Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika

Polecane posty

Nie bardzo wiem, jak ocenić ten kawałek. Z jednej strony klasycznego hejwi niezbyt lubię. Z drugiej - kawałek nawet wpada w ucho. Z trzeciej - już gdzieś podobną piosenkę słyszałem i kapela na pewno inaczej się nazywała. :P Bo tej w ogóle nie kojarzę. 6.5/10

Nie jest to jednak mimo wszystko coś, co na dłużej wciągnąłbym na swoją playlistę.

Mam tak samo. Sam kawałek średnio mi się podoba, ale mają kapitalny klip.

_____________________________________________________________________________________

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8,5/10. Możliwe, że nie jest to nic muzycznie specjalnie wybitnego... Ale, kurczę, podoba mi się jak nie wiem, niesamowicie przyjemny i żywy kawałek.

Z trzeciej - już gdzieś podobną piosenkę słyszałem i kapela na pewno inaczej się nazywała.
Jest to cover kawałka Deep Purple, jednakże mnie osobiście lepiej podchodzi aranżacja grupy Joe Bonamassy - podobnie jest zresztą z Lazy (
) - niż oryginał. Stąd zapewne też po części Twoje mieszane odczucia.

Youtube Video -> Oryginalne wideo
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że podobało mi się. Industrial to dość rzadko słuchana przeze mnie muzyka, sam nie wiem czemu. A jeszcze z deathmetalowymi naleciałościami? Bardzo fajne. 8.5/10

A, walnę jeszcze coś z gatunku psychobilly.

Możliwe, że nie jest to nic muzycznie specjalnie wybitnego...

Psychobilly wywodzi się z rockabilly z wczesnych lat 50 i punku z lat 70, więc ciężko mówić tutaj o wybitności. :P Nie o to w tej muzyce chodzi. Raczej o Sex & Drugs & Rock & Roll. Aha, i o kiczowaty horror z lat 50. :P

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aiden:

Ale mnie się ten kawałek podoba. Absolutnie nie przeszkadza mi jego długość (lubię długie kawałki), tym bardziej, że parę razy nastrój się zmienia. 9\10

@ZygfrydQ:

Sam początek mnie zniechęcił, potem było znacznie lepiej, ale zaraz się dalej zepsuło. 3\10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stillborn

Dobra (wręcz bardzo dobra) melodia i dobry wokal (w dodatku zrozumiały - czasami trafiam w metalu na coś przeciwnego), co łącznie przekłada się na ocenę: 8/10

Propozycja:

Piosenka zaczyna się w 1 minucie i 53 sekundzie.

PS. Z góry ostrzegam, że teledysk jest

dziwny?

. Jeżeli wam się nie spodoba video, to na YT możecie znaleźć samą piosenkę. :icon_wink:

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Misfits nie grają metalu. :( To horror punk.

Zastanawiałem się, skąd znasz tak egzotyczną u nas piosenkarkę jak Karla DeVito.

Później zaczęła występować w chórku u Meat Loafa

Aha. :P

Sam teledysk wcale nie jest dziwny. Widziałem już tak odjechane, że ten wydaje się co najwyżej filmowy. Sam kawałek jest bardzo fajny - 8/10

Szczególnie podoba mi się mocny i ekspresyjny wokal Karli (szczególnie pisk i śmiech pod koniec).

Dziwny kawałek, dziwny klip (dziwny, nie odjechany - głównie przez wokalistkę). Dość techniczny i zróżnicowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam za bardzo Maroon V, ale do tej pory zespół kojarzył mi się z pop rockiem, z dość silnie brzmiącą perkusją. A to co jest? Zdarzało się im to wcześniej? No i nie przypominam sobie, by bluzg bywał wcześniej osnową samego utworu... Teraz brzmią jak kolejny noworadiowy projekt nastawiony na kiczowate hiciory. :( 3/10, bo jednak udało mi się dosłuchać kawałka do końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...