Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2014

Polecane posty

Dla tych co narzekają, to warto zaznaczyć, że licencje w CD-A są z rocznym wyprzedzeniem. Deus do tego czasu pojawił się w licznych promocjach i niestety CD-A na tą chwilę przegrywa ze Steamem, ale to nie powód do narzekania. Na tą chwilę i za taką cenę pełne wersje są bardzo solidne, a Deus należy do tego solidarnego grona pełnych wersji, choć myślałem na początku, że to pełna wersja na urodziny jest :D.

Będę musiał wreszcie wziąć się za Neverwinter, bo kusi od dawna. To pewnie tym ostatnim niewyjawionym pełniakiem będzie The Raven.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paysafecard do Drakensang Online - gdybym w to grał to pewnie bym skakał z radości. Niestety ta gra w ogóle mnie nie rajcuje = MINUS

Klient do MMO Neverwinter Shandowmantle + kod na wierzchowca - kolejne MMO, których na pęczki, a w praktyce jak się zagra trochę dłużej niewiele różnią się od siebie, a kod to też tylko dla grających w tego NWNa, a ja nie zamierzam w to grać = MINUS

Deus Ex: Bunt Ludzkości PL - pewnie jestem w mniejszości, ale seria Deus Ex w ogóle mi nie przypadła do gustu, a żeby uciąć spekulacje, że oceniam, a nie grałem, podchodziłem do pierwszego Deusa 2 razy i w obu przypadkach po godzinie miałem dość. Nie wiem czy ta nowa część jest lepsza, ale nie mam ochoty tego sprawdzać. Nie mniej jednak wyrazy uznania, że ta gra trafiła na cover, gdyż mogę się domyślać, że licencja na nią nie należała do najtańszych. = MINUS z malutkim plusikiem

Reasumując... Jeśli ostatnia niewiadoma, czyli 2 pełniak mnie nie przekona to niestety, ale podziękuję za ten numer. Amen!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ktoś będzie narzekał na pełne wersje - to jest Polska i tu trzeba narzekać na wszystko. Ja jestem zadowolony z każdego kupna magazynu, nawet jeśli po kupnie nie ruszę płyty, to kiedyś nastanie ten dzień, kiedy na przykład będę miał awarię internetu na dłuższy czas, a gier singlowych na dysku nie będzie - z pomocą przyjcie CDA ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś czy ten wierzchowiec do Neverwinter będzie zielony (przyśpiesza o 50%), niebieski (o 80%) czy fioletowy (o 110%)? Bo kupiłem sobie właśnie kilka dni temu niebieskiego, więc szkoda by było jakby właśnie taki był. Ale i tak kupię, więc pewnie kod oddam siostrze, no chyba, że mnie zakoczycie i dacie fioletowego, ale on więcej niż8 euro wart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdźcie najpierw poprzednie pełniaki, a nie narzekacie na brak atrakcji :D Zresztą nigdy w 100% się ludziom nie dogodzi. Tak było 10 lat temu i tak jest teraz :D Ja zaczynam zaraz maraton z The Raven, tym bardziej, że 3 epizod będzie za 5 dni w CDA. Was też zachęcam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy przeczytałem o Deus Ex w przeciekach ,myślałem że znowu sobie jaja robią a jednak nie.Zacny tytuł którego nie miałem okazji ograć i jedna z lepszych pełnych wersji dodanych do CDA.Niestety mam natłok zaległych gier do skończenia ,więc Bunt Ludzkości poczeka sobie w kolejce.Co do krzykaczy to zawsze tak jest.Nie wiadomo co by było na płycie i tak będą jęki a to mam ,a to stare,a to na steam itd.Nic się na to nie poradzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturą Polaka jest narzekać gdzie tylko to możliwe. Ja nie przepadam za Steamem, ale pogodziłem się z losem, że teraz coraz więcej gier jest na niego, a szczególnie jak coś dobrego, to nie patrzę na Steam, czy nie Steam tylko biorę. A tak się składa, że oba pełniaki w tym numerze są kompletnie nie dla mnie to i trochę narzekam.

Poczekam jeszcze trochę na Risena albo dodatek do Arcanii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że głupie pytanie. Jednakże mam zakupioną drugą część Raven i teraz kupię trzecią. Wie ktoś może czy jest możliwość znalezienia gdzieś pierwszej części?

Nie wiem teraz czy mam sie smiac, czy raczej plakac... [smg]

//Hiyoshi: Możesz iść się popłakać do mamusi. :*

Żeby nie było, że offtopic. To numer na pewno zakupię, co prawda bonusy mnie nie interesują, ale pełniaki miodzio. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ktoś będzie narzekał na pełne wersje - to jest Polska i tu trzeba narzekać na wszystko.

To nie sprawa charakterystyczna dla Polski, tak jest na całym świecie. Zobacz jak marudzą użytkownicy Xboxa na gry z oferty Games with Gold. Wszędzie, nie tylko u nas. Mnie nowy Deus Ex świetnie podpasował i kupię pismo tylko dla tej gry, chociaż nie zagram w nią przez najbliższy rok czy dwa, bo mam inne świetne tytuły w kolejce. Na Steamie nic nie zginie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już miałem nadzieję na porządny D&D w sieci, a tu lipa. Neverwinter to "tylko" typowe MMO, do tego Pay2Win, szczególnie w późniejszej fazie gry. Niemniej jednak, jeśli ktoś lubi gry tego typu, to raczej się nie zawiedzie. W przeciwnym razie nie polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...