Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubro

a tutaj dyskutujemy kulturalnie o steam sejlsach i kupujemy gry, w które nigdy nie zagramy

Polecane posty

Jakby było w okolicach 2-3 ojro (wątpliwe teraz, ale kto wie), to polecam Long Live the Queen. Fajny symulator na ile sposobów może zejść z tego świata księżniczka pretendendki do tronu. Są polityczne intrygi, ekonomiczne plany, wojny i rebelie plebsu. I możliwość bycia mahou shoujo, która tą rebelię rozbija w pył za pomocą swojej mocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby było w okolicach 2-3 ojro (wątpliwe teraz, ale kto wie), to polecam Long Live the Queen. Fajny symulator na ile sposobów może zejść z tego świata księżniczka pretendendki do tronu. Są polityczne intrygi, ekonomiczne plany, wojny i rebelie plebsu. I możliwość bycia mahou shoujo, która tą rebelię rozbija w pył za pomocą swojej mocy.

god, myslalem ze jestem jedyną osobą w tym kraju, która to odpaliła ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci szczerze - nie wiem xD Zależy, czego oczekujesz. Najlepiej CTHCC opisać jako ekstrakt z socjalnej części Persony 3 i 4, ale znacznie krótsze i mniej rozbudowane. Mnie nie porwało, nawet nie dokończyłem pomimo jej krótkości, bo najzwyczajniej w świecie szału nie ma. Tym niemniej w małych dawkach jako relaksator i lekka komedyjka się nawet sprawdza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...