Skocz do zawartości

Eurowizja- Donatan i Cleo


grz

Polecane posty

  • Odpowiedzi 355
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Powiedzcie mi proszę: co to to ten Doantan? Bo tylko słyszę naokoło jak to wszyscy go kochają, że takie fajne piosenki robi. A mi uszy krwawią na samą myśl.

Co do słuchawek: Bose rlz. Ale mnie nie stać ;p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę: co to to ten Doantan? Bo tylko słyszę naokoło jak to wszyscy go kochają, że takie fajne piosenki robi. A mi uszy krwawią na samą myśl.

Co do słuchawek: Bose rlz. Ale mnie nie stać ;p.

Sprawdź "Równonoc".
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na jakiś black metal sad_prosty.gif.

Ja też. Niestety, ale jakoś niczego ciekawego nie wyłapałem z naszego podwórka w 2013 r. Czegoś, co by mnie zachwyciło. Ale bardzo liczę na Bloodthirst. 14.04.14. wydali dla Pagan Recs. nowy album, ale niestety jeszcze nie słyszałem. A grają pysznie, jeśli się lubi black/thrash oczywiście :P. Poszukaj sobie na YouTube, bo imo nie zdarzyło im się nagrać nic słabego. Niech kozły świat!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego duetu i eurowizji - panie, cycki fajne, ale one nie śpiewają, samymi cyckami się nie wygra

jeśli zaś chodzi o polskie hity, to w ucho wpadł mi tylko, ten, jeden:

Codzienność w Holandii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na metal to ja bym raczej liczył z Norwegii. Kilka lat temu w eliminacjach do Eurowizji w Norwegii walczył zespół black metalowy Keep of Kalessin. Odpadli w finale eliminacji, ale i tak fajnie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że nawiedza Cię w nocy wróżka-metaluszka, znana dawniej jako Dimebag Darrell. Żeby się od niej uwolnić, musisz zdobyć mistycznego kuca i zagłosować na KNP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...