Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

[Poszukiwania] Tworzenie gier dla newbie... Szukam grupy ;) Projekt.

Polecane posty

Wzór podania:

- Na co składasz podanie: Chcę być szefem projektu

- Wiek: XXI

- Ilość czasu który możesz poświęcić: 1 godzina 34 minuty w dzień roboczy, 1 godzina 35 minut w czas wolny

- Dlaczego ty: Bo się znam i zakładam fajne fredy

- Skype: szef

- Co już potrafisz: Czytanie, pisanie, tabliczka mnożenia, funkcje trygonometryczne i obsługa komputera w stopniu <"sekretarka">.

Przyjęty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz do lecplejów? Rzecz jasna, niektórzy są źli (Rojo please), ale są tez zagrajmerzy świetni.

Nie chodziło mi o letspleje w ogóle, tylko o tą całą dzieciarnie zabierającą się do tego.

Nie musisz mi mówić o tym, że są ludzie dobrzy w te klocki. Z let's playami miałem do czynienia jeszcze wtedy, kiedy nie nawet nie były tak określane, a slowbeef postanowił po prostu nagrać przejście gry z komentarzem. Ah, trochę czasu się spędziło na something awful.

Also

>zagrajmerzy

Jest jeszcze SedesPL - ma dobry akcent, jest zaangażowany, ale wybiera jakieś dziwne gry i na siłę próbuje udowadniać, że są świetne.

Ho ho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany pochwalę. Dzieciak próbuje robić coś trochę bardziej ambitnego, w przeciwieństwie do letsplejerów czy domorosłych raperów. Mniejsza z tym, że się do tego źle zabiera.

Czemu się źle zabieram biggrin_prosty.gif? Bo chcę zrobić grę na silniku unreal development kit? (Bulletstorm też na nim powstał)

Czy dlatego, że szukam ludzi którzy chcieliby się także pouczyć w tym kierunku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu się źle zabieram biggrin_prosty.gif? Bo chcę zrobić grę na silniku unreal development kit? (Bulletstorm też na nim powstał)

Czy dlatego, że szukam ludzi którzy chcieliby się także pouczyć w tym kierunku?

Nic jeszcze nie potrafisz.

Nawet nie wiesz tego, że unreal development kit to nie silnik (Unreal Engine to silnik, UDK to devkit).

Naprawdę spodziewasz się, że zbierzesz team złożony z gości, którzy są kompletnie nowi i uda wam się zrobić porządnego FPSa na dzień dobry?

Uczenie się z innymi to bezsens. Wspólna nauka może i wygląda fajnie na papierze, ale to nie zadziała. Ludzie są różni, każdy łapie w swoim tempie. A już szczególnie ciężkie są początki.

Zamiast tego najpierw samemu wejdź w temat, zdobądź doświadczenie jak się to robi. Zrób coś w pojedynkę. Nie musi być to nic skomplikowanego.

Dopiero po nauce szukaj ludzi którzy też coś mniej-więcej łapią. Wtedy możecie łapać się za coś poważniejszego.

holy shit, i can't believe i'm actually trying here

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...