Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EGM

EGM w sosie własnym

Polecane posty

Apentuła niewdziosnek zramolałą co przebuldożył? :P

A tak serio:

Hmmm... Apentuła (imię) niewdziosonek (ksywka, ew. nazwisko, ale chyba nie bo z małej jest) przerdzewiałą (chyba) blaszankę, a co to przebuldożył? ;)

niewdziosonek - ew. może to jest nie w dzionek? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fe, Dogmeacie! Nie rozpoznałeś klasycznego cytatu z... No, skąd właśnie? Wytężcie pamięć, milordowie! Toż to klasyka!

A w ogóle to proponuję zabawę literacką B) . Kto odgadnie źródło tego cytatu (Tato, cy tata cyta cytaty Tacyta?) zyskuje prawo do zadania kolejnej zagadki. I tak dalej... i tym podobnie. Co wy na to, waleczni mołojcy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generale, emotka " ;) " oznacza traktowanie posta z przymrużeniem oka :)

Cytat jest z pewnością z Lema (chyba tylko on używał takiego słownictwa ;)), a jeśli pamięć mnie do końca nie myli, to z Cyberiady ;)

EDIT:

Chyba nie sądzisz Generale, że tak znanych cytatów można nie znać...? :)

Co wy na to, waleczni mołojcy?

Jasne! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadawaj Dogmeacie!

T3trisie, jak Dogmeat nie zada swojej zagadki do północy, to Ty spróbuj.

Ustalmy drugą regułę: jak nikt nie odgadnie zagadki w ciągu 48 godzin, to może ją zadać, kto zechce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banalne i proste, ale to jeden z moich ulubionych ;)

Gdyby następnego dnia rano ktoś powiedział tak: Stiopa! Jeżeli natychmiast nie wstaniesz, zostaniesz rozstrzelany! - Stiopa odpowiedziałby słabym, ledwie dosłyszalnym głosem: Rozstrzeliwujcie mnie, róbcie ze mną, co chcecie, za nic nie wstanę.

Zgadujcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie być łatwe, bo książka niezbyt znana:) Ale film na jej podstawie i owszem:) W pewnych kręgach uznany nawet za kultowy. Więc oto i cytat:

Jesteśmy niekochanymi dziećmi historii, wychowanymi na telewizji, która przez lata wmawiała nam, że pewnego dnia zostaniemy milionerami i gwiazdami filmowymi, i gwiazdami rocka, ale tak się nie stanie. I to właśnie teraz do nas dociera. Więc nie zadzieraj z nami.

Powodzenia!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie być łatwe, bo książka niezbyt znana:) Ale film na jej podstawie i owszem:) W pewnych kręgach uznany nawet za kultowy. Więc oto i cytat:

Jesteśmy niekochanymi dziećmi historii, wychowanymi na telewizji, która przez lata wmawiała nam, że pewnego dnia zostaniemy milionerami i gwiazdami filmowymi, i gwiazdami rocka, ale tak się nie stanie. I to właśnie teraz do nas dociera. Więc nie zadzieraj z nami.

Powodzenia!:)

Fight Club?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, tylko nie mówcie, że te cytaty z głowy bierzecie...Ja czasami potrafię przeczytać książkę, a na drugi dzień nie mogę sobie przypomnieć jej tytułu :blink:. A tu jeszcze cytaty pamiętać, ech...

Do książek mam akurat wybitną pamięć :)

A już szczególnie do ulubionych...

Króciutki cytat:

Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy zanim ją przyniosą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, pierwszy Twój cytat, który skasowałeś wypowiada Skaggs bodajże.

Drugi cytat "Pani jeziora", ale nie pamiętam kto to mówi.

Miałem na myśli doprecyzowanie tomu sagi, ale niech będzie. ;)

Zadawaj! :)

PS Kwestię tę wypowiada w myślach Ciri :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...