Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Miałem tylko PSX i PSP.

Nie grałem w żadnego Uncharted.

Na PS3 (pożyczonym od kolegi) przeszedłem Heavy Rain.

Na PS3 (które kupiłem tacie na urodziny) doszedłem do połowy God of War 3.

Na PS2 nigdy nie grałem :P

Na PS4 interesuje mnie kilka exclusive'ów, ale Uncharted akurat chyba niekoniecznie. Co tam jeszcze takiego fajnego tylko na tą konsolkę jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś tacie PS3, pomijając siebie?

Wzór kochającego syna. ;_;7

Ale serię Uncharted muuuusisz zaliczyć. Tym bardziej, że teraz jej wszystkie części wychodzą zrimejstrowane na PS4.

Sama na początku nie byłam do niej przekonana, myślałam, że to "tylko" tumb raider w wersji męskiej, którego szczerze znienawidziłam po ostatniej części, a tu zonk, jedna z najlepszych serii, jakie ograłam.

Jest jeszcze kiepskie (podobno) Killzone: Shadow Fall, The Order Ileśtam, Bloodborne, hmmm...

Tyle kojarzę. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Killzone 3 i Resistance 2 na tym PS3 też. Ale tylko trochę. Halo/GoW na xpudle definitywnie bardziej przypadło mi do gustu.

Tacie kupiłem PS3 bo on już jest na emeryturze więc ma czas i kica przed kinectem czasami, to może i move mu się spodoba uznałem.

A sam mało mam czasu na konsolę, GoW: Judgement już z rok leży na półce zafoliowany i czeka na uruchomienie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś tacie PS3, pomijając siebie?

Wzór kochającego syna. ;_;7

Ale serię Uncharted muuuusisz zaliczyć. Tym bardziej, że teraz jej wszystkie części wychodzą zrimejstrowane na PS4.

Sama na początku nie byłam do niej przekonana, myślałam, że to "tylko" tumb raider w wersji męskiej, którego szczerze znienawidziłam po ostatniej części, a tu zonk, jedna z najlepszych serii, jakie ograłam.

Jest jeszcze kiepskie (podobno) Killzone: Shadow Fall, The Order Ileśtam, Bloodborne, hmmm...

Tyle kojarzę. :P

Uncharted 1 ssało przemocarnie, najgorsze strzelanie w grze jakie widziałam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haaaalp!

nie wiem, czo robić ._.

http://allegro.pl/konsola-sony-ps4-500gb-3-gry-zestaw-gracza-i5597047689.html - dobry pomysł?

Driveclub podobnież jest lichy, TLoU to mus, a poprzednich części LBP nie zaliczyłam.

Brać ten zestaw czy ofertę z muve + bawić się w dobieranie drogich gierek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...