Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thorinbur

Summer Athletics

Polecane posty

Mam taki problem : gdy uruchamiam grę wyskuje mi taki błąd : .\graphics_dx9.cpp(1396): dx 8876086c (2156)(d3d) może mi ktoś pomóc,zainstalowalem directa tego z plyty i nadal nic

Miałem ten sam problem. Musisz zainstalować direcxta. Jest na płycie z grą.Dokładnie:

Cd-action>pełne>summer athletics>support>directx>setup

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sporo osób ma problem z innymi konkurencjami. Mam dobrą radę która mi pomogła. Zamiast szybkości walenia w klawisze wypróbujcie uderzanie z rytmem. Możecie naciskać tak szybko jak sie da a i tak zawodnik będzie stał prawie w miejscu, bo tu większy nacisk położono na rytm. I to mi sie podoba bo to już nie jest taki joystick-killer jak dawne sportówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przymierzam sie do zainstalowania tej gry. Ona chociarz troche dorównuje Bejing 2008?

Mniej dyscyplin, grafika IMO lepsza, widziałem 30-minutowy gameplay z Beijing 2008 i IMO (ach te powtórzenia...) Summer Athletics przebija tą grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na czym w ogóle polega to uzyskiwanie pozycji, bo jeszcze nigdy mi się to nie udało....

Gdy np. skaczesz przez tyczkę i, gdy się wybijasz klikasz na zmiane: <-(lewo) /\(góra) -> (prawo) <-...

A mnie gra działa bez problemu tylko filmiki się trochę przycinają <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta jedna konkurencja w kolarstwie to porazka... a ja mam problem z osiągnięciami. Mam za zadanie pokonac wszystkie plotki w biegu na 110m i mimo ze je pokonuje to nie zostaje to zaliczone, tez tak macie?

Wydaje mi się, że po prostu nie pokonujesz wszystkich. Tzn. przypatrz się czy twoja postać nie zaczepia o jakiś płotek. Łatwo poznać bo widocznie zwalnia. Mi też wydawało się, że zaliczałem całość a w osiągnięciach nie miałem (Bo prawie zawsze o jeden płotek delikatnie zaczepiałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, pisałem na forum od Techlandu ale oni coś chyba niezbyt są aktywni na własnym forum...

jeśli chodzi o multi to może im chodzi o to że może dwóch grać na jednym kompie? lol...

Nie chce mi sie na nowo pisać więc zacytuje co pisałem na forum techlandu - możliwe, że niektórzy z Was mieli pewien problem, którego rozwiązanie podaje a jednocześnie może byscie mi pomogli z moimi... :-)

"Sprawa 1

Mam takie pytanko dotyczące kontroli - chodzi o normalny standardowy tryb pojedyńczej konkurencji i sprint na przykład na 100m. Nawet nie chodzi mi tutaj o tryb zręcznościowy w którym te takie nitro można włączać :D ale zwyczajny realistyczny - jest napisane w manualu i podczas gry, że trzeba naciskać jak najszybciej klawisze lewo i prawo no a to za przeproszeniem jest g... prawda albo ja mam coś z grą nietak :/ najlepszy rezultat moge osiągać wciskając tak jakby ze średnią prędkością lewo i prawo ale jak za szybko wciskam to moc i prędkość na pasku spadają i mój zawodnik biegnie wolniej.

Rzut oszczepem jest np łatwy bo tam trzeba tylko wciskać (też średnio bo za szybko to spada wskaźnik) lewo i prawo i można świetne rezultaty uzyskać. W skoku wzwyż też wszystko ok chociaż wciskanie "na zmiane" lewo, góra, prawo - też nie brzmi jednoznacznie. Czy mam wciskać lewo,góra,prawo po kolei czy zależnie od tego jak zawodnik frunie w powietrzu mam jakoś odgadnąć co jest za co odpowiedzialne?

No a poza tym to świetna gra - bo zawsze miałem nostalgię do The Games: Summer Challenge a tutaj moge też sobie porobić różne turnieje z przeróżnymi konkurencjami

Sprawa 2

Acha właśnie - czemu tylko 8 zawodników można stworzyć? Lubie sobie porobić dosyć dużo przeróżnie wyglądających biegaczy z różnych krajów a tu lipa :/

Nie przeszkodziło by mi to gdyby savegame był tak łatwo do zmiany jak te pliki tekstowe które sie tworzą po wyłączeniu gry za pierwszym razem (ale z nimi jeszcze jeden problem - sprawa 3).

Savegame.dat pod którym jest wszystko zapisane jest dosyć skomplikowany i chociaż bawiłem sie z hexami już to tutaj za każdym razem jak coś zmienie to gra na początku wyświetla że nie potrafi otworzyć pliku - nawet jeśli zmienie jedną literke u zawodnika w imieniu!

Sprawa 3

No właśnie to jest dosyć śmieszne bo te pliki tekstowe config.txt i te inne jak sie tworzą i za drugim razem jak włącze gre to skoku w dal nie można zacząć (znaczy sie nie chce zawodnik zacząc biec) i jeszcze pare innych anomalii sie dzieje np skok wzwyż nie można pozycji zmieniać bo jak sie wciska przeróżnie lewo,góra,prawo to sie nic nie dzieje (nawet wskaźnik "pozycja" sie nie zmienia).

Rozwiązanie jest dosyć śmieszne bo wystarczy skasować te pliki bo i tak one nic nie zawierają bo savegame.dat wszystko ma w sobie zawarte oprócz opcji, które wystarczy po prostu zmienić ze standardowych na upragnione przy każdym włączeniu.

Szkoda tylko, że nie każdy biedak sie domyśli i bedzie reinstalował grę po każdym włączeniu żeby sobie poskakać :P

Martinez

PS acha grę posiadam dzięki zakupie CD-action, więc może z tą wersją jest coś nietak?"

A poza tym skok o tyczce jest śmieszny bo w trybie realistycznym 5.50 to naprawde trudno skoczyć chociaż w zręcznościowym jest łatwiej to jednak śmiesznie sie gra zręcznościowy gdy można 3 razy włączyć turbo :P bez którego nie przeskoczy sie nawet 5.30

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...