Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

Jak czytam wasze posty to cierpię, bo nie mogę jeździć na rowerze ;_;

boś za gruba? ;]]

Poważnie, co stoi na przeszkodzie?

Kolana. :/

Trzy koła to jeszcze nie aż taki majątek żeby się bug wie ile zastanawiać jak się ma okazję. Jakbym miała do wyboru trzy koła w średniawej pracy albo życie za ~1200 ale w Alpach, to zdecydowanie wybrałabym Alpy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Kupiłem Splatoon z tą figurką, bo w sumie ten zestaw nie kosztował wiele drożej, niż sama gra, a chciałbym zobaczyć, co to jest to amiibo.

I jeszcze siodełko do roweru, jakieś turbo-nowoczesne żelowe, bo to, co mam, to tragedia. Czas wreszcie ruszyć gruby tyłek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tok myślenia podczas czytania postu Xerbera

Kwiaty dla mamy. -> Och, jaki dobry chłopak, sam chciałbym taki być. Niestety nie jestem.

Moje konto bankowe zapłakało jak zobaczyło cenę... -> Geez, kwiaty naprawdę są dzisiaj bardzo drogie. Trzeba być naprawdę dobrym synem by tak się wykosztować.

wiązanki -> ;_____;

ale przynajmniej mamełe zadowolona. - Och Xerb, zgrywusie, chodziło ci o bukiet! XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, rozmawiałem z nervem.

I jak wypadłem? :]

BTW, nie widzę ostatnio nikogo na battlenecie, a może bym se pograł w Hotsa...

Zdecydowanie w innym świecie. Rozmawiasz czasem z ludźmi?

Gdzieś w okolicach gimnazjum poszedłem z mamą i ciotką do kwiaciarni żeby kupić coś babci na urodziny. Zgadnijcie co z pełną powagą zaproponowałem gdy poprosili mnie o poszukanie jakiejś ładnej wiązanki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...