Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

April

Rozwiązany: Wiedźmin i inne gry - Zawieszają komputer

Polecane posty

Mam pewien problem. Podczas grania w Wiedźmina 1 po jakichś 15 lub nawet 10 minutach zawiesza mi się pc i konieczny jest jego reset. Nie jest to pierwsza gra z którą mam taki problem. Podczas grania w Obliviona miałem identyczną sytuację, jednak z Wiedźminem z początku było wszystko w porządku, ale teraz zaczęły występować tego typu błędy. Niedawno wymieniłem kartę graficzną na Radeon HD 4650 1 gb, i zasilacz którego nawet nie znam nazwy ale raczej on ma mały wpływ na to jak działają poszczególne gry.

Sterowniki do karty graficznej mam stare, najnowszych nie mogę mieć ponieważ wtedy mam problemy z kartą. Jeśli ktoś miał podobny problem, lub wie jak go rozwiązać prosiłbym o pomoc...

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem ten temat ponieważ problem zaczął się powtarzać, oczywiście przy Wiedźminie. Teraz jest to o wiele częstsze i już straciłem wszelkie pomysły co z tym zrobić. Zajrzałem do pc i nie jest w ogóle okurzony czy coś w tym rodzaju. Co do tej pasty na procesorze, po raz pierwszy w życiu o niej słyszę i nawet nie wiem jak sprawdzić czy jest, czy muszę nakładać nową...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...