Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@yojec pudełka mi są zbędne, ostatnią grą w pudełku, którą kupiłem było GW2 w 2012. Teraz się zastanawiam, co zrobić z tymi wszystkimi pudełkami ze starymi grami, których nikt nie chce odkupić, a tylko zalegają na półce.

Obecnie wolę edycje cyfrowe gier, a jak mam już kupować to na platformie, z której lubię korzystać. No i dzięki czapkom z tfa i jakimś kartom udało mi się zejść z 40? do ~33?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MM? Na allegro miałabyś znacznie taniej.

160 zł to tak dużo? Przynajmniej mam nówkę, poza tym odchodzi jeszcze koszt przesyłki. A jakby ktoś się pokusił, to może na Allegro kupić GTA V za 3 zł. :> No i jest też kwestia ojca, który ma dostęp do mojego konta bankowego, co prawda nie byłby zły, ale by się wypytywał i krytykował, że szkoda tyle kasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auć, to faktycznie.

Mi już żona powiedziała, że F4 mogę kupić dopiero jak skończę remontować pokój, bo jeśli kupię, to nie ma bata, żebym skończył w tym roku, a z taką motywacją pewnie skończę to w dwa tygodnie.

LotV z kolei odpuściłem, bo w mutli zbyt rzadko gram, a dla samego singla cena jednak za wysoka; poczekam aż stanieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja jeszcze nie dotarłem. Nadal jestem w tym wcześniejszym miejscu, dopiero co skończyłem bawić się w aktora, dżokeja, partyzanta i w sumie nie pamiętam co tam jeszcze. Jeden quest mam chyba zabugowany, bo notorycznie wskazuje mi tylko najbliższy drogowskaz do szybkiej podróży; więc w planach mam spróbować wybrać się na poszukiwanie czarnej perły (chociaż nie jestem pewien czy to nie właśnie na Skellige, bo jeśli tak, to na razie odpuszczę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie próbowałem tak, ale za cholerę to nie chce działać.

Przechodzę do mapy tych krain czy co to tam jest (co mam takie klocki, bodajże 3 czy 4) i ta kropka nadal wskazuje mi ten 'klocek' na górze, a jak go klikam, to wracam mnie do mapy obszaru, na którym się znajduję, czyli wychodziło by, że jestem już tam gdzie mam być? Przykładowo: jestem na rynku w Novigradzie i znacznik pokazuje mi na znak podróży, który na globalnej mapie wskazuje Novigrad (jeśli dobrze pamiętam nazwę górnego 'klocka').

Może spróbuję jeszcze przenieść się do innej krainy, a potem wrócić i się odbuguje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZygfrydQ - podróz do Skellige jest związana z questem. Musisz pójśc do portu i zapłacić okrągłą sumkę. Dopiero po pierwszej podróży Skellige się 'odblokowuje'. Jak dobrze rozumiem to teraz możesz podróżować tylko pomiędzy Białym Sadem i Ziemią Niczyją/Novigradem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja jeszcze nie dotarłem. Nadal jestem w tym wcześniejszym miejscu

No, w Velen mam jeszcze masę zadań do wykonania i rzeczy do odkrycia. Chciałem po prostu jedynie lekko popchnąć fabułę do przodu i rzucić okiem na Skellige. Dopiero po czterech godzinach wróciłem do wcześniejszej mapy. :P

A co to za zadanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lorde no domyślam się, bo jeszcze nie znalazłem tego statku w porcie, ale na razie do Skellige mi się nie spieszy.

@47 a za cholerę nie pamiętam :x ale chyba jakoś na 11 czy 12 poziom, a ja już mam z 17 i nadal nie wykminiłem jak się do niego dobrać. Pamiętam, że to kilkuetapowy quest, którego to jest jakiś późniejszy etap, bo wcześniejsze robiłem na bieżąco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Wiedźminie dotarłem wreszcie do Skellige, dzięki czemu uświadomiłem sobie, że zostało mi jeszcze jakieś milion godzin gry.

Po ogromnej, pierwszej mapie spodziewałam się stonowania na wyspach, jako takiej swobody, ale jednak bez przesady.

Co to był za błąd...

Popchnęłam wątek główny o parę questów na Skellige, ale zlecenia i misje poboczne nie pozwalają go kontynuować bez wyrzutów sumienia. :|

21 lvl i dalej do przodu.

Jaki jest limit w levelowaniu? 40lvl?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...