Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2014

Polecane posty

Całkiem całkiem pełniaki;)zwłaszcza dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z DX:HR:)szczerze polecam;)

ja mam juz własną, dlatego chętnie wymienię się kodem na jakąś inną grę ( nie musi być nowa;) jeśli ktoś jest chętny to zapraszam na PW po premierze numeru;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex mi nie działa - instalacja przbiego normalnie, gra dodaje się do biblioteki steama ale po uruchomieniu gry nic się nie dzieje. Co to ma znaczyć? Macie podobny problem?

Mój komputer spełnia wymagania (Win Xp, 4gb RAM, Amd Athlon II 3x, Geforce 550 TI)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś czy ten wierzchowiec do Neverwinter będzie zielony (przyśpiesza o 50%), niebieski (o 80%) czy fioletowy (o 110%)? Bo kupiłem sobie właśnie kilka dni temu niebieskiego, więc szkoda by było jakby właśnie taki był. Ale i tak kupię, więc pewnie kod oddam siostrze, no chyba, że mnie zakoczycie i dacie fioletowego, ale on więcej niż8 euro wart.

Wierzchowiec którego otrzymalem po użyciu tego kodu to "Blady Koń". Do odbioru u posłańca koło wielkiego magazynu i licytatora. Jest to wierzchowiec rangi 1 (zielony).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć jaki to wierzchowiec do Neverwinter :?

Kup czasopismo, to się przekonasz :trollface: .

Podpowiem tylko, że trochę rozbrykany jest.

Co do pełnych wersji, to Deus Ex: Human Revolution już jest w bibliotece steamowej i tylko czeka na kilkanaście (kilkadziesiąt?) godzin wolnego czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to przed premierą DX:HR Director's Cut było zapowiadane, że posiadacze zwykłej gry będą mieli jakąś tam zniżkę na "upgrade" do DC.

Jest to możliwe z wersją załączoną do czasopisma? Bo samego Missing Link nie idzie już dorwać na Steamie, a chciałbym zagrać w "kompletną" grę, i nie wiem czy rejestrować klucz z CDA i ryzykować, że za DC i tak będę musiał zapłacić pełną cenę, czy lepiej odstąpić komuś i osobno zakupić DC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź spójność plików + restart kompa. Zainstalowały/zaktualizowały Ci się poprawnie wszystkie biblioteki Visual C++ i DirectX przy pierwszym uruchomieniu?

PS: Ta weryfikacja spójności dużo daje - ja tak miałem z LotR:War in the North: myślałem "fajnie - nie pogram sobie dopóki nie zrobię formata, bo nie mam zielonego pojęcia czemu wraca do pulpitu bez zadnego błędu" i wspomniana weryfikacja (podczas której jeszcze raz zaktualizowały się biblioteki) pomogła ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie podoba mi się Deus Ex, ale jestem w kropce przez buga! Mam do zabicia dwóch gości, powinni być w jednym z bloków jak ich koledzy. Koledzy byli, ale pozostała dwójka jest gdzieś cholera wie za mapą i nie ma możliwości dotarcia do nich. Jak ja mam ukończyć to zadanie? Mam już przegrane 5 godzin i nie chce zaczynać od nowa... Wczytanie savea z przed misji nic nie dało, znowu wywaliło ich gdzieś za mapę...

Taka fajna gra, a jednak teraz pozostał niesmak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to przed premierą DX:HR Director's Cut było zapowiadane, że posiadacze zwykłej gry będą mieli jakąś tam zniżkę na "upgrade" do DC.

Jest to możliwe z wersją załączoną do czasopisma?

Nie ma znaczenia czy grę masz z edycji pudełkowej czy z tej dołączonej do CD Action. Żeby dostać zniżkę na DC musisz mieć grę Deus Ex: Human Revolution na swoim koncie steam. Zatem odpowiedź brzmi: z DX: HR z CDA będziesz mieć zniżkę na DC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...