Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Kupiłam je za 550zł zamiast 800. I poza tym mam na horyzoncie jeszcze dwa wyjazdy w tym miesiącu, oba po dwa dni, także ten 8)

Nike Vapen to bardzo dobre buty. Kupiłabym je choćby i miały tęczę zamiast znaczka, to że to akurat są Nike to małe znaczenie miało. Chciałam kupić Burtony, ale mi kompletnie nie leżały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@b3rt 50zł/dzień albo i więcej za deskę z wiązaniami, niedopasowaną do ciebie tak naprawdę. Jak ktoś wie że chce jeździć to deskę sobie kupić musi.

+ znalazłam w bliskiej i w-miarę-bliskiej okolicy 4 miejsca na małe hopy, ale skakać też trzeba będzie mieć na czym tongue_prosty.gif

że już o freerideowcach nie wspomnę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nevya

Nie wiem jak jest z deską, bo preferuję narty, ale w moim przypadku zakup jest kompletnie nieopłacalny. Jeżdżę dosłownie kilka razy w roku, więc wolę zapłacić nawet to 50 zł (chociaż jeszcze nie spotkałem się z taką wysoką ceną, z reguły płacę 25-30 za dzień) i mieć sprzęt dobrego producenta, nasmarowany, naostrzony i przygotowany do sezonu (odpada sporo czasu i kasy) niż płacić grube setki złotych za coś co przez 3/4 roku leży na strychu i zbiera kurz. Za to nie wyobrażam sobie wypożyczania butów, świadomość że przede mną kilkanaście ludzie trzymało tam swoje brudne stopy mnie demotywuje. Ale to tylko ja wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chleb i woda i wó... khem, zupki chińskie.

Also za buty i deskę wychodzi 1200 + 350 za wiązania tongue_prosty.gif a normalnie zapłaciłabym za to wszystko 2600 więc i tak dobry deal

@b3rt tak to faktycznie nie ma sensu. Ja wiem że będę jeździć kiedy tylko się da, poza tym na Litwie jest całoroczna kryta górka więc w wakacje na dechę pojadę na pewno, a może i po maturach się uda... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam gorset. :3

Poka poka *_*

Jezu, już chyba ponad rok nie kupiłam sobie gorsetu

Ale za to kupiłam dzisiaj to:

nike-vapen-x-boa-wmns-snow-boot-blk-wht-tropical-teal-14-1-zoom.jpg

Moje pierwsze najki w życiu biggrin_prosty.gif

Musiałam go wziąć na zamówienie, bo co szokujące, nie mieli takich które by pasowały na mój wzrost. ^^" Więc pokażę w kwietniu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

Za to nie wyobrażam sobie wypożyczania butów, świadomość że przede mną kilkanaście ludzie trzymało tam swoje brudne stopy mnie demotywuje.

Na kręgielni też wybrzydzasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie mieć takich rodziców jak nevya. 1500 zł ot tak, a to przecież tylko procent wszystkich wydatków tych wyjazdów. Wąż w mojej kieszeni skrzywił się z niesmakiem.

Z drugiej strony - ja swoje też wydaję na książki, czasopisma i komiksy, więc tak bardzo rzucać metaforycznymi kamieniami w nevyę nie mogę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...