Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

W tym przypadku do niczego w zasadzie. Zwłaszcza, gdy gra nie ma juz nic wspólnego z potworkiem, który wyszedł 3 lata temu, a w którego sam nie chciałem za bardzo grac, podczas gdy teraz mam ok. 600h i znow wracam.

A w sumie ktos, kto juz tyle lat gra, powinien choć raz zauważyć napis towarzyszący demom, który zawsze zastrzega spore różnice miedzy nią, a wersją finalną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sumie ktos, kto juz tyle lat gra, powinien choć raz zauważyć napis towarzyszący demom, który zawsze zastrzega spore różnice miedzy nią, a wersją finalną.

oj chyba ci się mylą previewy z demami, jeszcze nie zauważyłem żeby demo się różniło czymś od wersji finalnej poza długością i tak też było z diablo 3, gdzie demo jest po prostu pełną grą z ustawionym wcześniej punktem końcowym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze w przypadku Diablo 3 demo, które pokazuje kawałek pierwszego aktu, kilka umiejętności i nie pozwala znaleźć nawet każdego typu przedmiotu, nijak ma się do właściwej rozgrywki. Tak samo jak jeden mecz towarzyski w FIFIE nie powie nic o graniu po sieci np. Itd. Itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, praktycznie trzeba by sprawdzic, czy to "demo" zawiera dorzucane od dawna patche. Chociaz b3rtowi i RIPowi chodzi raczej o ludzi, ktorzy sprawdzili demo przed premiera RoS, zrazili sie i do tej pory szkaluja gre, ktora w miedzyczasie stala sie naprawde dopracowanym produktem. Zmiana osoby nadzorujacej kierunek rozwoju D3 to byl strzal w 10 ze strony Blizzarda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, praktycznie trzeba by sprawdzic, czy to "demo" zawiera dorzucane od dawna patche.

Też nie bardzo. IMO kluczowy w D3 jest end-game, a demo go nie zawiera. To był największy problem podstawki i to zostało bardzo fajnie rozwiązane w dodatku (chociaż brak PvP im nie wybaczę nigdy). Tymczasem demo zawiera kawałek pierwszego aktu i kilka przedmiotów/skilli, na tej podstawie nie da się ocenić całej gry. To jak ocenianie WoW'a na podstawie darmowego triala z max 20 poziomem, bez raidów itd.

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Wow. Wskrzeszenie tej marki byłoby świetnym ruchem sony, pierwsze dwie części to moje ulubione gry z pierwszego PS i PSP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diablo 3, gdzie demo jest po prostu pełną grą z ustawionym wcześniej punktem końcowym

Też tak twierdziłem mając doświadczenie jeszcze z czasów, kiedy D3 poszło na tydzień do otwartej bety

Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo się mylisz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>otwartej bety

a jak grałem w terrarię to nie masz pojęcia jak bardzo była różna od starbound

sprawa sprowadza się do tego że demo powinno zachęcać klienta do zakupu, pokazać co jest fajnego w grze (vide xcom który robił tutorial, a potem dawał misję wyższego tieru z bardziej pokazowym sprzętem i skillami) a tu coraz więcej osób udowadnia że nic nie zaszkodziło d3 tak, jak zrobione na odwał demo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolf TNO skończony. Na drugim od dołu poziomie trudności (I am Death incarnate!) gra nie sprawiała żadnych większych problemów. Ginąłem głównie od własnej nieuwagi (m.in. spadając w przepaść). Wolałbym gierkę krótszą, ale pozbawioną ckliwych przerywników. Mimo wszystkich zbędnych zapychaczy mocno polecam, bo lepszego singlowego shootera w tym momencie chyba nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>uparcie twierdzisz, że demo i pełna wersja d3 niczym się nie różnią pod względem gameplayu

>ludzie, którzy grają udowadniają ci, że jest inaczej

>zacznij sypać fekaliami na demo za to, że nie pokazuje wszystkiego, co jest fajne w pełnej wersji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rane, ogarnij się, d3 jest świetne. Nic nie poradzisz na to, że demo nie zawiera esencji tytułu, ale zwróć uwagę, że zostało ono zrobione w czasie premiery podstawki, a wszelkie najważniejsze zmiany pojawiły się wraz z dodatkiem. Demo, w momencie gdy wyszło diablo, przedstawiało grę dokładnie taką jaka była, bo tak na prawdę mieliśmy tam tylko wątek kampanii i nic więcej. Może jeszcze tylko kluczników i uber bossy, ale taki z tego end game jak z koziej (_!_) trąba. :P

Pobieram TERĘ

A ja Rifta. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo bym zagrał w D3 z dodatkiem, ale mam tyle tytułów do kupienia (i to nie tylko gier), a cena RoSa w ogóle nie spada (żałuję, że z rok temu nie kupiłem, kiedy przez chwilę było za 80zł).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>uparcie twierdzisz, że demo i pełna wersja d3 niczym się nie różnią pod względem gameplayu

>ludzie, którzy grają udowadniają ci, że jest inaczej

Nikt nie udowodnił i prawdę mówiąc nie jest mi to potrzebne, bo najwyraźniej mówimy o różnych rzeczach w tej chwili, ale w gruncie rzeczy to powiedz mi czym ten trialowy fragment pokazany w demie d3 różni się od analogicznego wycinka "prawdziwego" d3?

zacznij sypać fekaliami

mam nadzieję że nie dziwi cię to że nikt cię nie traktuje na poważnie

Rane, ogarnij się, d3 jest świetne. Nic nie poradzisz na to, że demo nie zawiera esencji tytułu, ale (...)

D3 defense force poszło pełną mocą, ale ja nie ruszałem tematu diablo 3 - dobre/niedobre i w ogóle nie zabieram dziś głosu w tej kwestii, tylko w kwestii tego, do czego służy demo i dlaczego wyrabianie sobie opinii na temat gry na podstawie dema jest błędem, jak sugerował b3rt. Postawiłem proste pytanie - "do czego jest demo", a już niektórzy poszli tak mocno w syndrom oblężonej fortecy że zarzucają mi sypanie fekaliami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...