Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

10ojsxi.jpg

Edit, bo nie chciało mi się z komórki pisać:

Spodobało mi się na konwencie. Opakowanie wygląda epicko, ale sama gra jest bardzo prosta i przejrzysta, potrzebuję czegoś takiego, by rodzinę wciągnąć w planszówki i mieć coś lżejszego na stole, gdy znajomi przyjdą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie.

Bethesda Studios VP, Pete Hines has also revealed that an announcement is also set to be made about Fallout 4's Creation Kit, another feature promised back in 2015.

Soon TM

Najpierw wydadzą wszystkie DLC, które każdy dobry goyim chętnie kupi, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Bethesda Studios VP, Pete Hines has also revealed that an announcement is also set to be made about Fallout 4's Creation Kit, another feature promised back in 2015.

Soon TM

Najpierw wydadzą wszystkie DLC, które każdy dobry goyim chętnie kupi, nie?

Po cóż ten sarkazm, lordzie Leonidasie

Do tej pory w Falloutach i Skyrimie Bethesda wydała same ciekawe, warte swojej ceny DLC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Bethesda Studios VP, Pete Hines has also revealed that an announcement is also set to be made about Fallout 4's Creation Kit, another feature promised back in 2015.

Soon TM

Najpierw wydadzą wszystkie DLC, które każdy dobry goyim chętnie kupi, nie?

Po cóż ten sarkazm, lordzie Leonidasie

Do tej pory w Falloutach i Skyrimie Bethesda wydała same ciekawe, warte swojej ceny DLC.

Lel

omg

>Skyrim

>warte ceny DLC

o fug :-DDDDD

te dlc są tak koszmarnie nudne, że takiego Dawnguard zrobiłem w swojej skyrimowej historii dokładnie raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory w Falloutach i Skyrimie Bethesda wydała same ciekawe, warte swojej ceny DLC.

jp8rlDs.png

Powiedz mi, że to sarkazm... Bo o ile o guście nie można dyskutować, to stosunek ceny do jakości i contentu mają kompletnie z anusa wzięty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mówią ludzie, którzy chętnie wydaliby 20 euro na Firewatch.

20 euro za Firewatch to nadal jakieś 200% contentu jaki dostajesz płacąc 20 euro za Dawnguard, o jakości scenariusza i dialogów nie wspominając.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu wy macie za duże wymagania względem DLCeków od Bethesdy? Już zwłaszcza pod względem fabuły, która w ich grach chyba nigdy nie błyszczała, więc czemu miałaby nagle zacząć w prostym dodatku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu wy macie za duże wymagania względem DLCeków od Bethesdy? Już zwłaszcza pod względem fabuły, która w ich grach chyba nigdy nie błyszczała, więc czemu miałaby nagle zacząć w prostym dodatku?

To, że fabuła była przeciętna nie oznacza, że mają przyzwolenie na kompletnie odpuszczenie jakichkolwiek wysiłków. Tak samo fakt, że LJ to dział do shipostingu nie oznacza, że merytoryczne rozmowy są tu zakazane, a takie opinie też już widziałem :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś powiedział shitposting?! Skoro dyskusja zdechła w zalążku bo "Naragoghowi się podoba" to mogę...

10eI47k.gif

Wszystkie Fallouty od 2 to kupa (z wyjątkiem New Vegas <3), DLC od Bethesdy są za drogie i śmierdzą, właściwie to gry Bethesdy to chodzące kopiuj wklej i zbieraj ziemniaki z legendarnych skrzyń, walka w nich to już w ogóle totalny syf. Skyrim was a mistake i jest le reddit game of the century. 1/10 better buy Bad Rats.

No smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał płacić pełną cenę za Skyrima w edycji Legendary to bym chyba się pochlastał. Dawnguard jedyne co ma fajne to kusze, a Dragonborn...nie wiem, czy w ogóle ma coś fajnego. O The Elder Sims nawet nie wspomnę. Dzięki Bogu za przeceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...