Skocz do zawartości
wies.niak

Opinie o kupujących i sprzedających [Aktualizacje wstrzymane z powodu problemów z przejściem na nowy skrypt]

Polecane posty

Negatyw dla KiJaNa za sprzedaż książki z tego tematu:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=201377&st=0&p=2916956entry2916956

Niestety nadszedł czas, że jestem zmuszona wystawić swojego pierwszego negatywa. Od początku był utrudniony kontakt z uzytkownikiem, ale w końcu udało mi się dogadać co do zakupu. Książka miała zostać wysłana pobraniówką (i moje szczęście bo pewnie bym straciła pieniądze :/). Po 11 dniach od rzekomej daty wysłania zaczęłam się martwić, napisałam z prośbą o wysłanie potwierdzenia nadania, co zostało zignorowane dwukrotnie. A moja cierpliwość też ma swoje granice.

Tak więc zdecydowanie odradzam jakiekolwiek transakcje z tym użytkownikiem.

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika Sedinus za sprzedaż makulatury z jego wątku: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=201594&hl= ;)

Transakcja została przeprowadzona w niezbyt sprzyjających warunkach spowodowanych moim brakiem dostępu do internetu i istniało ryzyko jej niepowodzenia, jednakże ostatecznie udało się załatwić wszystko pozytywnie - polecam smile_prosty.gif

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mogę z czystym sumieniem wystawić pozytywa Treserowi. Były trudności związane z Internetem i trochę się niecierpliwiłem, bo byłem zasypywany pytaniami o zarezerwowane książki, ale ostatecznie pieniądze doszły i mogłem wysłać paczkę - o dziwo, tym razem nie zrobili mnie w jajo z kosztem przesyłki.

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw Dla Forumowicza Somi88 za sprzedaż książek z jego tematu, ksiażki są w stanie idealnym, otrzymalem drobny rabacik i książki świetnie wysłane w Karonowej paczce, polecam serdecznie forumowicza :)

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=202573&hl=

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla Andromedy za deal z tego -> http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=196055 tematu :) Pieniądze przyszły na konto błyskawicznie, a kontakt nader miły :P

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiam ogromny NEGATYW dla użytkownika adi44441, oszust i kłamca, zostałem oszukany na platformie STEAM, po wysłaniu gry nie dostałem zwortu, miałobyć paysafecard, a z użytkownikiem kontakt został zerwany, oczywiście z jego strony. Ostrzegam was przed tym złodziejem!

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zasłużony NEGATYW dla użytkownika adi44441. Klucz mu wysłałem pierwszy, a on mi nie wysłał do proponowanej gry. Moje przypomnienia zostały zignorowane. Ostrzegam przed oszustem!!! Szkoda, że jak ktoś jest uczciwy musi trafić na taką gimbazę.

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena neutralna dla użytkownika marianoscompanieros za sprzedaż gier z tego tematu. Gry doszły zupełnie niezabezpieczone na transport, dlatego wystawiam tego typu komentarz.

EDIT: błąd ort poprawiłem :)

Edytowano przez bielik42
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...