Skocz do zawartości

Oceń utwór poprzednika


Sevard

Polecane posty

Nawet niezłe, choć jakoś nie porywające. Nieczęsto słucham Dio, więc rzucał tytułami nie mam zamiaru (bo nie pamiętam), ale słyszałem znacznie lepsze kawałki tego zespołu, z lepszym wokalem Dio. 7/10, bo w sumie nawet mi się podobało.

Post metal, sporo doom. I mega klimat. Uwielbiam. <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemny, dobry, utwór o nieco ciężkim klimacie. Mimo, iż nie jestem fanem sopranów i ogółem żeńskiego wokalu poza operą, szczególnie w takich ilościach jak w tym utworze, to nie wpłynęło to szczególnie negatywnie na recepcję całośći. Instrumentalnie na wysokim poziomie. Podobał mi się. 8/10.

Ode mnie coś lżejszego, w sumie trochę klasyk a Cash (i spółka) to dla mnie jedyna akceptowalna forma country:

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6/10

Ogólnie utwór bardzo przyjemny i wiem że tak miało być że wokal się wybija, a warstwa muzyczna jest aby była. Ale wolę utwory gdzie jednak bardziej słychać muzykę, albo wokal jest bardziej charakterystyczny/bardziej wybija się z całego utworu. Ale może to kwestia miksu

A ode mnie coś o tym samym tytule

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale ten kawałek wydaje mi się koszmarnie jednostajny i nudny. Totalnie nie dla mnie. Nie mogłem się skupić na nim przez co nie jestem nawet na 100% pewien, czy coś się w nim działo... Ale chyba nie. 2/10

Uwielbiam kawałki tego gościa, jak jeszcze śpiewał w ojczystym języku. Jakiś czas temu uczepił się angielskiego i czar prysł. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chciałem napisać, że to jeden z niewielu kawałków opartych na fortepianie, które mi się podobają. Gdy nagle zobaczyłem Remix w tytule. I w tym momencie weszły jakieś pulsujące w nachalny sposób cosie. Ale to spaskudziło całkiem fajnie zapowiadający się kawałek. :( 3/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci, że pozytywnie zaskoczyła mnie ta piosenka. Pomimo tych 8 minut nie nudzi w połowie, tylko wciąga coraz bardziej. Znakomity podkład tylko zachęca do wysłuchania do końca. Dam 8+/10, zainteresuję się też innymi utworami tego zespołu smile_prosty.gif

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ogół nie przepadam za takim "brudnym" brzmieniem gitary, ale tutaj wypadło to całkiem dobrze. Utwór mnie zaciekawił, nawet chwilowo wpadł w ucho (choć do wieczora pewnie zapomnę o nim), mogę dać 7/10

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poor_leno

Fajna melodia + nieco (podkreślam nieco) gorszy wokal = 7,5/10

Propozycja:

Wiem, że nie ma potrzeby, ale wytłumaczenie: propozycja jest głównie ze względu na urodę piosenkarki + bardzo odważny teledysk. :icon_twisted: Co do samej piosenki - tak "różowo" już (zdecydowanie) nie jest. :icon_wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagie zakonnice lesbijki są kontrowersyjne? no co wy! tongue_prosty.gif 0/10 za niespełnioną obietnicę

jeśli zaś ocenić samą piosenkę, to... aż tak źle nie jest. brakowało mi jedynie jakiegoś przytupu, albo czegokolwiek, co by odróżniło pierwsze sekundy od ostatnich. w sensie że monotonią lekko wiało. ale ogółem źle się nie słuchało, choć może to przez fakt, że z ślicznej buzi wokalistki wydobywał się równie śliczny głos. w każdym razie - 6/10

takie fajne coś mi się przypomniało:

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem mu szansę i... nic. Takie reggae (?) klimaty, bez specjalnych rewelacji. Nie zachwyciło mnie, ale można było bez bólu wysłuchać. 6,5/10 mogę dać.

No to coś z kompletnie innej beczki, niemiecki punk:

Youtube Video -> Oryginalne wideo
(utwór kończy się w 3:10, z niewiadomych przyczyn w filmiku trwa następnie dziewięćdziesięciosekundowa cisza)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...