Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Pomyślałem, że trzeba znaleźć sobie jakieś nowe hobby, więc poszedłem w kierunku, który mnie kręcił od dawna - offroad. Koszt wejścia jest wysoki, bo trzeba mieć czym jeździć. Kupiłem zatem Nissana Patrola z 2000r. Śliczny. Wisi, bo go sprawdzamy czy nie jest złamany na ramie i zakładamy nową (używaną lol) wciągarkę, którą sobie kiedyś kupiłem "na zaś". Do tej pory jakieś 32 tys i jeśli coś nie jest zepsute to dzisiaj jadę w teren. Hyped af.

Do tego dodatek do Wieśmina 3. Muve. 82 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows Phone doprowadzał mnie do furii więc kupiłem sobie Oneplus X, zataczając koło systemowe (Android>Bada>iOS>Blackberry>WP>Android). Co do samego telefonu to jestem pod wrażeniem tego jak jest wykonany. Dwie tafle szkła i aluminiowe wykończenia wyglądają przefajnie. Do tego całość jest dopasowana niemalże idealnie, nie ma żadnych luk czy niedopasowanych elementów, nic nie trzeszczy i nie skrzypi, co było ficzerem poprzedniego fonu z  WP. Od razu zmigrowałem wszystkie dane, poinstalowałem apki i gierki, wszystko działa perfekcyjnie, żadnych przycięć czy lagów. Ogólnie na ten moment jestem więcej niż zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...