Skocz do zawartości

Oceń utwór poprzednika


Sevard

Polecane posty

Tak słucham tego utworu... No ok, od razu wiedziałem, że to nie moja muzyka, ale muszę nadmienić, że całość brzmi, jakby każdy element składowy był nagrywany w innych miejscach i byle jak złożony. Dźwięki imo nie pasują do siebie. 3/10 plus znak nijakości.

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Po tym, jak Jeff Lumis strzelił gwiazdorskim fochem i rozpoczął karierę solową, nagrywając koszmarnie nudne albumy bez wokalu (bo wydaje się mu, że milionpińcet solówek zastąpi wokal - nope.avi), Nevermore - który wielbię jak mało co - przestał istnieć. Ale wrócił po latach niebytu Sanctuary. Ciary wróciły. Warrel Dane nadal ma opuchniętą przez nadużywanie podłego alkoholu twarz, nadal jest brzydki jak noc i nadal ma jeden z najlepszych wokali, jakie słyszałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sevard

9+/10 świetny klimat dżungli albo jakichś rytualnych tańców przy ognichu, bardzo dziwne, bardzo dobre

EDIT: wysokiegoandrzeja zaraz ocenię, tylko niech mi YT zacznie odtwarzać dźwięk :<

EDIT2: tutaj 6/10, bo chociaż to jest dobre, to jednak wpada w ten rejon pomiędzy energiczną a spokojną muzyką, do którego się nie za bardzo się mogę przekonać

Föllakzoid - 9

Edytowano przez Kiicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kicek

8/10 - przyjemny, wpada w ucho i niczym nie szkodzi. Kawałek porządnej muzyki smile_prosty.gif

They May be Giants - Istanbul(not Constantinople)

PS: Utwór odkryłem przypadkiem - ktoś go wrzucił do radio-moda w Falloucie NV i tam był w wykonaniu zespołu The Four Lads. Powyższa wersja wyskoczyła mi jako najbardziej popularna - całkiem niezła.

EDIT: Tfu - machnąłem się. Ten utwór został stworzony przez "The Four Lads", w Falloucie NV leciał cover w wykonaniu Binga Crosby'ego i Elli Fritzgerald (

) Edytowano przez bielik42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey może być. Całkiem miło się słucha 7/10

Nowy album Fisz Emade. Pył pojawił się w Radiowej Trójce i istnieje szansa, że kupię ten album, bo Fisz był dla mnie pewnym wyjątkiem w kulturze Hip - Hopu w Polsce, choć dzisiaj bardziej miesza gatunkami.

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimnazjum się zleciało widzę lol.giflol.gif Tego chłopa nie będę oceniał, bo szkoda marnować czasu na tak słabe dźwięki.

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Mimo wszystko jednak baw się zgodnie z zasadami i pamiętaj o wystawieniu ocen następnym razem

Edytowano przez Abyss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...