Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pan Don

Kane & Lynch

Polecane posty

Czyli według tłumacza Cenegi "Niepewny Sojusz" - jaśniej multiplayer :P

Ktoś oprócz mnie jest chętny?

Potrzebna jeszcze co najmniej trójka "najemników" :P

Jeśli dobrze wiem,to w Polsce nie można grać przez neta,gdyż nie jest obsługiwana opcja live...czy jakoś tak.

Ja nie mogę grać,ale jak ty możesz,to powiedz-Grasz w Polsce czy zagranicą?

Albo czy w ogóle grałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo masz rację.

"Usługa LIVE oraz opcje gry wymagające LIVE są w Polsce niedostępne" (naklejka na opakowaniu gry).

(Co ciekawe interfejs LIVE został przetłumaczony na nasz język ojczysty...)

Można dodać do tego słowo "oficjalnie", ponieważ istnieje sporo kont LIVE Polaków, których (kont, nie Polaków :P ) Microsoft nie usuwa, mimo że widzi kraj dzięki adresowi IP...

Da się grać, ale trzeba podać "niezbyt prawdziwe" dane...

Możesz czekać, aż Microsoft uruchomi LIVE w Polsce, ale możesz się wtedy nie doczekać...

Teraz konkrety: grałem w Polsce i całkiem fajny ten multiplayer...

W końcu nie po to wydałem te 8 dych, żeby odłożyć grę po 6 godzinach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo masz rację.

"Usługa LIVE oraz opcje gry wymagające LIVE są w Polsce niedostępne" (naklejka na opakowaniu gry).

(Co ciekawe interfejs LIVE został przetłumaczony na nasz język ojczysty...)

Można dodać do tego słowo "oficjalnie", ponieważ istnieje sporo kont LIVE Polaków, których (kont, nie Polaków :P ) Microsoft nie usuwa, mimo że widzi kraj dzięki adresowi IP...

Da się grać, ale trzeba podać "niezbyt prawdziwe" dane...

Możesz czekać, aż Microsoft uruchomi LIVE w Polsce, ale możesz się wtedy nie doczekać...

Teraz konkrety: grałem w Polsce i całkiem fajny ten multiplayer...

W końcu nie po to wydałem te 8 dych, żeby odłożyć grę po 6 godzinach ;)

Jak się zarejesrowałeś. Napisz wszystko kro po kroku

Napisz,to sobie zagramy :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z poradnika na gry-online (LINK) :)

Popełniłem jednak jeden "błąd" - podałem prawdziwą datę urodzenia, przez konieczne było podanie adresu mailowego rodzica i przy dodawaniu do znajomych muszę podawać hasło rodzica...

Wybrnąłem z tego zakładając konto "tatadon" :P

I jest jeden problem podczas gry - "Kane & Lynch" nie jest jakoś specjalnie oblegany, przez co często trzeba czekać na innych graczy (co najmniej musi być czterech), ale czasem, kiedy gdzieś czekałem brakowało akurat jednego, więc może tym razem się uda? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dino mam jescze jeden problem! Gdy wchodze do gry uaktywnia mi sie games for windows gdy gralem kilka miechow wtedy w single i gdy chce zagrac w multi i wybieram fraggie alliance to pisze nie jestes zalogowany na games for windows(jak sie na tym gfwl zalogowac gdy na necie wszystko zrobilem). Z gory dz za odp(chce juz sobie pograc).:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Dino wszystko juz mam ustawione wiec mozemy zagrac, moj gamertag to cdrozmiar:) Tylko moge byc slaby poniewaz dawno w K&L nie grałem, musze sie oswoic. Tylko teraz wytlumacz mi jak ja mam sie teraz to do was polaczyc jak bedziemy grali bo widzialem ze jest zupelnie inaczej niz w codzie4, wiec licze na pomoc ja moge o kazdej porze zagrac pozdrawiam. Czekam na odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie ma sprawy tylko jak wybiore gre rankingowa to ktora mam wybrac zeby z wami zagrac, aha i wkurza mnie jedno ze tam 3eba czekac na innych graczy az sie polacza tak jak w gowie wiec mozemy sie umowic na konkretna godzine i bez czekania sobie pograc oki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicek wcześniej napisał, że będzie do końca tygodnia, więc powinien być (chociaż lepiej, żeby sam się wypowiedział :D ).

Jeśli chodzi o wybór gry - na liście klikasz na odpowiednią grę (albo założymy sami, albo dołączymy się do innej) i naciskasz "wybierz".

I tyle :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten oto sposób doszliśmy do konsensusu :P

Zaczynamy od jutra?

O "czwartego" nie trzeba się zbytnio martwić - parę osób wysłało się do mnie, zresztą do Was pewnie też :P

I jedno pytanie - czy też czasem macie problemy z połączeniem - rozłącza Was podczas gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...