Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ligi Mistrzów 2013/2014

Polecane posty

Borussia Dortmund- Real Madryt 1-2

Myślę, że Real znów wygra. Co prawda bez CR w 1 składzie ale BVB jest w tym sezonie po prostu słabsza.

Chelsea Londyn -PSG 2-1

Myślę, że Chelsea wygra ale nie awansuje bo PSG ma bardzo mocny zespół i nie da wyrwać sobie zaliczki z 1 meczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atletico Madryt- Barcelona 0:1

Bardzo ciekawy mecz, i nie ma faworyta do awansu. Jednak postawie na większe doświadczenie w L.M Barcelony, która ma szansę wygrać i awansować dalej.

Bayern Monachium-Manchester Uniied 2:1

Manchester budzi się, ale To Bayern jest faworytem do awansu. Jednak ostatnio ich gra opadła, a Manchester gra znacznie lepiej to postawie na jednobramkową wygraną Bayernu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atletico Madryt- Barcelona 0-0

Stawiam na nuuudny mecz i bezbramkowy remis. Atletico potrafi się bronić a tego potrzebują w tym meczu.

Bayern Monachium-Manchester Uniied 0-1

A co tam :D MU pokazało charakter w 1 meczu i ja będę im kibicował :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skleroza R1P znowu sobie coś obstawi :)

22-23.04

Atletico Madryt 2-0 Chelsea Londyn

Atletico to mocna ekipa i u siebie bardzo zbliżą się do awansu.

Real Madryt 1-1 Bayern Monachium

Real jest za to mocny, ale straszliwie się gubi w starciach z bardzo mocnymi rywalami. Korzystny dla Niemców remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atletico Madryt - Chelsea Londyn 1:2

Atletico sprawiło niespodziankę eliminując Barcelonę. Jednak to ekipa Chelsea jest faworytem. Nie będzie to dla nich łatwy mecz, ale powinni osiągnąć dobry wynik

Real Madryt- Bayern Monachium 0:2

Przedwczesny finał. Bayern chce dokonać czegoś, co nikomu się nie udało czyli obronić tytuł LM. Real gra dobrze, ale to Bayern jest zespołem na ten moment lepszym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atletico Madryt - Chelsea Londyn 2-0

Wydaje mi się że klub z Madrytu ten mecz wygra, Chelsea stać na bramkę, być może i remis, ale Atletico będzie robić wszystko by ten mecz wygrać i pojechać z zaliczką do Anglii.

Real Madryt- Bayern Monachium 2-2

Bayern tak ostatnio niemrawo sobie radzi, zobaczymy po tym meczu co przyniesie pierwsze 90min. Zapowiada się piękny piłkarski wieczór w Madrycie, wtorkowy jak i również środowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atletico Madryt 2-1 Chelsea Londyn

Atletico powinno wygrać, ale sądzę, że Chelsea uda się strzelić bramkę, która pozwoli tej drużynie ciągle wierzyć w awans.

Real Madryt 3-2 Bayern Monachium

Obie drużyny są niewiarygodnie silne i oba spotkania powinny być mocno wyrównane. U siebie wygra Real, ale i o to będzie trudno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atletico Madryt - Chelsea Londyn 2:1

Obie drużyny są bardzo silne zwłaszcza na swoim obiekcie. Dlatego Atletico musi wygrać by pojechać z zaliczką na ciężki teren w Londynie. Chelsea gra słabo na wyjazdach, więc Atletico jest faworytem meczu u siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atletico Madryt - Chelsea Londyn 0-0

Myślę, że Chelsea postawi autobus a Atletico ostatnio w lidze nie powala w ofensywie.

Real Madryt- Bayern Monachium 2-1

Stawiam na minimalną wygraną Realu ale myślę, że będzie to bardzo równy mecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt- Bayern Monachium 1:1

Obie ekipy są tak silne ze każdy wynik w tym spotkaniu jest możliwy. Bayern jest małym faworytem, ale gra na bardzo ciężkim terenie w Madrycie. Real by myśleć o szansach awansu musi wygrać, choć to będzie piekielnie trudne ponieważ prawdopodobnie nie zagra największy as tej drużyny czyli Cristiano Ronaldo. Remis w tym spotkaniu wydaje mi się możliwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern Monachium- Real Madryt 2:0.

Bayern jest w ciężkim położeniu, ale już nie z takich opresji wychodził. Real ma solidną zaliczkę, ale Bayern powinien to odrobić

Chelsea Londyn- Atletico Madryt 2:1

Atletico zaskoczyło wszystkich tak wysoko awansując. Chelsea u siebie powinna minimalnie wygrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern Monachium- Real Madryt 2:1

Spotkanie dwóch gigantów, lecz kibicuję Realowi i życzę mu awansu. Oba zespoły są mocne ale to Bayern jest uznawany za faworyta tego spotkania. Po bardzo wyrównanym spotkaniu stawiam na minimalne zwycięstwo Bayernu,ale myślę że nie awansuje dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern Monachium 1:0 Real Madryt

Stawiam na awans Bayernu, ale uważam, że monachijczycy będą musieli się pomęczyć dłużej, niż 90 minut.

Chelsea Londyn 1:0 Atletico Madryt

Mourinho potrafi przechytrzyć każdego. Kilka dni temu zrobił to z Rodgersem, jutro powinien zrobić to z Simeone. Chelsea zagra typowy dla siebie uważny futbol, a styl ten sprawdza się w tym sezonie bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern Monachium 1-1 Real Madryt

Królewscy na wyjeździe powinni zagrać trochę odważniej, by ustrzelić przynajmniej jedną bramkę. Reszta rozwiąże się sama i to drużyna z Madrytu awansuje do finału.

Chelsea Londyn 1-2 Atletico Madryt

Atletico jest dla mnie największym zaskoczeniem całego sezonu i to tej drużynie będę kibicował. W dodatku z miłą chęcią zobaczyłbym derby Madrytu w finale LM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea Londyn- Atletico Madryt 2:1

Atletico jest rewelacją tych rozgrywek, ale na Chelsea powinien się zatrzymać. Oba zespoły są bardzo silne, lecz Chelsea ma przewagę swojego boiska gdzie jest bardzo groźna dla każdego zespołu. Po bardzo wyrównanym i ciekawym widowisku postawie na minimalne zwycięstwo gospodarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt- Atletico Madryt 1:1

Real jest małym faworytem, lecz Atletico ma sezon życia w L.M. Oba zespoły ostatnio nie spisują się najlepiej, jednak bardziej zawodzi Real, który zmarnował już dawno szansę na mistrzostwo Hiszpanii. Atletico swą postawą zasługuje na wygranie tegorocznej L.M, ale będzie bardzo trudno. Zapowiada się bardzo zażarta walka gdzie nie ma jednostronnego faworyta. Postawie że losy trofeum rozstrzygną się po dogrywce lub rzutach karnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real - Atletico 2:1

Real ma świetnego trenera, który ma doświadczenie w tego typu meczach. Atletico ma bajeczny sezon i raczej nie wygrają wszystkiego, a goście nie za bardzo umieją grać z Królewskimi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt- Atletico Madryt 2:0

Real w tym spotkaniu powinien wygrać. Atletico zdobyła mistrzostwo kraju, a Real ma ostatnią szansę na trofeum. CR7 i Bale powinni odegrać kluczowe role. Na niekorzyść Atletico przemawia brak najlepszego napastnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...