Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2014

Polecane posty

No i super. Kupię na pewno. Często narzekam, właściwie bardzo często, a i tak kupuję. Taki nałóg. Teraz to wezmę z przeświadczeniem, że się nie zawiodę. Nawet możecie dać jako inne pełniaki programy typu Catzilla i złego słowa nie powiem.

BTW Ale to była wtopa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę po innych ale co tam :) Dobrze, że wreszcie ta gra trafiła na cover. Nawet mimo tego, że była już w Biedronce :) To jest znana marka, dobry kawał rozrywki, no i 2 poprzednie części też były na coverze. Trochę późno, ale być musiało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex ma karty kolekcjonerskie Steam ?

Ma achievy, ale kart nie ma. Karty ma za to Director's Cut, który na chwilę obecną (i to się raczej nie zmieni) jest jedyną wersją dostępną na Steamie, więc nie wiem jak CDA da Deusa bez niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex Human Revolution to jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem, równie dobrze co przy niej bawiłem się chyba tylko przy Wiedźminie i Mass Effect. Sam mam przegranych 44h na Steamie i jestem w połowie gry, staram się nikogo nie zabijać, na razie się udaje. Cóż, problem z takimi grami dodawanymi do CDA jest taki, że większość osób ją już posiada - i jest lament. Takowy lament pojawią także, gdyby tej gry nie było a zamiast niej coś mniej znanego. Wszystkim się nie dogodzi. Mimo wszystko są na pewno osoby które nie posiadają Deusa i będę bawiły się miodnie. Ja polecam gorąco.

W DS nie grałem i pewno nie będę, ale Ci którzy grają pewno się cieszą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...