Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincessNue

Steam Sale Fred #summer2014 edition

Polecane posty

Zaraz... Czy mi się przypadkiem nie wydaje, że volvo po chamsku podmieniło FF VII na FF XIV?

Not cool Gay Ben... Totally not cool..

@EDYTA - dobra... Już nieważne.

Jak się okazuje cena siódemki też jest obniżona więc już nie jestem zły.

Jutro cebulany rozejdą się zgodnie ze wcześniejszym planem.

BTW - jeżeli jest tu jakiś fan jRPG, który jeszcze nie ma w swojej kolekcji The Last Remnant to niech naprawi ten błąd póki gra jest za te śmiesznie niskie 2,49 ojro. Nie jest to w żadnym wypadku produkt najwyższej klasy, ale ja sam bawiłem się przy nim całkiem dobrze, przechodząc go w sumie dwa razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MartiusGW - z tego co pamiętam, a grałem dosyć dawno, to jakichś większych problemów z ładowaniem nie miałem. Przy walkach pojawiał się tylko ten charakterystyczny "rozbity" ekran i już. Przemieszczanie się między lokacjami też było raczej bezproblemowe.

@EDIT - z tego co wyczytałem w karcie produktu na STEAM to zrobili update i dodali Turbo mode do walk.

That's neat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy obecna wersja FF7 ma w końcu normalną muzykę i ogólnie przypomina jakością coś, co nadaje się do grania w roku Pańskim 2014?

A czego oczekujesz od gry, ktora swoja premiere miala 17 lat temu na pierwszym Playstation? Muzyka jest w midi, a grafika pozostala niezmieniona, czyli jesli chodzi o oprawe jest dokladnie tak samo jak bylo w porcie na PC w 1998 roku. Co nie zmienia faktu, ze jesli tylko dla kogos liczy sie bardziej fabula, swiat i klimat gry niz sama oprawa techniczna, to Final Fantasy VII wciaz nalezy do scislej czolowki. Jak chcesz normalnej muzyki z gry, to poszukaj na serwisach aukcyjnych albumu z muzyka z gry w wykonaniu m.in orkiestry symfonicznej naszej Filharmonii Narodowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy obecna wersja FF7 ma w końcu normalną muzykę i ogólnie przypomina jakością coś, co nadaje się do grania w roku Pańskim 2014?

FF8 jest wersją absolutnie podstawową - to samo, co te kilkanaście lat temu z muzyką midi i całą resztą + konieczność logowania się na konto squeenix + czity i program poboczny (taka minigierka od FF8) wbudowane w launcher, na dodatek z niekompletną obsługą pada (żeby odpalić grę musiałem z jakiegoś chorego powodu używać i pada, i klawiatury) co każe sądzić, że z FF7 jest tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie zagłosuje na pakiet z Quakiem to buc i frajer!

>nieposiadanie wszystkich dobrych kłaków na sztimie

nawet mi was nie żal

Nie mam żadnego kłaka na sztimie.

W sumie to nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz w jakiegokolwiek kłaka grałem.

To chyba były początki gimbazjum...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...