Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Dnia 3.09.2016 o 21:02, Elano napisał:

Tak poważnie - XONE ma jakąkolwiek przewagę nad PS4?

Jeśli masz gamingowy PC to z czasem przewagi nie będzie żadnej ze względu na Play Anywhere. Jednak jeśli chodzi o gry to X1 broni się IMO całkiem nieźle. Jest Killer Instinct, jedna z najlepszych bijatyk obecnej generacji, jest Forza, jest seria Halo, Quantum Break jest IMO bardzo dobrą grą itd. Parametrami oczywiście konsola odstaje od PS4 ale ma kilka całkiem dobrych gier i gdyby nie absolutny brak czasu na granie na który cierpię ostatnio to sam bym sobie pewnie taką sprawił :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, JamesVoo napisał:

Sezon klonów jest chyba otwarty.
Wczoraj poznałem klona Sevarda

A może to obcy którzy w ten sposób próbują przejąć władzę nad światem? :O Albo shapeshifter! Trzeba zacząć srebro nosić przy sobie :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, b3rt napisał:

Jeśli masz gamingowy PC to z czasem przewagi nie będzie żadnej ze względu na Play Anywhere. Jednak jeśli chodzi o gry to X1 broni się IMO całkiem nieźle. Jest Killer Instinct, jedna z najlepszych bijatyk obecnej generacji, jest Forza, jest seria Halo, Quantum Break jest IMO bardzo dobrą grą itd. Parametrami oczywiście konsola odstaje od PS4 ale ma kilka całkiem dobrych gier i gdyby nie absolutny brak czasu na granie na który cierpię ostatnio to sam bym sobie pewnie taką sprawił :) 

Czyli nie ma żadnej, rozumiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Elano napisał:

Czyli nie ma żadnej, rozumiem.

Za to ja nie rozumiem co chciałeś przez to przekazać.

A, no i najważniejsza i mocna przewaga jest taka że X1 ma wsteczną kompatybilność z X360 (jeszcze niepełną ale działających gier jest mnóstwo). Więc jeśli ktoś dopiero zaczyna przygodę z konsolami to ma całe mnóstwo dobrych gier z poprzedniej generacji do ogrania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, voda22 napisał:

No w sumie też znam ich mało, The West xD i Gun. Tutaj chyba problem leży we mnie, bo mapa świata jest dla mnie za duża i nieciekawa. Poza ciekawymi zadaniami nie znalazłem tutaj nic co mogłoby mnie przyciągnąć na dłużej. Wiele rzeczy mnie denerwowało, między innymi system zdrowia, używanie lasso, "bezwładność" w sterowaniu Martsona i słabości techniczne. Najsłabsza gra Rockstara w jaką przyszło mi grać. 

Pustka w świecie to raczej największy minus tej gry (jak i GTAV, hehe), ale dla samego wpakowanie kogoś pod pociąg można zagrać. 
No i TEN KLIMAT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, voda22 napisał:

Prawda. Po przejściu chciałem zdobyć platynę, ale granie online samemu i zrobienie wszystkich misji na złoto uznałem za zbyt wymagające. 

I nudne, bo szukanie kilkudziesięciu radioaktywnych odpadów na dnie morza nie ma prawa być wciągające.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem sobie włączałem GTAV po ukończeniu głównego wątku, żeby po prostu pojeździć. Jakoś się tak 'samo' wbiło na takim graniu 20 godzin. Nawet ostatnio znalazłem losowe zdarzenie, którego wcześniej nie widziałem.  

Nie moja wina, że dzieciaki mają adhd i narzekają na jakieś 'pustki'. Zadanie domowe odrabiać, a nie w gry grać. :^) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deffik napisał:

Nie moja wina, że dzieciaki mają adhd i narzekają na jakieś 'pustki'. Zadanie domowe odrabiać, a nie w gry grać. :^) 

Fajnie, że wszystko jest ładne i piękne, świetna fizyka, modele zniszczeń, ale jeśli nie ma co w nim robić, najwyżej jeździć i patrzeć się dookoła, to ja jednak wolę SR3 :^ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...