Skocz do zawartości

Fred w którym dzielimy się wstydliwymi sekretami o których wszyscy wiedzą, albo i nie!


t3tris

Polecane posty

Pokaż mi ten hejt.

Hej, napisz gdziekolwiek że wolisz nową trylogię, a dowiesz się naprawdę wielu (niemiłych) rzeczy o swoim guście i inteligencji. W większości miejsc wystarczy napisać że nowa trylogia Ci się spodobała (i nic nie wspominać o starej) żeby zostać zaminusowanym na śmierć.

No spróbuję, zaraz pójdę zakładać tematy, bo naprawdę jeszcze nie rzucił mi się w oczy ten hejt. :P Może w jakieś złe miejsca trafiłeś?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 550
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Pokaż mi ten hejt.

Hej, napisz gdziekolwiek że wolisz nową trylogię, a dowiesz się naprawdę wielu (niemiłych) rzeczy o swoim guście i inteligencji. W większości miejsc wystarczy napisać że nowa trylogia Ci się spodobała (i nic nie wspominać o starej) żeby zostać zaminusowanym na śmierć.

Gdzie ty postujesz takie rzeczy? Pod filmikami z youtube'a?
to tak nawiązując do potu myszkufa

Czemu chciałbyś nawiązywać do czyjegoś potu

ewww

Właśnie. Aiden?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nie chcę się wtrącać do dyskusji, o tyle poprę tylko stwierdzenie, że nevya nie może jednocześnie pisać o filmie(filmach), że jest (są) "są kiczowate i drętwe", podczas gdy twierdzi, że żadnego nie obejrzała.

Albo obejrzałaś i są be, albo nie obejrzałaś, bo to nie Twój klimat.

Albo obejrzałam po ~pół godziny jednego filmu z nowej i jednego ze starej trylogii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też pochodziłem do SW kilka razy, ale to bylo dawno temu, i zawsze Mroczne Widmo więc gdzieś w okolicach wyścigu wysiadałem xd

ale nie martwcie się bo w tym i przyszłym tygodniu mam zamiar obejrzeć części 4-6 żeby ogarniać co się dzieje jak pójdę na 7 :DD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie hejtowania LOTR - robiłem podejście tylko do pierwszej części książki i była ona dla mnie beznadziejnie nudna. Wymiękłem jakoś w połowie. Od Tolkiena przeczytałem tylko Hobbita, który moim zdaniem był napisany o wiele lepiej.

Odnośnie samego filmu - ot dobrze się to oglądało, chociaż nie pamiętam, żeby wzbudzało to we mnie jakieś ochy czy achy. Aczkolwiek tutaj odwrotnie - Hobbit w filmowej adaptacji wywołał u mnie znużenie, nawet nie wiem ile jego części oglądałem (chyba dwie).

Tak czy siak LotR = meh. Widziałem lepsze filmy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie hejtowania LOTR - robiłem podejście tylko do pierwszej części książki i była ona dla mnie beznadziejnie nudna. Wymiękłem jakoś w połowie. Od Tolkiena przeczytałem tylko Hobbita, który moim zdaniem był napisany o wiele lepiej.
Bo Hobbit był pisany z myślą o dzieciach, dlatego jest taki lekki i przyjemny w odbiorze. W Władcy Pierścieni nużą człowieka zbyt rozwlekłe opisy, ale jak już człowiek się przełamie to książka jest dobra, nie jakaś niesamowita (tak jak niektórzy ludzie twierdzą), ale po prostu dobra.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...