Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Tylko w tobie nadzieja. Twoje wojownicze przemówienie zbudzi drzemiącego ducha tego narodu. Razem powstaniemy do walki przeciw skorumpowanemu systemowi, wszechobecnej niedoli i uciskowi struktur rządzących. Razem jako bracia i siostry raz po raz wzniesiemy gromkie okrzyki wojowników zrodzonych w przygnębiającej szarości życia. Przeszłość zostawiamy ozdobioną płaczem, teraźniejszość chwytamy za gardło, przyszłość nagniemy do woli zjednoczonego ludu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tobie nadzieja. Twoje wojownicze przemówienie zbudzi drzemiącego ducha tego narodu. Razem powstaniemy do walki przeciw skorumpowanemu systemowi, wszechobecnej niedoli i uciskowi struktur rządzących. Razem jako bracia i siostry raz po raz wzniesiemy gromkie okrzyki wojowników zrodzonych w przygnębiającej szarości życia. Przeszłość zostawiamy ozdobioną płaczem, teraźniejszość chwytamy za gardło, przyszłość nagniemy do woli zjednoczonego ludu.

To ja chyba zajmę się bardziej przyziemnymi celami...

*włącza Civilization*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@8azyl - czy Ty masz jakąś perwersyjna przyjemność prowadzenia statystyk kto jak często pojawia się w LJ.

Potem się nie dziw że chociażby wyciekają Twoje dane na IRC bo takie zachowanie nie jest przez nikogo dobrze odbierane.

Serio dobrze Ci radzę, zluzuj i zajmij się swoim życiem i uczyń je na tyle ciekawym abyś nie musiał się zastanawiać kto jak często jest w LJ

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Piszesz w temacie "o wszystkim i o niczym", to się czepiają że PISZESZ O WSZYSTKIM I O NICZYM. @JamesWoo - a ty nabrałeś perwersyjnej przyjemności przez ciągłe czepianie się moich postów. Rzuciłem tylko luźną uwagę. Sam tu siedzisz więcej niż ja, bo tyle masz pracy do wykonania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@8azyl:

1. Kultura dyskusji wymaga tego aby zwracać się do drugiej osoby tak jak się nazywa, bez przekręcania nicku.

Lub w formie skróconej, jak np. 8azyliszek - 8azyl, JamesVoo - James/JV.

Przypomnę Ci że w nicku mam "V", nie "W".

2. Rzuciłeś luźna uwagę o tym kto ile sobie siedzi na forum. Serio masz na tyle nieciekawe życie aby stalkować ludzi i robić im wykresy kto ile siedzi, względnie kto kiedy się pojawił na IRCu?

3. Sam siedzę tu być może więcej, nie wiem, nie śledzę tego ile Ty tutaj siedzisz. Ale powiedz mi co z tego?

Zajmuje się prowadzeniem forumowego Faktu? Zajmuje się swoim życiem i nie musze sobie go uzupełniać śledząc cudze

4. Zrozum, że nie piszę tego aby Cie dołować, tylko wbrew pozorom daje Ci dobrą radę.

Sam możesz doskonale zauważyć że takie wytykanie każdemu co robi na forum wkurza. I nie tylko mnie

I może jeszcze zauważ, że moje dane i zdjęcia nigdzie tutaj nie wyciekły, mimo że posiadam paru forumowiczów w znajomych na FB.

Chyba jedynie kiedyś w zjazdowym temacie pojawiło sie jedno z Dracia i Kath, tyle że twarze były zasłonięte.

I weź pod uwagę fakt, że to Ty bardzo wielu forumowiczów tutaj wkurzasz na tyle że otwarcie o tym mówią.

Tamtem post mimo takiego wydźwięku nie miał w sobie jakiejś dawki jadu.

Był dobrą radą i przemyśl to sobie jeszcze raz dokładnie.

Piszesz czasami bardzo ciekawe posty i gdybyś ograniczył stalkowanie innych i narzekanie wszędzie jaki jest ucisk na Twoja osobę, wielu forumowiczów by sie tak nie czepiało tego co robisz.

Uznaj to za dobra radę i przemyśl czy nie warto wprowadzić w życie jeśli chcesz się dobrze czuć na forum

@Still - poczęstujesz?

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za "W" przepraszam - to była pomyłka a nie specjalne przekręcanie

Sporo użytkowników siedzi długi czas w LJ. Zresztą to jest dość stałe i znane grono. Dlatego gdy piszący dość dużo @Konuga przez ostatnie 2 dni przycichł, to dało się to zauważyć. Dlatego o tym rzuciłem żartobliwą uwagę, w stylu jaki w LJ jest dość powszechny. Nikogo nie stalkuję. A poza swoim wiekiem i okolicą zamieszkania, żadnych swoich innych danych nie zamieszczałem ani na Forum, ani na IRCu - na którym nota bene nie było mnie ponad 2 tygodnie jeśli nie dłużej.

Uznaj to za dobrą radę i nie czepiaj się akurat mnie, skoro piszę tak jak wszyscy w tym dziale. Stalkowanie - dobre sobie. Jak coś jest widoczne gołym okiem, to się czasem o tym mówi. Nie muszę i nie śledzę każdego by wiedzieć parę rzeczy. Bo wciąż tu podajemy takie informacje, jak to że np. ja i @SB czytamy komiksy (ja nawet sporo ostatnio, nie zaprzeczę), @grz obstawia zakłady, @nevya ma trudności z uczeniem się do matury a ty @JV musiałeś prywatnie leczyć rękę. Czytam jak każdy fredy o żalach i chwaleniu, więc takie informacje (często powtarzane przez innych forumowiczów) czasem zapamiętam. Tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...