Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika

Polecane posty

eeeeeeeeh, nie porwało

autor chciał coś ciekawego zrobić z głównym jękiem, ale pomimo starań nie wyszło 5/10

A TERAZ HAŁAS

http://www.youtube.com/watch?v=VYxL1qorwXI

rewelacyjny album na niedobudzone poranki, pół godziny skondensowanego energicznego ale i jednocześnie przystępnego nojzu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno ocenić coś, co było wszędzie i jest zupełnym hitem, który w pewnym okresie wylatywał nawet z lodówki. Nie da rady powiedzieć nic więcej o nim. Dla mnie 7/10, bo mimo wszystko nie jest to coś, czego bym słuchał na co dzień

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4/10 - ciężko się tego słucha, choć po przesłuchaniu kilku innych utworów zespołu stwierdzam, że mogło być gorzej.

Tak swoją drogą, tylko mi kojarzy się to to z Brutal Planet (dokładniej Wicked Young Man i Pick Up The Bones) Alice Coopera?

Ode mnie Ronalad Padavona z czasów, kiedy w jego uniwersum nie było jeszcze czarodziejów i smoków:

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku było całkiem fajne, ale z czasem było coraz gorzej, aż ostatecznie zatrzymało się na 5+/10. A miałem nadzieję, że to będzie coś lepszego.

Dla części z Was to klasyk, ale ta druga część pewnie nawet nie wie, co to za piosenka, dlatego pozwolę ją sobie wrzucić:

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię nierównych utworów. początkowa prostota graniczy z prostactwem i męczy już po minucie, ale końcówka brzmi naprawdę dobrze i warto było się dla niej przemęczyć. dam 6/10

Lubię za to, jak piosenka jest dosnonale wykorzystana w filmie. z Marsjanina:

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro skreczing

Super głos

Tematyka okej

Ale jeszcze raz ten glos jest super, nie jest nieprzyjemnie szorstki, ma fajna dla ucha wade wymowy

9/11

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Aczkolwiek okładka zerżnięta z nadarzyńskiego konkursu graficznego w 2002 po strzelaninie w Magdalence

Edytowano przez Trepliev1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, dla mnie to jest jakaś mocna psychodela.

O ile jestem w stanie dosłyszeć pewną melodią i rytm, o tyle konstrukcja dźwięków jest stworzona w ten sposób, że mnie najzwyczajniej w świecie irytują (pomijając fakt, że wzbudzają jakiś wewnętrzny niepokój).

Na takie rzeczy trzeba mieć humor i nastrój, obecnie brak mi obu, więc góra 5/10, bo pewnie gdybym mia, dałbym więcej.

Wiem, że soundtracki to specyficzna sprawa, ale bardzo lubię ten kawałek. Lubię go sobie puścić gdzieś w tle podczas pracy czy coś:

Youtube Video -> Oryginalne wideo

(generalnie cały soundtrack z tego filmu uważam za majstersztyk)

Edytowano przez ZygfrydQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby spoko, ale jednak jakoś irytowało momentami. Nuta niby fajna, ale wokalista mi nie podszedł. Może to kwestia dnia.

6+/10, bo dotarłem do końca bez bólu.

tutaj utwór odrobinę zmodyfikowany pod teledysk (więc raczej z zaleceniem na oglądanie), mimo to mi się podoba:

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...