Skocz do zawartości

Rozwiązany: Grand Theft Auto V PC/PS3


MasterBuster

Polecane posty

Witam postaram się żeby to było najbardziej zrozumiałe.

Otóż otrzymałem e-mail'a od R* że GTA V będzie już niedługo na P34 XONE I PC

Na co lepiej kupić GTA V na PS3 czy na PC iż take informacje na temat :

PS3:

Bardzo słaby model zniszczeń

Gra stworzona w 30 Klatkach (FPS) (Na konsolach nie odczuwa się tak małej ilości fps bo to chodzi o Szybkość muszki a na kontrolech nie ma myszki więc dobrze się gra)

PC Ma być:

Lepsza grafika

Lepszy model zniszczen

Lepszy model dzikich zwierząt

Gra też w 30 klatkach bo nie da się zmienić i tu to można odczuci

Na co lepiej kupić

Mój komputer:

Specyfikacja:

Laptop Lenovo Ideapad z570

Intel (HD) graphisc 3000

Nivida GeForce GT 540M

Intel core i3 2x 2,2GHz

500GB

Ram : 6.00 GB!

PS: Łocz doksy (watch dogs) Działają mi na Teksturach Wysokich i Grafice średniej nie laguje

Zródło:Film Rocka pt:"GTA V NA PC"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekałbym na wersję PC, zresztą na karcie Steampisze, że gra doczeka się paru usprawnień. Na razie nie wiadomo co do wymagań sprzętowych, ale optymalizacja powinna być w porządku, tak jak to było w przypadku wersji PC Max Payne 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje na PS3, przeszedlem gre do polowy, ale i tak zamierzam kupic na PC. Co do Twojego pytania, to ciezko stwierdzic jakie wymagania GTA V na PC ostatecznie bedzie mialo. Mam nadzieje, ze R* nie wypusci ponownie niezoptymalizowanego portu jak to zrobil w przypadku GTA IV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 klatek na pc? Rockstar chyba nie popełni takiego błędu, inaczej przygniotłaby ich fala hejtu od graczy smile_prosty.gif

Max Payne nie miał blokady, więc mam nadzieję, że GTA V też nie będzie miało.

No przykro mi bardzo!!! R* zrobiło grę w 30klatkach i na komputerze będzie to odczuwalne lecz na ps3/x360 nie jest to odczuwalne gdyby mieli zrobić gre w większej ilosci klatek to by musieli cała gre na nowo robić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra powinna Ci pójść na niskich/średnich. Ja osobiście nie mogłem wytrzymać i kupiłem grę na PS3 i grało mi się bardzo przyjemnie. Grafika jest lepsza, niż w GTA IV na PS3 (pewnie wyciska z konsoli siódme poty :P ). Jeżeli jednak premiera miałaby być w tym samym dniu dla wszystkich platform, to kupiłbym na PC, a mam podobne specyfikacje do twoich (troszeczkę mocniejszy procesor i 2gb więcej ramu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od tego, czy R* po raz kolejny nie spierniczy optymalizacji... Z decyzją poczekaj do premiery, wtedy to będziesz wiedział czy warto inwestować w grę na PC (ja tak na pewno zrobię, GTA IV kupiłem w ciemno i żałowałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...