Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Berlin

Dla blogerów: tematy weekendów na cdaction.pl

Polecane posty

pospolite-ruszenie_bzh6u.jpg

Jeżeli macie bloga na cdaction.pl i chcielibyście, żeby wasz wpis trafił na stronę główną, a nie macie pomysłu na temat... to możecie wziąć udział w naszych weekendach tematycznych (więcej tutaj).

Najbliższy weekend, od 29 listopada do 1 grudnia, odbędzie się pod tematem "Chaos". Jeżeli macie pomysł na wpis z tym związany (w jakiś sposób, który dotyczy gier), to publikujcie wpisy z dopiskiem [Chaos] przed ich tytułem.

Będziemy bacznie przyglądać się blogom, a wasze najciekawsze teksty na pewno trafią na stronę główną smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c) jeżeli ci zależy, to miałeś ponad tydzień, żeby coś napisać. teraz masz jeszcze parę dni - wychodzisz na tym lepiej.

Akurat napisałem wczoraj.

b) to nie jest konkurs

Ojojoj, Berlin. Takie teksty to możesz serwować dzieciom z podstawówki które na oczy słownika nie widziały, a jeśli nawet, to nie umieją go użyć.

Definicja za sjp (pwn): "przedsięwzięcie dające możność wyboru najlepszych wykonawców, autorów danych prac".

Ale jakby tego było mało, polecam kodeks cywilny:

Art. 919

§ 1. Kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać

§ 2. Jeżeli w przyrzeczeniu nie był oznaczony termin wykonania czynności ani nie było zastrzeżenia, że przyrzeczenie jest nieodwołalne, przyrzekający może je odwołać. Odwołanie powinno nastąpić przez ogłoszenie publiczne w taki sam sposób, w jaki było uczynione przyrzeczenie. Odwołanie jest bezskuteczne względem osoby, która wcześniej czynność wykonała.

Jak więc widać odwołanie nie jest w mocy, gdyż oznaczony był termin, a do tego ja już swoją pracę zgłosiłem.

Ogłosiłeś Berlinie konkurs, świadomie czy nie. Ale skoro konkurs już jest, to baw się zgodnie z jego zasadami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie - odechcialo mi sie w to bawić. Jezeli ktokolwiek był inicjatywą zainteresowany, moze podziękować Hakkenowi - ja sobie odpuszczam, mam lepsze rzeczy do roboty w wolnym czasie niz użeranie sie z cwaniakami.

Kilku blogerów moze spodziewać sie na początku roku maila, ten temat zamykam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...