Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

Fairy Court - Świat

Polecane posty

To w sumie taka dosyć poboczna kwestia, ale w tym poście, jeżeli do listy "znanych" terenów dopisywane są te także z "drugiego kręgu" (np. CC, DD itd.), bo ktoś je wysondował i informacja jest publiczna to jednej na pewno brakuje - konkretnie to II.

- Podwodne Miasta. Średnia populacja Syren. +zasoby(podwodne skarby)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handel informacjami ogłaszam, ktokolwiek jest ciekawy czego dowiedziałem się od Gawaina może obiecać Tayn drobną przysługę w przyszłości. Gwarantuję wysłanie wiadomości takiej jaką otrzymałem, nie rekompensuję ewentualnych rozczarowań otrzymanymi informacjami :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawain, odnośnie twojego ostatniego posta i w sumie fragmentu poprzedniego. P_aul pewnie to rozjaśni, w jedną lub w drugą stronę, ale w tym momencie piszę, jak ja to widzę.

Na sesji pisze się w czasie niedokonanym. Jasne, robiąc coś tak błahego jak odciągnięcie postaci innego gracza na stronę czy wciągnięcie go do tańca można uznać, że to się udało, ze względów wygody. Jeśli danemu graczowi to nie pasuje, to zwykle sam opisze sytuację ze swojego punktu widzenia w swoim poście. Gryzie mnie jednak po oczach to co robisz w tym momencie, czyli własnoręczne ustalanie zachowań i charakteru Królowych, które było nie było, są narzędziami Mistrza Gry. Wstrzymaj się z tym chociaż do momentu, kiedy P_aul się do tego ustosunkuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Jeśli to nie problem usunę treść i napiszę to samo w niedokonanym+ bez tych opisów charakteru.

Chciałbym też was przeprosić za moje głupie błędy. Mam nadzieję, że już żadnych nie popełnię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany:

- Na polu DD powstał majestatyczny szczyt o rozmiarach, które ciężko ocenić. Wokół niego wyrosły pomniejsze, równie piękne, w tym jeden o charakterystycznym kształcie, przypominającym śpiącego rycerza.

- Na polu G z wulkanu wyłonił się Smok. Potężna, mityczna bestia pokrążyła trochę po niebie, wzbudzając popłoch na sąsiednich terytoriach, po czym wróciła do swojego leża.

- Odgar Fieryhead, gnom, miał Sen. Rano obudził się ze złotym młotem w rękach i silnym postanowieniem zjednoczenia wszystkich Gnomów. Problem w tym, że Odgar jest jeszcze młody i niedoświadczony, a jego rodzina nie do końca wierzy w te brednie o przeznaczeniu.

- Krótko potem odwiedził go stary Gnom w szarych szatach i z podobnym młotem. Razem wyruszyli w drogę. Gdzie się nie pojawili nieśli dobrą nowinę i błogosławieństwo. Tam gdzie przeszli rodziły się dzieci utalentowane i niezwykle pracowite, choć nieco słabsze.

- Tymczasem populacja goblinów rośnie w zastraszającym tempie. Chodzą pogłoski, że małe dranie osiadły już na wszystkich terenach wiosny i lata. Co jest o tyle problematyczne, że grabią i niszczą Zasoby. Szczególnie na Polu F dają się we znaki lokalnej populacji Syren. Na polu J doprowadziły do wyginięcia populacji Bydła.

- Krótko potem na Polu J Gobliny przyprowadziły szturm na miasto Pixie. Obie strony znacznie ucierpiały na walkach, a wiele zasobnych terenów zostało zniszczonych (brak dostępu do surowca Pyłek Pixie oraz tej jesieni nie zostanie skapitalizowany zasób Wino).

- Jakiś czas po bitwie tajemnicza klątwa sprawiła, że Gobliny z Pola J zmniejszyły się, potem ich forma nieco się zmieniła, tworząc nową rasę - Kednerów.

- Plotki głoszą, że na polu EE są bogate złoża srebrzystali - materiału o mistycznych właściwościach, niezwykle lekkiego i pięknego.

- Na polu D z mgieł wyłoniła się rasa Mgielnych Elfów. Pojawiły się też ponownie Zwierzęta Dziczy. Potem mgły zniknęły - za gorąco.

- Na Polu B rośnie populacja Trolli.

- Z lawowych jezior I wyłonił się Feniks. Zgubił kilka piór, nim wrócił do swego podziemnego gniazda.

Znamiona Dziczy:

- Pojawiły się na polu G

- Na Polu F Wybrzeże jest silnie skażone Znamionami.

- Zniknęły z Pola I

Bogactwo:

Black 2

Fel 3

Gawain 4

Mav 3

Sefnir 2

Deadroth 2

Aiden 3

Moc:

Black 2

Fel 5

Gawain 4

Mav 4

Sefnir 4

Deadroth 2

Aiden 4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, żeby nie przedłużać specjalnie to jeżeli ta klątwa jest problemem wszystkich Fey - w oczach Królowej - to i ja mogę spróbować pomóc swoją Magią (+0). Błyskotkę wykorzystałem wcześniej a aspekt żaden nie pasuje. Zobaczymy co z tego wyjdzie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeszcze uściślić - i mam to potwierdzone u głównego Mistrza Ceremonii - nasze rzuty sprawiły, że klątwa została powstrzymana, ale kto stał się rudy nadal jest rudy a kto porósł futerkiem... to cóż, każdy ma jeszcze to do załatwienia jeżeli chce ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, racja. Teraz to zauważyłem. Mam takie szybkie pytanie. Czy jak piszecie na forum, to wam też jakby nie "nadążało". Chodzi o to, że jak piszę to niektóre litery się nie pokazują i muszę parę razy nacisnąć klawisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany:

- Minstrele wszystkich ras opowiadają wzruszającą historię młodego gnoma Odgara, jego mentora, jego dziwnych, acz heroicznych kompanów, jego utraconej miłości. Legendy, wiersze, pieśni i księgi opisują przygody wśród krwiożerczych syren, spotkanie z mitycznym feniksem, drogę przez nękane upiorami lodowe pustkowia, wreszcie legendarny artefakt, stworzony w czasie długiej podróży. Ostatecznie, po miesiącach wędrówki, magiczna korona spoczęła na skroni Króla Odgara Pierwszego, władcę Rycerskiej Góry i Gnomów Wschodu.

- Większość gnomów z całego świata wraca pod panowanie nowego króla na pole DD.

- Pieśni dotarły nawet na Bal Królowych, a historia młodego gnoma wywołała wzruszenie i wyraźne poruszenie nie tylko u służby i arystokracji, ale nawet u Władczyń - odpowiedzialni zyskują przychylność.

- Nie wszystkie Gnomy jednak uznały prawa nowego władcy. Część postanowiła osiedlić się na bogatych terenach na J. Nie wiedzą jak duży błąd zrobili.

- Jedna z legend mówi, że Odgar wędrując przez pole B odkrył wielkie złoża Adamantu, głęboko pod lodem i ziemią. Niestety bez specjalistów nie uda się go wydobyć, Trolle są na to zbyt durne, a o cieniach nawet nie warto wspominać.

- Również na polu B zaczęły formować się magiczne kryształy wysysające ciepło z otoczenia. Królowa lata jest nieco sfrustrowana, Królowa Zimy podejrzanie się uśmiecha.

- Kenderzy tymczasem doprowadzają Pixie do szału, co chwila wykradając coś z ich wiosek i miast. Co gorsza zaczęli hodować w swych podziemnych fortach gigantyczne pająki.

- Tymczasem ich goblińscy kuzyni z pól F, G, H, I z nudów rozpoczęli wojny plemienne. To utrzymuje w ryzach i populację, ale też grozi zniszczeniem zasobów naturalnych tych ziem.

- Na polu BB przebudziło się stado Lodowych Smoków.

- A jak już przy smokach jesteśmy, to ten z wulkanu chętnie pożera drobne istoty. Szczególnie zasmakował w Kenderach i Pixie, więc wykonuje regularne rajdy na Pole J, ale Goblinem też nie pogardzi. Zasoby z pola J są zagrożone.

Znamiona Dziczy:

- Zniknęły z pola G

- Na Polu F Wybrzeże jest nadal silnie skażone, ale problem póki co się nie pogłębia.

Bogactwo:

Black 2

Fel 3

Gawain 4

Mav 3

Sefnir 2

Deadroth 2

Aiden 3

Moc:

Black 3

Fel 4

Gawain 4

Mav 4

Sefnir 4

Deadroth 2

Aiden 4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...