Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

newgen1337

Kiedy to **** GTA V wyląduje na blaszakach?

Polecane posty

A mnie się tam czwóreczka podobała i kropka. Chyba bardziej niż części działające na silniku trójki. Była po prostu jakaś taka bardziej wiarygodna. Zamiast miasta usianego jakimiś dziwnymi znajdźkami mieliśmy większy nacisk położony na misje fabularne. Wiem, że dla was to błąd i w pełni rozumiem, ale mnie takie rozwiązanie bardziej przypadło do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VC uważam za najgorsze z tej trójki.

No. Nie cierpię klimatu z tamtych lat. Gameplayowi niczego nie brakowało, ale z racji tego, że akcja była umieszczona w czasach takich, a nie innych, nie ogrywałem tej części zbyt intensywnie. "Czarne" klimaty z San Andreas też nie całkiem do mnie przemawiały, ale trawiłem je o wiele łatwiej. Najbardziej lubię jednak to co zaprezentowano w czwórce, czyli wzorowane na współczesnym Nowym Jorku Liberty City. W takiej okolicy czuję się najbardziej komfortowo. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vice City jest fajne do misji z RCheli.

Trójka fajna.

O San Andreas boję się mówić, bo poza mną nikt na forume go nie lubi.

Czwórka to - patrząc na inne części - gniocik troszeczkę.

Chinatown Wars za krótko grane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię wszystkie części. Bardzo dobrze się przy nich bawiłem, każda odmienna na swój sposób. Jakbym miał oceniać która lepsza a która gorsza, to ustawiłbym je według tego, kiedy która wyszła. :P Po prostu jestem fanem serii i podczas zwykłego grania nie widzę jakichś rażących błędów, które nie dają mi grać.

Czekam na GTA V na PC. Ale najpierw kompa trzeba zmienić, bo ten grat, na którym teraz pracuję, już z pewnością nie uciągnie "piątki". :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam najbardziej lubiłem SA, ale nie wiem czy to ze względu na samą grę, czy trochę sentyment. W każdym razie IV mi jakoś nie podeszła, ale chciałbym zrobić do niej powrót, bo przecież wyszły te dodatki i jakieś inne pierdoły. Tylko musiałbym znaleźć jakieś wydanie pudełkowe, które nie jest z Premium Games.

I także czekam na część piątą na PC, bo jak tu na nią nie czekać? Biorąc pod uwagę ilość aktywności pobocznych, będę miał symulator życia i już w ogóle nie będę musiał wstawać od komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...