Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

59 minut temu, lubro napisał:

Do pracy Mac to ścierwo

Zależy do jakiej pracy. 
Chociaż sam do pracy głównie używam Windy, głównie ze względu na moc obliczeniową. 
Ale jest parę obszarów w których na Macach się pracuję, zależnie od osobistych preferencji, albo tak samo dobrze, albo lepiej niż na Windach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To uploaduj na forum.

 

Also, co właśnie odkryłam. Przeglądałam sobie stronę główną fejsa, widzę fotkę znajomego i komentarze do niej. Nagle na samym dole komentarzy pojawia się napis "someone is typing a comment" czy coś w ten deseń i po chwili pojawia się nowy komć. Śmiszne.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mysquff napisał:


Ta na pewno. Nie ściemniaj, tylko mów, jak to brzmi po śluńsku. ;)

No jeśli to nowa funkcja, co jest bardzo prawdopodobne, to pewnie przyjdzie jeszcze trochę poczekać na tłumaczenie. :P Ja bym powiedziała "kierysi szkryfla kōmyntŏrz", no ale się zobaczy :D

14 minut temu, yojc napisał:

Znając życie jeszcze nie przetłumaczyli tego, bo śląski język na FB jest niedorobiony jak Śląsk

Chyba Ty. Spodziewasz się, że wszystko będzie od razu idealnie zrobione? Ze wszystkimi ficzerami, których jeszcze na fb nie wprowadzono? Nubie?

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, voda22 napisał:

Cześć kochani, jak wam mija dzień?

Byłem w parku linowym.
Pozdzierałem sobie skórę z palców i z powodu upału prawie zemdlałem będąc na wysokości ~10m nad ziemią, ale i tak było całkiem OK.

 

BTW - ulubiona atrakcja @Kathai_Nanjika

Edytowano przez Xerber
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, voda22 napisał:

Cześć kochani, jak wam mija dzień? Właśnie wróciłem znad jeziora, było świetnie, zjadłem pysznego burgera, ale wiecie, takiego rasowego. Poszło na niego 20 zł, ale niczego nie żałuję! Skończyłem przeglądać nieprzeczytane tematy, teraz czekam na kolegów na Skype i będziemy grać! Lol!

A idź mnie stąd z tym optymizmem. Patrzcie go, życie mu się podoba. Naiwniak.

 

:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...