Jump to content

crysis1000

Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
 1. Witam. Kupię pudełka z gier Crysis oraz Crysis: Warhead. Interesuje mnie wyłącznie edycja premierowa, nie jakieś EA CLASSICS czy inne. Oczywiście gry wydane przez polskiego wydawcę. Gry żeby zawierały instrukcję, książeczki jak takowe są i płyty w stanie bardzo dobrym / idealnym. Klucz oczywiście żeby był wykorzystany, nie trzeba mi go. Max za obydwa mogę dać 20 zł. Jeśli ktoś sprzedaje proszę napisać, i co ważne jedynie allegro wchodzi w grę.
 2. Witam. Jak w temacie - strasznie wiesza mi się gdy gram w multi i jedynie reset jest możliwy. Podczas rozgrywki po jakimś czasie 10min chyba przeważnie. Wcześniej też przy kolejnym wczytywaniu meczu, ale ostatnio tego nie było (nie wiem może tylko okazyjnie)... Stery/directx najnowsze, punkbuster aktualizowany do najnowszej, cóż tu więcej mówić - komp wymogi spełnia. Dodam, że w Origin jak klikam PPM na ikonę z gry to jest tam opcja. Ofc coś tam na multi grałem, ale przez to wieszanie żal włączać. Nic się raczej nie grzeje. Co robić? Pomocy! PS podobno to wina karty dźwiękowej, płytę mam gigabyte, a dźwiękówka realtek zintegrowana
 3. Również zasłużony NEGATYW dla użytkownika adi44441. Klucz mu wysłałem pierwszy, a on mi nie wysłał do proponowanej gry. Moje przypomnienia zostały zignorowane. Ostrzegam przed oszustem!!! Szkoda, że jak ktoś jest uczciwy musi trafić na taką gimbazę.
 4. Fifa 10 klucz na Origin do wymiany za byle co w sumie (choć przejrzałbym oferty i tak ) pisać !
 5. Dota 2 wymienię na coś ciekawego. Mam klucz oczywiście. Propozycje - proszę pisać na @ - adres: elano1000@o2.pl
×
×
 • Create New...