Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Kiedyś zapchałem sobie ucho papierem ._.

Patyczków nie było i improwizowałem.

Udało się wypłukać.

Śmierć Pratchetta uświadomiła mi że nie przeczytałem ani jednej jego książki.

Przed jego śmiercią nie byłeś tego pewien czy jak?

Olewał istnienie książek tego autora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat żadne słuchawki mi nie wysiadły, zmieniłem je tylko rok temu na większe i lepiej brzmiące, a tak mam niemal wszystkie od matury sprawne.

Zmieniam słuchawki średnio co dwa lata.

Mimo że stosuje się do wszelakich rad odnośnie tego jak ich nie psuć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytaj Koloru Magii jeśli nie chcesz się zrazić do wszystkich innych książek. Mort to punkt, w którym ŚD przestało być kretyńską parodią z gatunku niepotrzebnie przedłużona narracja i hehe pamiętacie rzecz x to tu jest tak samo ale inaczej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie sluchaj 8azyla. Z niego taki autorytet książkowy, jak w każdej innej dziedzinie.

Ja ze swojej strony polecam jeszcze 'Straż! Straż!' na dobry początek. Jak już się wczujesz w klimaty, to potem można jak leci, wedle możności chronologicznie w miarę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po pracy, pojechałem do miasta i kupiłem sobie słuchawki, bo stare się zepsuły i słyszałem tylko na lewe ucho.

Dude. Te też Ci długo nie posłużą, jak nie będziesz uważał na kable. Już ileś postów widziałem na tym forum ludzi narzekających że "gra tylko jedna słuchawka" - bo są naderwane połączenia w kablu. A nadrywa się je np. zwijając słuchawki razem z odtwarzaczem, albo szarpiąc za nie gdy są podłączone do gniazda w komputerze. Od kilku lat żadne słuchawki mi nie wysiadły, zmieniłem je tylko rok temu na większe i lepiej brzmiące, a tak mam niemal wszystkie od matury sprawne.

Te to są tak zwane dojazdówki, by było cokolwiek słychać w grze czy można było by dobrze słuchać muzyki. Dziś zamawiam nowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mojemu bratu na początki poleciłam Kosiarza, Straż! Straż! i te dwie pierwsze w formie komiksów, bo książki ssały.

Jakiego Kosiarza, jak najpierw właśnie jest Mort. Przecież wnuczka Śmierci to bardzo fajna i ważna postać, więc najpierw Mort a potem Kosiarz. No i cykl o Straży jest moim ulubionym wątkiem Świata Dysku. Najlepsi są oczywiście Zbrojni - czyli część druga. Mam je prawie wszystkie - aż do Niucha. Tylko śmieszna sprawa - czytałem "Straż! Straż!" ze 3 razy ale własnego papierowego egzemplarza jeszcze nie posiadam. Za to moją "Nocną Straż" czytałem już z 5 razy - świetna część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darkdarius: Po jaką cholerę kupować taki szrot za blisko 4 dychy, żeby ledwo kilka dni potem już zamawiać nowe słuchawki?

Nie lepiej było dorzucić do jednych, ale lepszych?

Czy wy ludzie macie w głowach kukurydzę zamiast tkanki nerv0wej, bo czasem wydaje mi się, że tak...

c3qaFE4.png

Spokojnie oddychaj, kupiłem bo były mi potrzebne. Miałem duży dyskomfort gdy słyszałem podczas grania tylko na jedno ucho. To moja kasa i robię z nią co chcę, sam zarabiam i wydaję na co chcę. Spoko luz.

Zamówiłem te jak chciałbyś wiedzieć.

406710_0_f.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mojemu bratu na początki poleciłam Kosiarza, Straż! Straż! i te dwie pierwsze w formie komiksów, bo książki ssały.

Jakiego Kosiarza, jak najpierw właśnie jest Mort. Przecież wnuczka Śmierci to bardzo fajna i ważna postać, więc najpierw Mort a potem Kosiarz. No i cykl o Straży jest moim ulubionym wątkiem Świata Dysku. Najlepsi są oczywiście Zbrojni - czyli część druga. Mam je prawie wszystkie - aż do Niucha. Tylko śmieszna sprawa - czytałem "Straż! Straż!" ze 3 razy ale własnego papierowego egzemplarza jeszcze nie posiadam. Za to moją "Nocną Straż" czytałem już z 5 razy - świetna część.

Kosiarz jest lepszy od Morta, nic mnie nie obchodzi kolejność.

A Zbrojni są serio najlepsi ale cykl o Straży ma niestety to o sobie że traci czytany nie po kolei

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosiarz jest lepszy od Morta, nic mnie nie obchodzi kolejność.

A Zbrojni są serio najlepsi ale cykl o Straży ma niestety to o sobie że traci czytany nie po kolei

+1

Ja Morta przeczytałem jako ostatniego z cyklu o Śmierci i jakoś nijak na lekturze mi to nie zaszkodziło. Nie łapałem lekkich smaczków w następnych tomach jak się okazało, ale luk fabularnych nie posiadałem.

Z cyklem o Straży z kolei jest inaczej: kolejność faktycznie ma znaczenie, a najlepiej jakby jeszcze uwzględnić książki o Moiście w kolejności czytania. Natomiast przy pozostałych - nie widzę większych problemów wynikłych z chronologii (no może poza wybranymi utworami o Rincewindzie, jeśli już są ze sobą ściśle powiązane).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

Po 17 złotych spodziewam się najwyższej jakości

a tak w ogóle to nie mam zamiaru nawet tego czegoś używać, wziąłem to tylko dla mikrofonu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można "palić" jakieś elektryczne ścierwo :/

Aha, i nie stawaj się przy okazji cebulakiem któremu się wydaje że jak nie ma zakazu palenia e-syfu to można to robić gdzie się chce. Nic mnie bardziej nie wpienia niż widok jakiegoś przygłupa z e-fają na smyczy, popykującego zawsze i wszędzie, bo to takie cool przecież. Kiedyś zwróciłem uwagę takiemu gościowi, bo bezczelnie buchał mi w twarz tym dymem w markecie na dziale z płytami. Oczywiście skandal i obraza, bo przecież mu wolno :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...