thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...