Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

35 minut temu, Kathai_Nanjika napisał:

Nawet krótkie spodenki < spódniczka :P

Serio? Kurde, będę musiał spróbować. Następnym razem jak będę chciał sobie kupić jakieś spodenki na lato to się Ciebie poradzę i może kupię spódniczkę. Bez gaci musi być świetny przewiew w intymnych miejscach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
24 minuty temu, Devius napisał:

Serio? Kurde, będę musiał spróbować. Następnym razem jak będę chciał sobie kupić jakieś spodenki na lato to się Ciebie poradzę i może kupię spódniczkę. Bez gaci musi być świetny przewiew w intymnych miejscach. 

Pewnie :3

17 minut temu, nerf0 napisał:

:0

Kathai, przepraszam! Byłem głupi i zaślepiony!

Już go nie ma, ale nie martw się, beznadziejnie ten filtr wyglądał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kathai_Nanjika napisał:

No tak, ale taka wentylacja bardzo przeszkadza ludziom, którzy mnie mijają...

A slyszalas o depilacji? Bo z pewnoscia slyszalas, ze w Polsce bobry sa pod ochrona, ale to nie o takie bobry chodzilo ustawodawcy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, deffik napisał:

Burd mango

 

  Ukryj treść

VTqORwK.jpg

SKĄD? ZA ILE? JAK? 

I DEMAND ANSWERS

Kątem oka zauważyłem w Biedronce zestaw K+M za całe 40 złotych. Potem gadając ze znajomym na facebooku po kolei dawaliśmy sobie argumenty, dla którego jest ona lepsza niż jego Corsair JakiśTam 1500100900

Po wielu żmudnie kręconych profesjonalnym sprzętem filmików instruktażowych, wygrałem.

Tzw. argument ostateczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Germanotta napisał:

W końcu co to jest 36 euro? ._.

To jest koszt dojezdzania do pracy autobusem przez tydzien albo niewielkie zakupy w Lidlu. Ewentualnie jedna butelka lokalnego napoju na jutrzejszy mecz Polska-Szwajcaria.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, nerf0 napisał:

tfw, przeszukujesz z ciekawości klawiaturę i okazuje się, że masz na niej taki przycisk. Tyle wygrać!

Rozumiem że pisanie bezwzrokowe to już tak naturalne jak robienie balonów z gumy do żucia czy jeżdżenie na rowerze, ale żeby takiego klawisza na własnej klawiaturze nie zauważyć? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyhaczyłem na allegro 24-calowy monitor od samsunga za cztery stówki. Myślałem, że ktoś sobie żarty ze mnie stroi robiąc matrycę IPS(czy tam PLS) za tak niską cenę a tu zonk. Sprzęt jak nowy, działa dokładnie tak, jak bym sobie życzył, świetne odwzorowanie kolorów no i oczywiście przepiękna przekątna. Tym samym budowa Cebulackiego Centrum Dowodzenia i Edycji prawie zakończona.

7TQtJ8Z.jpg

Jak dla kogoś, kto zawsze męczył się z 15 calami najpierw w niskiej rozdzielczości, a potem w 4K, które zamulało Lightrooma jak dziesięciokilowy łańcuch  przywiązany do płatka ucha, widzę przed sobą nowy, wspaniały świat.

      mfw  QLdCn.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam monitor.

 

Kupowany jako nówka ze sklepu, ale chyba w niższej cenie niż stoi obecnie.

Ale ogólnie - mam go już 2 lata i jestem bardzo zadowolony. Działa bez zarzutu, kolory są świetne (aczkolwiek jeszcze skorzystałem z pliku kalibracji dostępnego na jakiejś specjalistycznej stronie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pewker napisał:

(aczkolwiek jeszcze skorzystałem z pliku kalibracji dostępnego na jakiejś specjalistycznej stronie).

Jeżeli jakimś cudem dostałbyś się do tego pliku to byłbym dozgonnie wdzięczny. Ładnie wyglądający obraz to jedno, ale przy edycji zdjęć często wychodzą małe nieprawidłowości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/EygwZoS.jpg

Mialem w reku Odin Sphere, ale pomyslalem, ze raz na jakis czas mozna kupic cos nie będące gra. Do tego taka przecena, szkoda nie skorzystac. No i przyszedl mi w koncu drugi tomik RotSH z bookdepository. A i tak zupelnie na boku kupiłem z bratem na spolke mikser. Zimne smoothie jak znalazł w ten upal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak przeczytasz, czy fajne to. I o czym tak właściwie - to jakieś fantasy, ta? Ile tam jest rozdziałów na tom? Bo gdzieś w internetach widziałem listę, że to ma ponad 200 rozdziałów.

Też sobie zamówiłem nowelki, tylko od razu się szarpnąłem na zestaw 9 tomów, jakoś za 2 tygodnie powinny przyjść :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...