Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thorinbur

Summer Athletics

Polecane posty

Witam mam problem z grę Summer Athletics z dzisiejszego Cover CD. Gra odpala się ładnie chodzi płynnie i wszystko jest ok, do momentu, kiedy nie spróbuję wziąść udziału w konkurencji na basenie. W czasie ładowania dostaję błąd:

ERROR: couldn't load 'arenas/pool/pool_lighting__03.%%%.eng'

i gra wywala się na pulpit. Zacząłem od kariery i bez najmniejszego problemu rozegałem skok wzwyżm, ale nijak nie mogę zagrać w 2 część kariery:200m stylem motylkowym. Jest na to jakiś patch, czy tylko ja mam ten błąd?

PS. Już reinstalowałem, więc nie proponujcie mi tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błe gra się tnie niemiłosiernie, a na necie wymagania tej gry były takie:

Procesor 1,2 Ghz

1GB Ramu

Karta Graficzna 64MB

A ja mam:

Procesor 1,2 Ghz

512MB Ramu

Karta Graficzna 128MB

Więc aż tak ciąć się nie powinna...

Chociaż w CD-A były inne wymagania:

Procesor 2Ghz

1GB Ramu

Krata Graficzna 256MB

Więc już sam nie wiem... Może coś na to macie? Wiem, wiem nic się nie da, ale i tak pytam (a co nie zaszkodzi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że gra jest wyjątkowo RAM'o żerna... odpalenie jej przy włączonej mozilli spowodowało, że cieła się przy rozdzielczości 800-600, podczas gry normalnie grałem w nią w rozdzielczośći 1280x800 bez zająknięcia... Oprócz oczywiście lokacji na basenie, która mi się nie ładuje... i niepozwala grać w karierę...

EDIT: rozwiązałem swój problem!.

problem jest albo plikach, znaczy z instalatorem na kowerze i ten plik powodujący błąd nie istnieje, albo w moim ramie. Sposobem na ładowanie lokacji z basenem w moim przypadku było zmiana jakości tekstur i wyłączenie błysków (znaczy któreś z tyh dwóch więc albo problem jest w pliku z teksturą, lub odpowiedzialnym za błyski, lub w moim ramie, w którym mniejsze pliki tekstór się mieszczą (problem w tym, ze mam ustawione 2GB stronicowania, więc nie powinno to powodować błędu, a jedynie duże zmniejszenie wydajności. jak jeszcze ktoś ma taki problem jak ja niech napisze. Jak będe miał możliwość sprawdze płyte na mocniejszym sprzęcie (o ile taki znajdę...) i ew. ją zareklamuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inny problem z tą grą. Mianowicie, w całkowicie przypadkowych momentach gra mi się zacina i nic nie mogę zrobić. Nie pomagają standardowe skróty (ctrl+alt+del, alt+F4, alt+tab, alt+esc), muszę robić twardy reset. W tle słyszę tylko dźwięki stadionu i widzę nieruchomy obraz. Wie ktoś o co tu chodzi??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inny problem z tą grą. Mianowicie, w całkowicie przypadkowych momentach gra mi się zacina i nic nie mogę zrobić. Nie pomagają standardowe skróty (ctrl+alt+del, alt+F4, alt+tab, alt+esc), muszę robić twardy reset. W tle słyszę tylko dźwięki stadionu i widzę nieruchomy obraz. Wie ktoś o co tu chodzi??

Mam ten sam problem, ponawiam wiec pytanie ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inny problem z tą grą. Mianowicie, w całkowicie przypadkowych momentach gra mi się zacina i nic nie mogę zrobić. Nie pomagają standardowe skróty (ctrl+alt+del, alt+F4, alt+tab, alt+esc), muszę robić twardy reset. W tle słyszę tylko dźwięki stadionu i widzę nieruchomy obraz. Wie ktoś o co tu chodzi??

Mam tak samo.Wie ktoś co z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei nie mogę jej uruchomić. Gdy ją włączam po ekranie "lata" komunikat: Sync. out of Range. Czy ma to związek z za małą ilością pamięci RAM.

Procesor 2,4 GHz

RAM 512 GB

Grafika 256 MB

SM 3.0

EDIT: Powoli przymierzam się do kupienia jeszcze co najmniej 512 MB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei nie mogę jej uruchomić. Gdy ją włączam po ekranie "lata" komunikat: Sync. out of Range. Czy ma to związek z za małą ilością pamięci RAM?

Nie, to nie przez pamięć, choć rzeczywiście dokupić nie zaszkodzi. Twój problem wydaje się prosty - wystarczy zmienić częstotliwość odświeżania monitora. Sądzę, że powinno być 60 Hz, a jeśli nie to popróbuj innych ustawień. Jakbyś nie wiedział jak to zrobić to pisz PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problemik. A mianowicie - jak jest jakaś konkurencja w której trzeba używać prawej gałki (gram na padzie) np. góra - dół, to u mnie to nie działa, tzn. działa ale muszę machać lewo - prawo. I odwrotnie - gdy piszą, że trzeba machać gałką lewo-prawo, to u mnie trzeba machać góra - dół. I jeszcze jedno. Jak skoczyć o tyczce by nie strącić? Niby kręcę prawą gałką a i tak pisze "błąd". Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problemik. A mianowicie - jak jest jakaś konkurencja w której trzeba używać prawej gałki (gram na padzie) np. góra - dół, to u mnie to nie działa, tzn. działa ale muszę machać lewo - prawo. I odwrotnie - gdy piszą, że trzeba machać gałką lewo-prawo, to u mnie trzeba machać góra - dół. I jeszcze jedno. Jak skoczyć o tyczce by nie strącić? Niby kręcę prawą gałką a i tak pisze "błąd". Pozdrawiam.

najpierw się rozbiegasz zyskując moc. Potem naciskasz i trzymasz skok (spacja domyślnie) tak aby pasek zapełnił się powyżej Twojej ustalonej wysokości. Nastepna trzeba uzyskać pozycje i przeskoczysz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateuszpryma, w opcjach ustaw sobie kontrolery analogów, bo pewnie masz coś tam nagmatwane. Co do gry na padzie to próbowałem, ale zdecydowanie łatwiej jest grać na klawie (wciskać klawisze niż kręcić gałkami :D). Widze, że dużo ludzi ma problem z tą gierką, u mnie wszystko chodzi w porządku :).

A multi jest dostępny chyba tylko na 1 kompie (wybierasz drugiego gracza, ale nie sprawdzałem tego).

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inny problem z tą grą. Mianowicie, w całkowicie przypadkowych momentach gra mi się zacina i nic nie mogę zrobić. Nie pomagają standardowe skróty (ctrl+alt+del, alt+F4, alt+tab, alt+esc), muszę robić twardy reset. W tle słyszę tylko dźwięki stadionu i widzę nieruchomy obraz. Wie ktoś o co tu chodzi??

Mam to samo :( Proszę o pomoc bo gra jest przednia i chętnie bym sobie w nią popykał.

Ram : 2 gb

Grafika : GeForce 7600 GS 256 mb

Procesor : Intel Core 2 Duo 6320 (1.86 Ghz)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inny problem z tą grą. Mianowicie, w całkowicie przypadkowych momentach gra mi się zacina i nic nie mogę zrobić. Nie pomagają standardowe skróty (ctrl+alt+del, alt+F4, alt+tab, alt+esc), muszę robić twardy reset. W tle słyszę tylko dźwięki stadionu i widzę nieruchomy obraz. Wie ktoś o co tu chodzi??

Ten sam problem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech wszyscy tutaj spróbują odinstalować i zainstalować grę możliwa dla niektórych reinstalacja kompa popatrzcie też w ustawieniach i zmniejszcie wszystkie na najmniejsze a i to był dobry pomysł żeby umieścić tę grę na płycie to mi przypomina grę beijing na ps2,3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem: gra chodzi mi płynnie na wysokich detalach ale gdy włączam konkurencję na rowerach albo z łukiem to mi się strasznie tnie i nie da się grać, naciskam escape, czekam, przewijam na wyjście, czekam, wyłączam tą konkurencje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...