Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pan Don

Kane & Lynch

Polecane posty

Witam,

poszukuje chętnych do gry w sieci, którzy chcą zdobyć wszystkie osiągnięcia. Wspólnymi siłami powinno pójść szybko i sprawnie ;)

Mój xfire i live to Rafiki131

Ja też się dołączam do zgrania się w celu zdobycia osiągnięć. Jeśli ktoś jeszcze jest chętny, to wpisywać się.

Moje nicki:

G4W: wh1sky666

xfire: wh1sky1990

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś gra w K&L1 w multi? Wchodzę do gry, klikam szybkie wyszukiwanie i nie znaleziono gier. W liście gier, też mam 0 dostępnych. Może ktoś to sprawdzić, bo nie wiem czy to problem, czy po prostu nikt nie gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu nikt nie gra :) multi w K&L1 jest wyłacznie chwilową ciekawostą - takie rozwnięcie trybu fabularnego, ale po 2-3 godzinach ogarniasz wszystko i zaczyna robić się nudne :) Ale napisz do mnie na xfire jeżeli posiadasz - deathdealer47, możemy się umówić na któryś dzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za chęci, ale nie skorzystam. Grałem w betę multi K&L2, wiem jak to wygląda, nie za bardzo mnie porwała. Jak miałem już zainstalowane na kompie, to myślałem, że ktoś będzie grał przez sieć i zagram na szybko po czym odinstaluję, bo do dzisiaj miałem zrobić trochę wolnego miejsca na dysku. Już go wywaliłem.

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...