Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Tracer Recon.

Trochę mnie boli profil prawej strony tej myszki (jest na mój gust trochę za bardzo ścięta). Ale ogólnie wystarczyła mi chwilą z nią, żebym wiedział, że pokocham tego myszora.

Nie wiem co to za plastik, ale jest taki milusi jak się go pociera, mmmmm.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tam sam zamysł ćmiatła i lutych jest całkiem fajny i oryginalny. Rozkmina nad teraźniejszością też. Z tym, że wciąż i wciąż było wałkowane to samo, tylko z innymi postaciami. Przerywane nudnymi dłużyznami złożonymi z dialogów o niczym.

Chociaż znając życie, to za kilka tygodni/miesięcy dokończę książkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja nie lubię. Wziąłem tą powieść, bo wszyscy trzepią kapucyna do niej, taka super i sexy. A nie była.

Serio? Ilekroć o niej słyszę, zawsze ludzie mówią że może i przebłyski ma, ale w większości jest raczej nudna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup co prawda nie sobie, ale żaden pickup z ostatnich kilku miesięcy nie sprawił mi tyle radości.

Wziąłem xbone dla moich siostrzenic. Drogo, bo na ostatnią chwilę w lokalnym elektromarkecie, ale nigdy nie widziałem żeby ktoś się lepiej bawił przy videogames jak dzisiaj te 3 dziewczynki.

http://i.imgur.com/bwKf3JF.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...