Skocz do zawartości

Temat growy


Rankin

Polecane posty

Na polce czeka jeszcze Far Cry 4 (...)

zazdro ;-;

ale gra wciąż trzyma się 130zł ze wszystkich sił confused_prosty.gif

W jakim celu chcesz grać w Far Cry 4 skoro grałaś w Far Cry 3? To niemal dokładnie ta sama gra + słonie. Tak perfidnego reskinu jak FC4 nie widziałem dawno.

Jeżeli jakaś gra bardzo ci się podoba, a sequel to "to samo tylko więcej" to nie widzę w tym nic złego. Po co zmieniać coś co jest bardzo dobre?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Far Cry 3 był sukcesem, Ubisoft podłapało temat i teraz każdy FC to będzie to samo, tylko z nowymi (lepszymi bądź gorszymi) możliwościami. Pewnie skończy tak jak Assassin's Creed. Dobre w FC przynajmniej jest to, że nie ma jakiejś ciągłej fabuły pomiędzy tytułami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft idzie nawet dalej. Oni pakują jak najwięcej elementów, które się sprawdziły w jednej grze do innych swoich tytułów, a później gra się w taki upierdliwy miszmasz z wchodzeniem na wieże/wymuszonym craftingiem itd.

A Dark Souls 2?

Nice try.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest średnim blockbusterem Ubisoftu, którego lansowane zmiany są postrzegane jako coś dużego? Fakt, to jeszcze więcej tego samego, ale zmiany są na tyle istotne żeby grało się w to inaczej niż w poprzednie części (chyba że chcesz wszystko trywializować do poziomu "on uderza, ty uciekasz"), a Far Cry dalej idzie w kierunku miksowania wszystkich elementów rozgrywki z AC i kolejnego sandboxa, których ostatnio mam powyżej uszu.

Każda czynność w FC to po pewnym czasie odhaczanie sobie na liście tego co się zrobiło. A to skóra z aligatora x10, a tu obóz x3. Meh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abyss

Do tego zmierzam. Tobie nie przeszkadza fakt, ze FC4 to reskin. Ciebie boli szkola designu Ubisoftu. Nastepnym razem nazywaj rzeczy po imieniu, bo ten twoj komentarz z poprzedniej strony niezbyt przyjemnie mi zapachnial biorac pod uwage twoja sympatie do Soulsow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>gra nie zmienia gra grafiki i jest na tym smym silniku

>"buuuuu to kupa buuuuuu znowu to samo buuuuu reskin buuuuuu"

>gra wygląda zupełnie inaczej

>"buuuuu to kupa buuuuu odchodzenie od oryginału buuuuu poprzednia część lepsza buuuuu"

Porównywanie gier do poprzedniej części to idiotyzm bo nigdy nic wam nie będzie pasowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(FC3 to mój ulubiony sandboxowy shooter)

Istnieją więcej niż dwie gry tego typu?

Porównywanie gier do poprzedniej części to idiotyzm

wat

Kto idzie do technikum zostać esportowcem?

http://www.wykop.pl/...rofilem-esport/

LOL

Nie czytałem artykułu, zapoznałem się z tytułem, ale co jest złego w koncepcji technikum esportowego? ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem. :) Złe toto nie jest. Ale dziwne? Chcesz być dobry w jakąś grę, to w nią graj. Za moich czasów tak się właśnie robiło - gry były cholernie trudne, szczególnie na automatach wyciągacze kasy/żetonów. Ale się grało i na tablicy wyników miało się jakiś dobrą ilość punktów.

Dzisiaj będą się ludzie uczyć jak grać w Counter Strike: GO. LoL-a. WoW-a. DOTA'ę xD.

Niech się te dzieciaki uczą najpierw kultury w sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technikum dla wszelkiej maści Sebastianów i innych Matich grających w CS 1.6 i LoLa wydaje się tak uroczo abstrakcyjne.

A może to będzie dobre technikum, przyjmujące jedynie wartościowych młodych ludzi, którzy uzyskali dobre wyniki w swoich gimnazjach, hę? :^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...