Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

Dzień dobry, Szczęść Boże. Jeszcze na koniec roku wyrobiła się paczka, więc nie zaszkodzi wrzucić.

vsPrcli.jpg

Kolejna partia amiibosów to smashowy Pit (Kid Icarus) i Jigglypuff (Poki), oraz K.K. z Animal Crossing. Pod względem detali aniołek jest wykonany bardzo fajnie. Skrzydła z dobrze zrobionymi piórami, fajnie oddane szczegóły broni czy ubioru. Toga Pita ma odpowiednie dobrane wzornictwo podobne do tego z amiibo Paluteny, jedynie uczucie materiału przypomina coś na modłę delikatnego, bardziej gładkiego materiału (jedwab?). Tradycyjnie przy humanoidalnych amiibosach najgorzej wypada twarz, ale i tak jest całkiem ok, to nie Marthlvl of derp.

Jigglypuff to Jigglypuff - różowa kulka z nóżkami. Z kwestii estetycznych, to strasznie się giba na tym swoim kijaszku wsadzonym w tyłekdół figurki. No i mimo bycia kulką, jest mniej przyjemna w pocieraniu niż Kirby. Co Kirby to Kirby.

Last one, czyli K.K. W Animal Crossing grałem tyle co nic (dosłownie chwilę w New Leaf), ale wygląd psiaka z gitarą jest bardzo fajny, więc też wleciał do zamówienia. Jego figurka prezentuje się fantastycznie i przyjemnie, nie ma tu też żadnych widocznych łączeń czy kijaszków podtrzymujących.

bDmq8ow.jpg

HVpeI0D.jpg

qlSm2Kl.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wiem, że to pewnie laikowe pytanie, ale czy amiibo mają jakikolwiek cel poza kolekcjonerskim? Wydawało mi się, że gdzieś czytałem, że każdy amiibo ma też kartę pamięci na dane do gry, z której jest, ale jakoś nie doczytałem co tam jest - czy jakaś postać, DLC czy po prostu miejsce na save'y?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakoś nie doczytałem co tam jest - czy jakaś postać, DLC czy po prostu miejsce na save'y?

To, to i to po troszku - zależnie od figurki i gry. W większości gier potrafią odblokować dodatkową zawartość w rodzaju strojów, bonusów, czy nawet mniejszych misji i postaci. W paru służą jako miejsce do zapisu danych - to głównie Smash Bros z tego co kojarzę, gdzie można później bawić się w trenera amiibosów, rozwijać je i później wystawiać swoje figurki do walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne Amiibosy. Nie wiem, gdzie brałeś, ale w HDMarket są po 55 z kodem My3DSamiibo, jakbyś jeszcze kiedyś chciał. Chyba, że gdzieś są jeszcze taniej. :o

Ja swoje ostatnio sprzedałem, chociaż ten włóczkowy Yoshi był ładny. Tylko Squida sobie zostawiłem. Chciałem Wolk Linka z limitką Twilight Princess, ale zanim się zorientowałem, wszystkie już zniknęły (pewnie było ich z 5).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battletoadsy trenowałem na PSP i grałem na streamie na padzie od X360, na obu mi się grało dość wygodnie, ale przesiadka z jednego na drugi wymagała przyzwyczajenia. W sumie poza tym, że od dpada w X360 się szybciej palec męczy, to nie mam wiele do zarzucenia. Albo po prostu przegrałem nim wystarczająco setek godzin, żeby mieć zrypany gust

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super się gra na d-padzie z PS4. Ten z X360 faktycznie jest tragiczny. W X1 zostało to poprawione i w MKX gra się już całkiem ok, chociaż nie mogę się przyzwyczaić do zmiany miejsc d-pada z analogiem. Jednak układ Sony bardziej mi odpowiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...