Skocz do zawartości
wies.niak

Opinie o kupujących i sprzedających [Aktualizacje wstrzymane z powodu problemów z przejściem na nowy skrypt]

Polecane posty

Pozytyw dla użytkownika The Naturat za sprzedaż gier z mojego tematu.

Gry zgodne z opisem, w bardzo dobrym stanie, sprzedane po atrakcyjnej cenie. Dobry kontakt przez cały okres zawierania transakcji. Szybka wysyłka. Jedyny minus to brak koperty bąbelkowej, ale jako, że gry przyszły bez żadnych uszkodzeń nie będę się czepiał. Kontrahent godny zaufania, polecam!

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika Treser za dobry kontakt, zarezerwowanie gierki i cierpliwość smile_prosty.gif

gra przyszła w takim stanie jak była opisana. Wszystko w jak najlepszym porządku smile_prosty.gif

Polecam użytkownika bardzo serdecznie smile_prosty.gif

Link: http://forum.cdactio...pic=161352&st=0

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika 6Wilku6 za kupno gry z mojego wątku: http://forum.cdactio...pic=161352&st=0 wink_prosty.gif

Przyszedł, zapytał o grę parę tygodni temu, poprosił o rezerwację, ja rezerwacji dokonałem, przyszedł czas zakupu, zapłacił - słowem ujmując: uczciwy, zdecydowany i miły kupujący - szczerze polecam handlowanie z tym użytkownikiem ok.gif

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłużony pozytyw dla Sedinusa za transakcję przeprowadzoną w tym (KLIK) temacie.

Wszystko w jak najlepszym porządku. Zaraz po tym, jak wpłaciłem pieniądze, paczka została nadana i szybko dotarła. Przedmioty w stanie nienagannym, dokładnie jak w opisie.

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem się :]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Stillborn dostaje ode mnie zdecydowanego pozytywa (gdyby było można, to nawet dwa) bo wpłata była nie dość, że natychmiastowa, to jeszcze zgodził się dopłacić po tym, jak Poczta Polska zrobiła mnie w konia prawie trzykrotnie zwiększając koszt wysyłki. Chylę czoła.

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromny pozytyw dla RivaTnT za sprzedaż książek z tego tematu:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=201935&st=0&p=2926411entry2926411

Szybka wysyłka, książki w stanie idealnym, paczka swietne zabezpieczona, a do tego bardzo miły kontakt ^^ Polecam :)

Duży pozytyw należy się również Cegielsiu za wymianę ksiażek z tego tematu:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=201913&st=0&p=2926390entry2926390

Szybka wysyłka, książki w idealnym stanie :)

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla Sedinusa za sprzedaż gier z jego tematu.

Wszyskie gry działają dobrze, przesyłka doszła szybko, cena nie była wymagająca (wprost przeciwnie ;)) i w końcu mam Heroesa 1 z dźwiękiem i Heroesa 2 z operą wink_prosty.gif

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa ogromne POZYTYWY dla:

  • Sedinusa za sprzedaż książki z jego tematu. Niska cena i szybka wysyłka, to wystarczy, by go z czystym sumieniem polecić.
  • RivaTnT za sprzedaż wszystkich części Pieśni Lodu i Ognia z tego tematu. Błyskawiczna wysyłka, książki w idealnym stanie i w dodatku w jakiej cenie :D

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromny pozytyw dla Stillborn za sprzedaż artbooka z tego tematu:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=201382&st=0&p=2917050entry2917050

Szybka wysyłka, świetnie zapakowana i zawartość w stanie idalnym :), do tego miły kontakt. Szybko i konkretnie. Polecam ;)

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika k0mp0t za sprzedaż gier z jego tematu.

Miał pozycję, której szukałem, a przy okazji wyczaiłem kilka gier z moich młodszych lat, które chętnie sobie odświeżę. Przesyłka szybka, sprawna, zabezpieczona niczym porcelana. Dodajmy do tego sporo folii bąbelkowej :)

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla PiotrP.

Dogadaliśmy się co do ceny bardzo szybko. Z terminem też nie było większych problemów. Choć trochę szkoda mi gry... 11 lat ją miałem.

Aha, transakcję przeprowadziliśmy w tym temacie:

Kupię kilka gier

Edytowano przez Stillborn
Odnotowałem się :]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...