Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ligi Mistrzów 2013/2014

Polecane posty

Witam w pierwszym typerze który prowadzęsmile_prosty2.gif

Już niedługo zaczyna się LM (17-18.09), więc wrzucam pary Ligi Mistrzów. Życzę Wszystkim udanego i regularnego typowania, dobrej zabawy i rywalizacji do końca

1 Kolejka (17-18.09) :

Manchester United- Bayer Leverkusen

Real Sociedad- Szachtar Donieck

Galatasaray Stambuł- Real Madryt

FC Kopenhaga- Juventus Turyn

Benfica Lizbona- RSC Anderlecht Bruksela

Olympiakos Pireus- Paris Saint Germain

Bayern Monachium- CSKA Moskwa

Viktoria Pilzno- Manchester City

Chelsea Londyn- FC Basel

Schalke 04 Gelsenkirchen- Steaua Bukareszt

Olympique Marsylia- Arsenal Londyn

SSC Napoli- Borussia Dortmund

Austria Wiedeń- FC Porto

Athletico Madryt- Zenit Sankt Petersburg

AC Milan- Celtic Glasgow

FC Barcelona- Ajax Amsterdam

Lista graczy i meczy obstawionych przez graczy typera:

gr86-16

krzys242- 16

Daedroth-8

RIP1988: 16

repta2-16

Elano- 16

Elesshar-8

RedEvil-8

luki970-16

VanNerd93-16

prymcio11-8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester United- Bayer Leverkusen 2:0

Ekipa Moyesa nie zaczęła dobrze sezonu. Jednak w starciu z Leverkusen nie powinna nie powinna mieć problemu z zdobyciem 3 punktów, zwłaszcza że grają u siebie

Real Sociedad- Szachtar Donieck 1:2

Nie wiem co myśleć o Sociedad. Nie ma większych gwiazd, ale mimo wszystko Szachtar ma większe doświadczenie w rozgrywkach europejskich

Galatasaray Stambuł- Real Madryt 0:3

Jak to mówią- powinno być szybko, łatwo i przyjemnie. Zespół z Turcji nie ma argumentów z Realem, który pod wodzą nowego trenera spisują się dobrze

FC Kopenhaga- Juventus Turyn 0:2

Juventus to zespół który powinien spokojnie awansować z grupy. W Serie A spisuje się dobrze. O zespole z Danii niewiele wiem. Awansowali do grupy LM, ale zespół z Turynu jest o kilka klas lepsza

Benfica Lizbona- RSC Anderlecht Bruksela 1:1

Oba zespoły są średniakami europejskimi i ciężko wskazać faworyta. Remis jest tu prawdopodobny

Olympiakos Pireus- Paris Saint Germain 1:2

PSG ma wielkie ambicje. Nie powinna mieć problemów z ograniem zespołu z Grecji który nie należy do potęg europejskich

Bayern Monachium- CSKA Moskwa 2:0

Bayern jest zdecydowanym faworytem. Nie grają może czegoś nadzwyczajnego, ale zespół z Moskwy nie ma tak dobrych zawodników jak mistrz Niemiec

Viktoria Pilzno- Manchester City 0:2

Zespół z Czech to pozytywne zaskoczenie elminacji LM. Jednak to zespół z Anglii ma lepszy skład, większe doświadczenie i to oni powinni cieszyć się 3 punktów na początek fazy grupowej

Mecze środowe:

Chelsea Londyn- FC Basel 2:0

Basel jest zespołem który może sprawić niespodziankę, jednak podpopieczni Mourinho dobrze spisują się na początku sezonu. 3 punkty powinni zdobyć bez problemów

Schalke 04 Gelsenkirchen- Steaua Bukareszt 2:1

Szkoda że na miejscu Steaui nie ma Legii. Schalke jest zespołem lepszym, choć w lidze niemieckiej grają tak sobie. Jednak LM zawsze wyzwala dodatkowe siły

Olympique Marsylia- Arsenal Londyn 1:2

Od zawsze lubię Arsenal. Od dawna nie mieli większego sukcesu. Jeżeli myślą o nim w tej edycji LM- muszą dobrze zacząć fazę grupową

SSC Napoli- Borussia Dortmund 0:2

Będzie to bardzo cięźki mecz dla BVB. Napoli poważnie wzmocniło się przed tym sezonem. Tacy gracze jak Higuain lub Callejon mogą zrobić różnicę. Jednak BVB również nie próżnowało. Lewy jak wystąpi w meczu, powinien strzelić gola. Kuba jest w formie jak i cała drużyna

Austria Wiedeń- FC Porto 0:2

Porto to mistz promowania piłkarzy i na ich zarabianiu. Austria Wiedeń nie należy do czołówki europejskiej. Porto ma większe doświadczenie i lepszy skład

Athletico Madryt- Zenit Sankt Petersburg 1:1

Mecz ciężki do obstawienia. Zenit od lat gra na porządnym poziomie europejskim, podobnie jak Athletico. Podział punktów będzie tu sprawiedliwym wynikiem

AC Milan- Celtic Glasgow 2:0

Milan męczył się z PSV w eliminacjach LM, ale w rewanżu pokazał klasę. W formie jest Balloteli, również dużo daje Robinho.

FC Barcelona- Ajax Amsterdam 3:1

Barcelona jest faworytem. Ajax powinien postawić ciężkie warunki, ale w starciu z Messim, Neymarem są bez szans. Jednak bramkę honorową powinni strzelić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester United- Bayer Leverkusen 2:0

Oba zespoły grają podobną piłkę. Manchesterowi na razie się nie wiedzie w lidze, w przeciwieństwie do Bayeru który wystartował w

lidze dobrze. W tym spotkaniu widzę tylko jednego faworyta którym jest Manchester.

Real Sociedad- Szachtar Donieck 0:1

Hiszpanie nie oczekiwanie wyeliminowali Lyon, mogą być czarnym koniem tej grupy. Szachtar wielokrotnie pokazał że umie wygrywać z dużo lepszymi od siebie. Stawiam na gości którzy mają większe doświadczenie w L.M.

Galatasaray Stambuł- Real Madryt 0:2

Oba zespoły nie zachwyciły ostatnio w lidze, zgodnie zremisowały swoje spotkania. Jednak zdecydowanym faworytem są goście, którzy mają zdecydowanie lepszy skład.

FC Kopenhaga- Juventus Turyn 1:3

Kopenhaga nie przypadkowo znalazła się w L.M,jest to solidna drużyna która może napsuć krwi każdemu. Jednak w tym pojedynku faworyt jest tylko jeden.Każdy inny wynik niż zwycięstwo gości będzie dużą niespodzianką.

Benfica Lizbona- RSC Anderlecht Bruksela 2:1

Pojedynek dwóch dobrych zespołów. Faworytem są Portugalczycy, którzy graja na swoim terenie. Jednakże wynik będzie balansować na granicy remisu, lecz ostatni cios nożem w plecy wbiją gospodarze.

Olympiakos Pireus- Paris Saint Germain 1:1

Oba zespoły są silne, za małego faworyta uważam Francuzów. Jednakże Olympiakos na swoim obiekcie jest bardzo groźnym zespołem, skłaniam się ku remisowi.

Bayern Monachium- CSKA Moskwa 3:0

Bayern jest kolejnym zespołem uważanym do wygrania L.M. Pomimo iż w lidze wygrywa, ich gra na razie nie zachwyca. Liga Mistrzów to inny kaliber, to dla obrońcy trofeum nie wypada z takim zespołem stracić jakiekolwiek punkty.

Viktoria Pilzno- Manchester City 1:2

Czesi to bardzo groźna drużyną dla każdego. Nie przypadkowo znaleźli się w fazie grupowej.Jednak z zespołem z Anglii będą musieli przełknąć porażkę. Jednak Manchesterowi to zwycięstwo łatwo nie przyjdzie.

Chelsea Londyn- FC Basel 3:0

Anglicy aby zgłaszać aspiracje do walki o L.M, muszą takie mecze wygrywać w spokoju. Mają dużo lepszy skład, i będą chcieli zrewanżować się za ostatnią porażkę w lidze. Basel nie jest kopciuszkiem do bicia, lecz w tym pojedynku myślę że nie będzie mieć argumentów na przeciwstawienie się Anglikom.

Schalke 04 Gelsenkirchen- Steaua Bukareszt 2:1

Po kiepskim początku sezonu, Schalke zaczęło w końcu wygrywać. Steaua w meczu z Legią,i ostatnio w lidze, potwierdziła że jest bardzo mocnym zespołem. W tym spotkaniu będą kości łamać się, i nikt nogi nie odstawi. Stawiam na minimalne zwycięstwo gospodarzy, jedynie dlatego że grają przed własną publicznością.

Olympique Marsylia- Arsenal Londyn 1:1

Grupa śmierci, tak można nazwać grupę f. W tej grupie wszystkie zespoły są bardzo silne, i każdy wynik jest możliwy. W tym spotkaniu minimalnie lepszym zespołem są Anglicy, lecz grają na ciężkim terenie w Marsylii. Stawiam na remis, z którego oba zespoły powinni być zadowolone.

SSC Napoli- Borussia Dortmund 2:1

Borussii w tamtym sezonie nie doceniłem.Nasze trio robiło furorę,mieli ciężką grupę tak jak teraz i doszli do finału. Oba zespoły znakomicie wystartowali w lidze, i ciężko wskazać na faworyta. Stawiam na Włochów jedynie dla tego że grają u siebie. Kibicuję naszemu trio, dla tego daję tak żeby każdy wynik mnie zadowolił.

Austria Wiedeń- FC Porto 1:2

Porto jest lepszym zespołem od Austrii. Pomimo iż gra na wyjeździe jest faworytem tego spotkania. Austria Wiedeń w miarę rozpoczęła sezon, a Porto jest na fali ma na swym koncie trzy zwycięstwa i będzie chciało podtrzymać dobrą passę.

Athletico Madryt- Zenit Sankt Petersburg 3:1

Hiszpanie znakomicie wystartowali w lidze są na fali wznoszącej. Nic nie zapowiada straty punktów z Rosjanami, którzy mają dobry skład potwierdzają to wynikami w lidze, jednak na dobrze dysponowanych Hiszpanów na ich terenie to nie wystarczy.

AC Milan- Celtic Glasgow 2:0

Szkoci ledwo co awansowali do fazy grupowej L.M. Milan średnio rozpoczął sezon ligowy, ale jest w 100% faworytem tego spotkania.

FC Barcelona- Ajax Amsterdam 3:0

Barcelona jest jednym z głównych kandydatów do wygrania L.M. Każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy byłoby wielką sensacją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester United 3-1 Bayer Leverkusen

Choć Aptekarze powinni z tej grupy wyjść, to raczej nie z pierwszego miejsca. United jest w dobrej formie, a Moyes nie powinien tak rotować składem jak SAF.

Real Sociedad 1-1 Szachtar Donieck

Sociedad może być czarnym koniem tej grupy. Niezły początek sezonu w wykonaniu Basków i dosyć słaby drużyny z Ukrainy mogą nam trochę zakłamać obecny obraz, ale myślę, że jedyne na co stać te drużyny to remis.

Galatasaray Stambuł 2-3 Real Madryt

Turcja nigdy nie była łatwym terenem dla Królewskich i wielokrotnie działy się tu rzeczy dziwne. Dodatkowo biorą pod uwagę to, że forma Królewskich jest daleka od optymalnej, a i obrona nie spisuje się nadzwyczajnie myślę, że może tu dojść nawet do niespodzianki. Serce podpowiada jednak zwycięstwo po bardzo trudnym pojedynku.

FC Kopenhaga 1-3 Juventus Turyn

Kopciuszek z Kopenhagi trafił do dosyć ciężkiej grupy i stawiam raczej na to, że zajmą oni ostatnie miejsce, a nie jakiekolwiek premiowane awansem lub grą w LE. Juventus jest w formie i gospodarze nie powinni mieć żadnych szans.

Benfica Lizbona 2-1 RSC Anderlecht Bruksela

Anderlecht nie jest zespołem dobrym, ani nawet średnim. Benfica zaś ostatnimi czasy jest jednym z czołowych zespołów europejskich i spokojnie przechodzi do dalszych faz.

Olympiakos Pireus 1-2 Paris Saint Germain

Kolejne wzmocnienia w Paryżu, ale nie widzę znaczącej poprawy jakości gry zespołu. W dalszym ciągu potrafi się męczyć z o wiele słabszymi drużynami, ostatecznie jednak odnosząc zwycięstwa.

Bayern Monachium 3-1 CSKA Moskwa

Rotacje w składzie i dziwne roszady taktyczne w wykonaniu Guardioli raczej nie wpływają dobrze na Bawarczyków i powtórzenie wyczynu z przed roku będzie trudne. Faza grupowa nie powinna być jednak żadnym problemem dla tej drużyny nawet teraz.

Viktoria Pilzno 0-3 Manchester City

Chyba nikt nie wierzy, że Viktoria może coś w tym spotkaniu ugrać. Choć City zdarzają się wpadki ze słabszymi zespołami, to jednak nie można porównywać słabszych angielskich drużyn z czeską ekipą. Zupełnie nie ta klasa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MU 2:0 Bayer

Bayer odstaje jakością od dwóch najmnocniejszych niemieckich ekip i Diabły powinny spokojnie triumfować.

Sociedad 0:0 Szachtar

Sociedad solidnie zaprezentował się w eliminacjach. Szachtar z kolei od lat ma mocarstwowe plany. Choć jest moim faworytem, stawiam, że nie da rady zwyciężyć.

Galatasaray 0 : 3 Real

W zasadzie na podstawie tego, co widzieliśmy w fazie pucharowej ostatniej edycji.

Kopenhaga 0:4 Juventus

Ogromna różnica klas i niemal pogrom.

Benfica 2:0 Anderlecht

Belgowie w lidze mistrzów to raczej chłopcy do bicia, a Benfica to finalista LE z tego roku.

Olympiakos 1 : 1 PSG

Paryżanie nie zachwycają w tym roku w swojej lidze, więc i tym razem nie dadzą rady potencjalnie słabszemu przeciwnikowi.

Bayern 3:0 CSKA

Bayern wciąż jest w świetnej formie i boję się, że wygrają jeszcze wyżej :P

Pilzno 1 : 1 City

Victoria świetnie poradziła sobie w eliminacjach, a City nie zachwycają w lidze. Podział punktów.

Chelsea 1:0 Basel

Rewanżyk za ostatnią edycję LE. IMO i tym razem minimalnie lepsi będą Anglicy.

Schalke 1:1 Steaua

Niby Schalke się nieźle dozbroiło, ale w pucharach od dawna nic ciekawego nie pokazali. Steaua to solidny klub i wywiozą z Niemiec punkt.

Marsylia 0:2 Arsenal

Wierzę w zbawienne działanie wzmocnień Kanonierów i łatwe zwycięstwo.

Napoli 0:2 Dortmund

Borussia obecnie to dla mnie potęga z masą świetnych graczy. Spokojne zwycięstwo.

Austria 0 : 2 Porto

Kolejny chłopiec do bicia, który nie powinien stawiać się Portugalczykom.

Atletico 2:0 Zenit

Atletico jest w bardzo fajnej formie, grają bardzo ładną piłkę i rozklepią Rosjan.

Milan 3:0 Celtic

Byłbym bardzo zaskoczony, gdyby bardzo przeciętny Celtic stawił na San Siro wyraźny opór.

Barcelona 3:0 Ajax

Niezła rozgrzewka Barcelony przed bardziej wymagającymi przeciwnikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester United- Bayer Leverkusen 2-1

Stawiam na wygraną MU ale po walce bo United pod wodzą Moyesa wcale nie zachwycają a Bayer to soldny zespół z coraz mocniejszej Bundesligi.

Real Sociedad- Szachtar Donieck 3-1

Sociedad to może być czarny koń LM, mają bardzo ciekawy skład, w el. wyeliminowali Lyon a Szachtar jest chyba jednak zespołem słabszym niż był w poprzednim sezonie.

Galatasaray Stambuł- Real Madryt 1-2

Mam nadzieję, że Real Ancelottiego mnie nie zawiedzie i zdobędzie 3 punkty w starciu z Galatą. Łatwo nie będzie bo w Turcji nie gra się łatwo ale od Realu trzeba mieć wysokie wymagania.

FC Kopenhaga- Juventus Turyn 0-4

Kopenhaga to kopciuszek w LM a Juve to moim zdaniem drużyna z potencjałem i spodziewam się wysokiej wygranej Juve.

Benfica Lizbona- RSC Anderlecht Bruksela 2-0

Benfica to zespół, który w tamtym sezonie pokazał się z dobrej strony a teraz w LM zaczynają raczej od starcie ze słabeuszem., dlatego inny wynik niż wygrana drużyny z Portugalii będzie zaskoczeniem.

Olympiakos Pireus- Paris Saint Germain 0-2

PSG po raz kolejny wzmocniło się podczas okienka transferowego a Olympiakos to raczej zespół, który ma potencjał na 3 miejsce w tej grupie i dlatego stawiam na PSG.

Bayern Monachium- CSKA Moskwa 2-1

Bayern jest jednym z największych faworytów do wygrania LM a CSKA to co prawda solidny zespół ale raczej nie mają większych szans na wygraną z Bayernem.

Viktoria Pilzno- Manchester City 0-4

MC mają teraz bardzo dobrego trenera i bardzo, bardzo mocną kadrę więc tą edycję LM powinni zacząć od wysokiej wygranej nad drużyną z Czech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea Londyn- FC Basel 3-1

Chelsea ma mocny skład z genialnym trenerem więc wygrana z Bazyleą to obowiązek.

Schalke 04 Gelsenkirchen- Steaua Bukareszt 2-0

Schalke powinno pewnie wygrać ze Steauą, która w el. męczyła się z naszą Legią, a Schalke to trochę większy rozmiar kapelusza.

Olympique Marsylia- Arsenal Londyn 1-2

Arsenal po zakupie Ozila ma teraz całkiem ciekawą paczkę i zapewne będą chcieli to udowodnić w LM, na początek mecz z całkiem mocną Marsylią, dlatego stawiam na zwycięstwo "Kanonierów" jedną bramką.

SSC Napoli- Borussia Dortmund 2-1

Stawiam na drużynę z Włoch, która ma na prawdę mocną drużynę, oddali Cavaniego ale ściągneli Higuaina, Callejona czy Albiola i w ogólnym rozrachunku IMO wzmocnili drużynę. BVB już nie będzie drużyną, na którą ludzie patrzą z przymrużeniem oka i teraz będzie im dużo trudniej o wygrane.

Austria Wiedeń- FC Porto 0-2

Austria to kandydat do ostatniego miejsca w tabeli tej grupy. Porto co roku ma mocny skład i zawsze są zespołem groźnym dla rywali. W tym spotkaniu będą zdecydowanym faworytem i powinni pewnie wygrać.

Athletico Madryt- Zenit Sankt Petersburg 3-1

Spotkanie ciekawych zespołów, Atletico straciło co prawda Falcao ale wyciągneli za groszę Villę i nadal mają solidnego napastnika. Póki co utrzymują równą, wysoką formę w Lidze i powinni pokonać drużynę z Rosji.

AC Milan- Celtic Glasgow 2-0

Milan co prawda nie powala w Serie A ale Celtic to obecnie słabiutki zespół, który ledwo awansował do LM i w spotkaniu z Milanem raczej nie mają szans.

FC Barcelona- Ajax Amsterdam 4-1

Ajax nie ma szczęścia do grup LM jak nie Real to Barcelona, Real zwykle pewnie rozjeżdżał drużynę z Amsterdamu i zapewne teraz Barcelona powtórzy ten wyczyn tym bardziej, że w Ajaxie nie ma już Eriksena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester United 2:2 Bayer Leverkusen

Ofensywa Bayeru prezentuje się naprawdę imponująco. Gorzej z defensywą. Manchester United zdążył już przegrać i zremisować w lidze. Remis mnie nie zdziwi.

Real Sociedad 2:1 Szachtar Donieck

RSSS powinno dobrze zacząć rozgrywki fazy grupowe LM. W eliminacjach dwukrotnie ograli Lyon. Szachtar stracił kilku ważnych graczy, a w lidze ukraińskiej już nie dominuje.

Galatasaray Stambuł 2:2 Real Madryt

W ubiegłym sezonie Galatasaray sprawił sporo kłopotów Realowi i tym razem może być podobnie. Podopieczni Ancelottiego nie są w takiej formie, by ich zwycięstwo uważać za pewnik.

FC Kopenhaga 0:2 Juventus Turyn

Miło by było, gdyby padł niespodziewany wynik (remis lub zwycięstwo Kopenhagi), ale coś mi się to nie widzi. Podopieczni Solbakkena nie radzą sobie zbyt dobrze nawet w lidze. Juve w tamtym sezonie zremisowało co prawda z mistrzem Danii, ale Nordsjaelland było lepsze.

Benfica Lizbona 3:1 RSC Anderlecht Bruksela

Belgijskie drużyny w ostatnich latach bardzo słabo prezentują się w Lidze Mistrzów. Benfica to solidna europejska firma. Typuję wygraną gospodarzy.

Olympiakos Pireus 1:2 Paris Saint Germain

Olympiakos może powalczyć o wyjście z grupy w tym sezonie. Aby to zrobić, musi punktować. W tym meczu chyba jednak się to Grekom nie uda. PSG wygrywa ostatnio i u siebie, i na wyjeździe. Zapewne Francuzi stoczą twardy bój o trzy punkty, ale jednak zdobędą pełną pulę.

Bayern Monachium 2:1 CSKA Moskwa

Gdyby ten mecz odbywał się tok temu, zatypowałbym tu jakieś 4:0. Teraz Bayern uczy się nowego stylu gry i nie strzela tak wielu bramek. CKSA na początek to ciężki rywal, ale do ogrania.

Viktoria Pilzno 1:1 Manchester City

Zaryzykuję i postawię na remis. Czesi pewnie nie wyjdą z grupy, ale City gra w lidze słabo, a w dwóch ostatnich sezonach Champions League kompromitowało się. Wcale się nie zdziwię, jeśli ponownie zakończą rozgrywki na tej fazie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester United- Bayer Leverkusen 2:1

Gra Czerwonych Diabłów nie porywa, ale pierwszy mecz u siebie powinni wygrać.

Real Sociedad- Szachtar Donieck 3:2

Baskowie są mocnym zespołem. Udało im się zatrzymać trzon zespołu i mogą być czarnym koniem tej LM.

Galatasaray Stambuł- Real Madryt 1:2

Real zagrał bardzo słabo przeciwko Villarrealowi. Jednak to jest Liga Mistrzów i Królewscy będą grali na 100%, by osiągnąć 3 punkty na gorącym terenie jakim jest Turk Telekom Arena.

FC Kopenhaga- Juventus Turyn 0:3

Juve jest lepszym zespołem od Duńczyków i bez problemów wywiozą 3 punkt z Kopenhagi.

Benfica Lizbona- RSC Anderlecht Bruksela 3:1

Benfica jest dobrym zespołem i nie wyobrażam sobie, by u siebie mogli stracić punkty z Belgami.

Olympiakos Pireus- Paris Saint Germain 0:2

Blanc nieźle zaczął swoją przygodę u Paryżan. PSG dysponuję drużyną, która bez większego wysiłku powinna ograć Greków.

Bayern Monachium- CSKA Moskwa 4:0

Bayern to nie jest już najlepsza drużyna Europy, ale podopieczni Guardioli spokojnie ograją Rosjan.

Viktoria Pilzno- Manchester City 1:3

Obchodzący wczoraj 60 urodziny Manuel Pellegrini będzie chciał dostać od swoich piłkarzy piękny prezent w postaci przywiezionych 3 punktów. I tak powinno się stać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester United- Bayer Leverkusen 2-1

ManU jest faworytem, zaś Niemiecka ekipa solidnie rozpoczęła ligę, z tej grupy zapowiadają się najlepsze mecze na wtorek.

Real Sociedad- Szachtar Donieck 2-2

Hm ciekawe jak Hiszpanie rozpoczną ten sezon z LM, awansowali bo dobrym dwumeczu z Lyonem, a czy teraz potwierdzą swoją grę? Ciężko obstawić i trafić wynik.

Galatasaray Stambuł- Real Madryt 1-3

Tutaj nie powinno być innego wyniku jak wygrana Królewskich, tylko jakim rozmiarem.

FC Kopenhaga- Juventus Turyn 0-2

Faworytem jest Stara Dama i na nich obstawię, nie liczę by Duńczycy sobie poradzili z Juventusem.

Benfica Lizbona- RSC Anderlecht Bruksela 2-1

Benfica sobie poradzi z Belgami i tyle na temat, pewnie Goście powalczą, ale i tak w końcowym rozrachunku to Benfica zwycięży.

Olympiakos Pireus- Paris Saint Germain 0-1

PSG wydaje się mocne, i mają szansę na lepszy wynik niż rok temu, zaś Grecy zawsze byli dobrzy u siebie, i nie osiagali sukcesów.

Bayern Monachium- CSKA Moskwa 3-0

Tutaj nie ma innego faworyta, strata bramki będzie źle odebrana, chyba że Monachijczycy wygrają wysoko, i tak też może być wynik, ale w lidze nie grają rewelacyjnie, to nie jest jeszcze drużyna Pepy.

Viktoria Pilzno- Manchester City 0-2

Czesi rozegrali fantastyczny dwumecz i tymi meczami awansowali do LM, ale tu już będzie ciężko powalczyć i są skazani na porażki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester United - Bayer Leverkusen 2:1

Dobry, zacięty mecz. United ma ekipę lepszą od Leverkusen, a samą ambicją goście LM nie zawojują. United potwierdzi dobrą formę, popis gry pokaże van Persie.

Real Sociedad - Szachtar Donieck 1:1

Mecz dwóch ciekawych ekip. Goście potwierdzili klasę w poprzednim sezonie, natomiast Sociedad w tamtym roku ładnie grało w swojej lidze, a do tego w dobrym stylu wyeliminowali Lyon. Zacięty mecz zakończony remisem.

Galatasaray Stambuł - Real Madryt 2:2

Biorąc pod uwagę mecz z poprzedniego sezonu i zwycięstwo Galaty u siebie można stwierdzić, że Realowi łatwo nie będzie. Mimo słabej gry nie sądzę, żeby przegrali to spotkanie, ale punkty stracą na pewno.

FC Kopenhaga - Juventus Turyn 0:3

Juventus jest w dobrej dyspozycji i taki wyjazd do Danii to raczej lekkie, łatwe i przyjemne starcie. 3 punkty na start i dobra pozycja wyjściowa do kolejnych spotkań.

Benfica Lizbona - Anderlecht Bruksela 3:2

Obydwie drużyny mają sporo do udowodnienia. Goście sprowadzili kilku niezłych, młodych zawodników, którzy mogą chcieć pokazać się w LM. Benfica po fatalnej końcówce sezonu, gdzie przegrała wszystko co mogła będzie chciała się pokazać, że teraz zawojują, ale już w LM.

Olympiakos Pireus - Paris Saint-Germain 1:1

Olympiakos znacząco się wzmocnił. Weiss, Saviola i kilku innych zawodników znacząco podwyższa poziom tej drużyny. PSG nie gra rewelacyjnie, dlatego w gorącej Grecji przy fanatycznej publiczności może być różnie.

Bayern Monachium - CSKA Moskwa 2:0

Bayern nie jest w najlepszej formie, do tego mają szpital w swojej drużynie. Mimo wszystko mają zdecydowanie lepszą ekipę od zespołu z Moskwy, więc powinni szybko zapewnić sobie zwycięstwo.

Viktoria Pilzno - Manchester City 1:3

Viktoria gra ładnie, niespodzianka wisiała w powietrzu, ale ostatecznie goście potwierdzą swoją klasę i zdobędą 3 punkty. Ważne 3 punkty, bo w takiej grupie nie można tracić punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester United 1-2 Bayer Leverkusen

W rodzimych ligach, Aptekarze sprawiają lepsze wrażenie. Więcej punktują. Manchester United zawodzi, co tu dużo mówić. Słabe spotkanie z Chelsea, potem przegrana z Liverpoolem. Nie licze ostatniej konfrontacji z beniaminkiem bo to nie ma co liczyć. Mimo iż mecz będzie na OT to jednak stawiam przeciwko Manchesterowi. Przydarzały mu się wpadki u siebie i myślę że teraz może się to powtórzyć.

Real Sociedad 1-0 Schakhtar Donieck

Ogólnie rzecz ujmując to bardzo ciekawa i silna grupa. Mimo że gospodarze z San Sebastian są debiutantami to postawię na nich. Górnicy z Doniecka mają większe doświadczenie w europejskich pucharach i LM ale mogą zlekceważyć rywala.

Galatasaray 1-1 Real Madrid

Ostatnia konfrontacja obu zespołów daje szanse gospodarzom. Każdy wie że Turcja a zwłaszcza stadiony Galatasaray i Fenerbahce kipią podczas meczu. Przyjezdnym trudno się tu gra, mimo że to Real to jednak postawię na remis.

FC Kopenhaga 1-0 Juventus Turyn

Tu wiadomo, zdecydowanym faworytem jest Juventus Turyn, Kopenhaga w swoich ostatnich wizytach w LM pokazywała że potrafi urwać punkty największym ekipom starego kontynentu.

Benfica Lisbona 2-0 Anderlecht Bruksela

Benfika nie da szans kopciuszkowi z Belgii, przyjezdni sa po prostu za słabi żeby wywieźć stąd jakieś punkty.

Olimpiakos Pireus 1-3 Paris Saint Germain

PSG pokazuje że strasznie męczy się z pozornie słabszym rywalem, tak jest właśnie w Ligue 1. Ale na ich szczęście ta prawidłowość nie sprawdza się w Lidze Mistrzów gdzie nie pozostawiają rywalowi nadziei.

Bayern Monachium 1-2 CSKA Moskwa

Trudno teraz określić Bayern, ja jestem takiego zdania że Guardiola nie do końca potrafi przyporządkować ten nowy Bayern swojej filozofii gry. To nie jest ten galaktyczny Bayern który ja uważałem że obroni puchar europy. Ten zespół po prostu się psuje z dnia na dzień. Goście z Rosji moga to wykorzystać i urwać choćby z punkt.

Victoria Pilzno 1-2 Manchester City

Pomęczą sie przyjezdni, pomęczą. Mistrz Czech pokazuje że nikt nie robi na nim wielkiego wrażenia. Wiedzą jakie jest ich zadanie i realizują swój cel. Fajnie się ich ogląda. Ale po drugiej stronie jest City które po latach upokorzeń w LM przy takim nakładzie petrodolarów musi w końcu wyjść z fazy grupowej. Pilzno stawi dzielny opór ale ostatecznie Obywatele wyjadą z trzema punktami.

Chelsea 2-0 FC Basel

Oba zespoły już się spotkały i to nie tak dawno, w 1/2 finału Ligi Europy. Bazylea dzielnie walczyła ale z Chelsea trudno wygrać. Ale nie takie firmy Chelsea eliminowała. Basel to silny europejski średniak ale nie na tyle silny żeby pokonać Chelsea.

Schalke 04 2-1 Steaua Bukareszt

To Legia miała grac ten mecz, nie udało się niestety, gra Steaua. Schalke ma problemy, to pokazują wyniki w Bundeslidze ale nie będzie aż tak źle żeby przegrać ze Steauą.

Olympique Marsylia 1-0 Arsenal Londyn

To jest kolejna mocna i wyrównana grupa, ciężko tu wyróżnić jakikolwiek zespół i jakikolwiek zespół wskazać do odpadnięcia z grupy.Marsylia musi wykorzystać ten sezon, w nastepnych będzie trudno wywalczyć w lidze miejsce premiujące grą w LM.

SSC Napoli 2-3 BVB

Mamy kolejny hit w pierwszej kolejce. Oba zespoły w swoich ligach ida jak burza, liderują. To bedzie dla kogoś pierwsza przegrana albo podział punktów. Postawię jednak na bardziej doświadczonych w LM graczy z Dortmundu.

Austria Wiedeń 0-1 FC Porto

Dla mnie osobiście trudno uwierzyć w to że Austria Wiedeń gra dopiero swój debiutanci sezon w LM. To w tym meczu wyjdzie, wyjdzie ten brak doświadczenia. A Porto nie zwykło przegrywać z tak słabymi przeciwnikami a tym bardziej z debiutanetem.

Atletico Madryt 1-1 Zenit Sankt Petersburg

Po kilkuletniej przerwie do elity wraca Atletico, po obu stronach grają gwiazdy europejskiej piłki. Remis na poczatek przewiduję.

AC Milan 1-2 Celtic Glasgow

Jestem osobiście zawiedziony, tu powinien grac jako gospodarz PSV. Moim zdaniem bardziej zasłużyli na ten awans do fazy grupowej niż Milan. Będę za Celticem zatem

FC Barcelona 3-0 Ajax Amsterdam

Biedny Ajax, jak nie Real to Barcelona, i zawsze grupa nie do przejścia. Niestety, faworyt nie przegra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester United- Bayer Leverkusen 1-0

Bayer ma Boenisha a ManU ma Rooneya, wiem ze upraszam ale nawet tak slaby jak w tym roku MU powinien wygrac z aptekarzami

Real Sociedad- Szachtar Donieck 2-1

Rewelacja elimicnacji kontra moj ulubiony zespol na wschod od bugu ale jestem realista i uwazam ze wygraja hiszpanie

Galatasaray Stambuł- Real Madryt 0-3

Galata silnym klubem jest ale Real to Real real ma Krystyne, Ramosa i paru innych ( chocby pewnego walijczyka)

FC Kopenhaga- Juventus Turyn 0-2

Tak jak lubie Danie, dunczykow i wszstko co dunskie to obiektywnie rzecz biorac dunskie kluby pilkarskie to nie ta polka co mistrz Wloch i przed dlugi czas tak jeszcze pozostanie.

Benfica Lizbona- RSC Anderlecht Bruksela 1-1

Mecz dwuch potentatow, dwuch stojacych na podobnym poziomie lig i uwazam ze remis bedze najbardziej prawdopodobnym rezultatem.

Olympiakos Pireus- Paris Saint Germain 0-3

Chyba jedyna udana fanaberia footballowa arabow vs juz-nie-tak-silny-jak-kiedys-zespol z juz-nie-tak-silnej-jak-kiedys ligi wynik moze byc tylko jeden

Bayern Monachium- CSKA Moskwa 1-0

Bayern ma najlepsza jedenastke na tym swiecie obecnie, ale niestety zatrudnienie tam Pepe to byl jeden z najgorszych pomyslow na jakie mogli wpasc panowie w monachijskim zarzadzie. Coz porazka z CSKA jest niemozliwoscia ale szczerze watpie by padl w tym meczu wysoki wynik.

Viktoria Pilzno- Manchester City 1-1

Czeska Barcelona kontra Citizens, mam wrazenie ze nasi poludniowi sasiedzi sprawia ze Arabowie wyjada z Pilzna niepocieszeni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea Londyn - FC Basel 2:1

Biorąc pod uwagę obecną formę Chelsea i Bazylei to wydaje się, że zwycięstwo gospodarzy może być minimalne. Mamy w pamięci mecze z poprzedniego sezonu w LE, dlatego szykuje nam się kawał solidnego futbolu.

Schalke 04 Gelsenkirchen - Steaua Bukareszt 3:1

Steaua gra ładną piłkę o czym przekonała się Legia, ale na Schalke to nie wystarczy. Nie dość, że u siebie to jeszcze będą chcieli pokazać, że kryzys mają już za sobą i może być tylko lepiej.

Olympique Marsylia - Arsenal Londyn 0:1

Arsenal powinien to wygrać. Marsylia gra dobrze w Ligue 1, ale w starciach z mocniejszymi przeciwnikami się spala i potwierdzi się to w środę. Arsenal ma niezłą formę, Ozila, który jest mózgiem, dlatego też 3 punkty przywiozą ze Stade Velodrome.

SSC Napoli - Borussia Dortmund 1:2

Hit tej serii gier. Napoli ma fajny skład, Beniteza, który ma głowę do pucharów, a BVB niesamowity zespół i trenera. Szykuje się ostra wymiana, jazda bez trzymanki, ale mecz rozstrzygnie Lewandowski.

Austria Wiedeń - FC Porto 0:3

Mecz kopciuszka z gigantem. Austria zadebiutuje w LM i dostanie sromotne lanie od gości. Porto potwierdzi, że w tym sezonie może namieszać.

Atletico Madryt - Zenit Sankt Petersburg 3:2

Horror, którego nie powstydziłby się sam Hitchcock. Atletico jest w wyśmienitej formie - w lidze wygrywa wszystko jak leci, więc u siebie w LM też jest faworytem. Tyle tylko, że goście to też nie są amatorzy i postawią trudne warunki.

AC Milan - Celtic Glasgow 2:1

Milan troszkę przetrzebiony kontuzjami, ale mimo wszystko wydaje mi się, że u siebie i z toporną grą gości powinni sobie poradzić.

FC Barcelona - Ajax Amsterdam 4:1

Barca powinna bez problemu poradzić sobie z ekipą z Amsterdamu. Nie dość, że goście osłabieni brakiem kilku zawodników to jeszcze trafiają na idealną formę gospodarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea Londyn 2:1 FC Basel

W tamtym sezonie obie ekipy mierzyły się w półfinale Ligi Europy. Górą było Chelsea. Tym razem powinno być podobnie. Basel to ciekawa ekipa, w której imponują Salah czy Stocker, ale Mourinho ma do dyspozycji z 15 graczy na takim poziomie, jak gwiazdy szwajcarskiej ekipy.

Schalke 04 Gelsenkirchen 3:1 Steaua Bukareszt

Schalke otrząsnęło się i zaczęło zdobywać punkty w Bundeslidze. Steaua to solidna drużyna, ale Niemcy potrafili już dochodzić nawet do półfinału LM, oczywiście w innym składzie. Typuję zwycięstwo gospodarzy.

Olympique Marsylia 1:2 Arsenal Londyn

Pomijając porażkę z Aston Villą, Arsenal prezentuje w tym sezonie dobry futbol. Marsylia okupuje miejsce w czołówce Ligue 1, ale to jednak półka niżej, niż "Kanonierzy". Mecz będzie zacięty, ale Wenger i spółka powinni zgarnąć trzy oczka.

SSC Napoli 3:3 Borussia Dortmund

Obie ekipy z kompletem punktów prowadzą w swoich ligach. Dodatkowo strzelają sporo bramek. Szykuje się znakomity mecz. Typuję remis z dużą ilością goli.

Austria Wiedeń 1:4 FC Porto

Austriacka piłka popadła w przeciętność. Dla Austrii sukcesem będzie jakikolwiek punkt w tych rozgrywkach. W dzisiejszym starciu stawiam zdecydowanie na Portugalczyków.

Atletico Madryt 3:2 Zenit Sankt Petersburg

Atletico zdobyło 12 na 12 punktów w lidze. Simeone uczynił z tej ekipy poważnego kandydata do zagrożenia Realowi i Barcelonie. Starcie z Zenitem łatwe nie będzie, bo Rosjanie mają wielu świetnych, dobrze opłacanych piłkarzy, ale ostatnie zdanie będzie należeć do Hiszpanów.

AC Milan 1:1 Celtic Glasgow

Celtic to nieobliczalna drużyna. W tamtej edycji Szkoci potrafili przecież wygrać z Barceloną. Milan nie jest w najlepszej formie. Być może drużyna z Wysp Brytyjskich doprowadzi do niespodzianki w postaci remisu?

FC Barcelona 3:1 Ajax Amsterdam

Chciałbym, aby Ajax zdobył w tym meczu jakieś punkty, ale Holendrzy nie mają większych szans. Zawodzą skrzydła, de Jong wraca po kontuzji, nie ma już Eriksena i Alderweirelda. Trzeba się modlić o jak najniższy wymiar kary.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea Londyn 3-1 FC Basel

Basel wielokrotnie sprawiało kłopoty silniejszym od siebie rywalom, ale spodziewam się raczej pewnego zwycięstwa Chelsea prowadzonej przez Mourinho.

Schalke 04 Gelsenkirchen 2-1 Steaua Bukareszt

Nie wiem jakim wynikiem może się to skończyć. Schalke gra w tym momencie po prostu słabo, a Steaua w tej grupie jest jedną wielką niewiadomą.

Olympique Marsylia 1-2 Arsenal Londyn

Już gdzieś to kiedyś widziałem, ale myślę, że to spotkanie nie zakończy się takim wynikiem jak bodaj dwa lata temu. Arsenal imponuje formą i powinien wygrać nawet na wyjeździe.

SSC Napoli 2-2 Borussia Dortmund

Napoli dokonało sporych wzmocnień, które zdają się świetnie sprawdzać. Podobnie sprawa ma się w Borussii. Uważam, że obie drużyny posiadają podobnych zawodników i padnie remis.

Austria Wiedeń 0-3 FC Porto

Austria Wiedeń raczej nie ma czego szukać w tej edycji ligi mistrzów zwłaszcza grając z zawsze mocną drużyną Porto.

Atletico Madryt 2-1 Zenit Sankt Petersburg

Atletico znów świetnie rozpoczyna sezon i pokazuje, że odejście Falcao ani trochę nie osłabiło tego zespołu. Zenitowi zaś brak tego czegoś w grze, co mogłoby dać mu zwycięstwo.

AC Milan 1-0 Celtic Glasgow

Milan powinien wygrać, aczkolwiek z ich dyspozycją bywa różnie i można oczekiwać wszelkich rozwiązań tego spotkania. Celtic zaś już udowadniał, że zespoły pokroju Milanu, czy Barcelony mu niestraszne.

FC Barcelona 4-0 Ajax Amsterdam

Bardzo miewa ostatnio spore kłopoty, ale spotkania z Ajaxem powinno być jednym z tych, gdzie Barca strzeli kilka świetnych bramek w swoim stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea Londyn- FC Basel 3:0

W tym spotkaniu nie widzę innego scenariusza jak pewne zwycięstwo podopiecznych Mourinho.

Schalke 04 Gelsenkirchen- Steaua Bukareszt 2:1

Schalke ma dobrą pomoc w postaci Boatenga i Draxlera i to powinno im zagwarantować dobrą grę i zwycięstwo nad Rumunami.

Olympique Marsylia- Arsenal Londyn 0:2

Arsenal po kupnie Özila stał się groźniejszą drużyną i to pokazał już pierwszy mecz Niemco-Turka w barwach Kanonierów. On wraz z Giroud, Walcottem zagwarantują spokojną noc Wengerowi.

SSC Napoli- Borussia Dortmund 3:2

Mecz na szczycie patrząc na kadry obu zespołów. Napoli zatrudniło dobrego trenera jakim jest Benitez i kupiło kilku graczy, którzy póki co się sprawdzają. Higuain, Callejon, Hamsik to tercet, który może postraszyć Borussię i nie zdziwi mnie zwycięstwo Neapolitańczyków, mimo że BVB świetnie zaczęło sezon i dokonało również dobrych wzmocnień w postaci Aubameyanga i Mkhitariana.

Austria Wiedeń- FC Porto 0:2

Porto rzutem na taśmę zostało mistrzem Portugalii i są moim faworytem w starciu przeciwko Austriakom.

Atletico Madryt- Zenit Sankt Petersburg 3:1

Materace kapitalnie zaczęły sezon w lidze hiszpańskiej. Nie stracili do tej pory punktów i dokonali dobrych transferów, praktycznie się nie osłabiając, bo lukę po Falcao skutecznie zapełnia póki co Villa i Diego Costa. Nie widzę innego scenariusza niż wygrana gospodarzy.

AC Milan- Celtic Glasgow 2:1

Mimo, że Celtic gra z reguły słabo na wyjazdach to postraszą graczy z czerwono-białej części Mediolanu. Podopieczni Allegriego zagrają bez takich zawodników jak Kaka, czy Montolivo a nie wiadomo co też jest z El Shaarawy'm. Jednak Milan to wygra.

FC Barcelona- Ajax Amsterdam 3:1

Barcelona nie zachwyca ostatnio w lidze, zwłaszcza w grze obronnej. Jeśli Ajax się pod bramkę Valdesa nie dostanie, to Katalończycy bezproblemowo powinni zainkasować 3 punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea Londyn- FC Basel 3-1

Basel lubi sprawiać problemy innym drużynom, ale raczej dziś nic nie poradzą, Chelsea ten mecz wygra.

Schalke 04 Gelsenkirchen- Steaua Bukareszt 2-0

Schalke wzmocnione przed LM, tym meczem powinni pokazać swoją siłę i poprawić humory kiepskimi występami w Niemczech.

Olympique Marsylia- Arsenal Londyn 2-2

Hm, nie wiem co tu obstawić, wydaje się wyrównany pojedynek, obstawię remis, bo coś muszę wybrać.

SSC Napoli- Borussia Dortmund 1-2

BVB jest faworytem tego meczu, TVP każe nam ten mecz oglądać, taka to TV. Ale będzie dobrze, liczę na świetny mecz i zwycięstwo BVB.

Austria Wiedeń- FC Porto 0-2

Austria Wiedeń przedostała się po eliminacjach, ale nie wróże im dobrych wyników, Porto w tym meczu pokaże swoją świetną grę i wynik to potwierdzi.

Athletico Madryt- Zenit Sankt Petersburg 3-1

Ciekawy dosyć meczyk, Rosjanie zawsze mieli silne zespoły, ale klub z Madrytu nie powinien miec problemów i powinni ten mecz wygrać.

AC Milan- Celtic Glasgow 2-0

Celtic dopiero w rewanżu wymęczył awans, Milan jest zdecydowanym faworytem i taki trzeba obstawić wynik.

FC Barcelona- Ajax Amsterdam 3-0

Barcelona, zobaczymy w końcu na co ich stać, to już nie ta sama Barca co kiedyś, ale Ajax łatwo się nie podda, ale wynik nie powinien być inny niż zwycięstwo drużyny z Katalonii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea Londyn- FC Basel 3-0

Jak juz padaja takie wysokie wyniki to mou nie bedzie chcial byc gorszy i urzadzi szwajcarom jesien sredniowiecza. Powodow dla ktorych Londynczycy wysoko wygraja z Basylea jest conajmniej 13 ;)

Schalke 04 Gelsenkirchen- Steaua Bukareszt 2-1

Rumuni wyeliminowali legie, nie umiajac z nia wygrac ani razu, niemcy przegrali juz w tym sezonie 2 mecze w Blidze ale sklaniam sie ku niedoszlym pracodawcom Waldka Soboty.

Olympique Marsylia- Arsenal Londyn 0-3

Bycmzoe niedoceniam zespolu znad lazurowego wybrzeza ale Arsenal sie w tym roku troche ogarnal + ma Oezila ktory w debiucie w PL czarowal (mnie przynajmniej) so wynik powinien byc wysoki.

SSC Napoli- Borussia Dortmund 1-3

Borusia Kloppa silnym klubem jest i nikt ku temu nei ma watpliwosci i dodatkowo swietnie grajacym szczegolnie w ataku i wydaje mi sie ze jak Lewangowski, ten gabonczyk na A i Reus rusza na bramke SSC to nie bedzie co zbierac z Napolitanczykow.

Austria Wiedeń- FC Porto 1-1

powrot Austrii do LM zawodnicy zagraja na 300% swoich mozliwosi a porto takie znow potezne nie jest wiec wydaje mi sei ze gospodazom uda sie urwac jakis punkcik.

Athletico Madryt- Zenit Sankt Petersburg 3-0

Atletico jest obesnie trzecia sila iberii i to do czegos zobowiazuje, a Zenit nigdy nei zachwycal w EP poza ta jedna wygrana w pucharze UEFA pare lat temu.

AC Milan- Celtic Glasgow 1-1

Zawsze mozna marzyc prawda? Obiektywnie rzecz biorac nie ma opcji na taki rezultat ale football nie zawsze jest obietkywny. Prawda?

FC Barcelona- Ajax Amsterdam 5-0

Ajax pozbyl sie swojego najlpszego pilkarza a Barca to Barca , juz nei tak Kosmiczna jak kiedys ale ciagle to jeden z best zespolow na swiecie (2/3 najlpesza jedenastka obiekywnie patrzac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto wyniki pierwszej kolejki:

http://www.fotosik.p...f7b2125b0c.html

2 Kolejka (02-03.10) :

FC Basel - Schalke 04 Gelsenkirchen

Steaua Bukareszt - Chelsea Londyn

Borussia Dortmund - Olympique Marsylia

Arsenal Londyn - SSC Napoli

Zenit Sankt Petersburg - Austria Wiedeń

FC Porto - Atletico Madryt

Ajax Amsterdam - AC Milan

Celtic Glasgow - FC Barcelona

Szachtar Donieck - Manchester United

Bayer Leverkusen - Real Sociedad

Juventus Turyn- Galatasaray Stambuł

Real Madryt - FC Kopenhaga

Paris Saint-Germain - Benfica Lizbona

Anderlecht Bruksela - Olympiakos Pireus

Manchester City - Bayern Monachium

CSKA Moskwa - Viktoria Pilzno

PS. W razie błędów proszę o kontakt przez PW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek:

FC Basel - Schalke 04 Gelsenkirchen 1:1

Zespół z Szwajcarii sprawił niespodziankę wygrywając z Chelsea. Schalke natomiast pewnie wygrał z Steaua. W tym meczu ciężko o faworyta- także remis jest prawdopodobny

Steaua Bukareszt - Chelsea Londyn 0:2

Chelsea źle zaczęła LM. Jednak w meczu z Steaua jest murowanym faworytem i bez problemu powinni wygrać

Borussia Dortmund - Olympique Marsylia 2:0

BVB musi wygrać, bo inaczej awans do następnej fazy LM będzie bardzo trudna. BVB jest zespołem lepszym i dobrze zagrał ostatni mecz w Bundeslidze. Również za BVB przemawia dobra forma Lewego

Arsenal Londyn - SSC Napoli 2:1

Oba zespoły grają dobrą piłke. Nie wierzyłem w Napoli, ale mogą daleko zajść, Jednak u siebie Arsenal powinien minimalnie wygrać

Zenit Sankt Petersburg - Austria Wiedeń 2:1

Co to dużo pisać- Zenit jest zespołem lepszym, bardziej doświadczonym w pucharach. Austria to taki kopciuszek w LM ( ale przynajmniej są, a nie tak jak Polska smile_prosty2.gif )

FC Porto - Atletico Madryt 1:1

Bardzo ciekawy mecz. Oba zespoły wygrały swoje mecze w LM,dobrze prezentują się w swoich ligach. Ciężko tu wskazać faworyta

Ajax Amsterdam - AC Milan 1:2

Sercem będę za Ajaxem, ale obiektywnie patrząc Milan jest faworytem. WYgrali pierwszy mecz, natomiast Ajax została rozbita przez Barcelonę

Celtic Glasgow - FC Barcelona 0:3

Faworyt jest tylko jeden. Messi jest w formie, podobnie jak reszta zespołu. Zespół ze Szkocji jest po prostu słaby na LM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szachtar Donieck - Manchester United 1:3

United będzie chciał zatrzeć złe wrażenie po porażce z WBA. Szachtar jest silnym zespołem, ale na Manchester jest to za mało

Bayer Leverkusen - Real Sociedad 2:1

Bayer zaczął od porażki, ale w meczu z Realem są faworytami. Dobrze prezentują się w lidze. Jeżeli chcą myśleć o awansie, muszą zdobyć cenne 3 punkty

Juventus Turyn- Galatasaray Stambuł 2:0

Juventus niespodziewanie tylko zremisowało z Kopenhagą. Teraz będę chcieli zdobyć 3 punkty. Na korzyść Starej Damy przemawia również znakomita postawa napastników, a zwłaszcza Teveza

Real Madryt - FC Kopenhaga 3:0

Faworyt jest tylko jeden. Choć Kopenhaga niespodziewanie urwało punkty Juventusowi, ale to podopieczni Ancelottiego powinni bez problemu ich ograć

Paris Saint-Germain - Benfica Lizbona 2:0

PSG zaczął dobrze w LM. Widać że zespół z Francji jest w dobrej formie i choć Benfica nie gra źle- nie będzie to wystarczające na mistrza Francji

Anderlecht Bruksela - Olympiakos Pireus 2:1

Mistrzowie Belgii są zespołem lepszym. Choć nie mają gwiazd, grają solidną piłkę. Olympiakos natomiast nie przekonuje mnie swoją grą

Manchester City - Bayern Monachium 1:2

Bez wątpienia- szlagier 2 rundy grupowej. Dam na Bayern, ale mecz będzie na pewno zacięty. Minimalnie wygrają mistrzowie Niemiec

CSKA Moskwa - Viktoria Pilzno 2:0

CSKA będzie walczył o 3 miejsce dające prawo gry w LE. W związku z tym w starciu z Viktorią muszą zdobyć cenne 3 punkty, które przybliży ich do zajęcia premiowanego miejsca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Kolejka (02-03.10) :

FC Basel 1-1 Schalke 04 Gelsenkirchen

Dwie solidne ekipy, gdzie chyba nie ma faworyta.

Steaua Bukareszt 0-1 Chelsea Londyn

O Rumunach wiem w sumie tyle, ile pokazali w meczach z Legią i wychodzi mi, że minimalnie lepsza będzie Chelsea.

Borussia Dortmund 2-0 Olympique Marsylia

Po falstarcie z Napoli tym razem Niemcy nie powinni mieć większych problemów z wygraniem meczu.

Arsenal Londyn 1-1 SSC Napoli

Dwie bardzo mocne obecnie ekipy. Remis po ciekawym meczu.

Zenit Sankt Petersburg 3-0 Austria Wiedeń

Tu liczę na zdecydowane zwycięstwo Rosjan z przeciętną Austrią.

FC Porto 0-1 Atletico Madryt

Atletico szaleje w lidze. Tutaj też powinno dać radę rozłożyć swojego przeciwnika.

Ajax Amsterdam 0-1 AC Milan

Ajax ostro oberwał od Barcelony, Milan ma już w tym roku doświadczenie w pokonywaniu holenderskich ekip. Skromne zwycięstwo gości.

Celtic Glasgow 0-3 FC Barcelona

Kolejne pewne zwycięstwo Katalończyków.

Szachtar Donieck 1-0 Manchester United

A postawię "niespodziankę". Szachtar jest zawsze mocny,a MU przeżywa kryzys.

Bayer Leverkusen 1-0 Real Sociedad

Bayer nie zachwyca, ale nie ma specjalnie wymagającego przeciwnika.

Juventus Turyn 2-0 Galatasaray Stambuł

Włosi zregabilitują się po ogromnym rozczarowaniu w Kopenhadze.

Real Madryt 4-0 FC Kopenhaga

Był pogrom na Galatasaray, będzie i na Duńczykach.

Paris Saint-Germain 1-0 Benfica Lizbona

PSG gra słabiej, niż wygląda na papierze. Tu też tylko skromne zwycięstwo.

Anderlecht Bruksela 0-0 Olympiakos Pireus

Tu obstawiam raczej nudne widowisko i podział punktów.

Manchester City 1-1 Bayern Monachium

Poważny sprawdzian dla Bayernu, z którego moim zdaniem wyniosą 1 punkcik.

CSKA Moskwa 1-0 Viktoria Pilzno

Czesi to dość porządna firma, ale w Rosji minimalnie przegra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC Basel - Schalke 04 Gelsenkirchen 1:0

Postawie na niespodziankę. Basel udowodnił z Chelsea że może być czarnym koniem tej grupy. Schalke nie gra równo, przydarzają im się dobre jak i koszmarne mecze. Basel swą postawą ma szansę na kolejną niespodziankę w postaci trzech punktów.

Steaua Bukareszt - Chelsea Londyn 0:1

Chelsea zawiodła na inaugurację rozgrywek. Jeśli marzy o awansie, nie może tak często już popełniać takich błędów.Steaua to bardzo nie wygodny rywal,zwłaszcza na swoim terenie. Jednak postawie na Chelsea, która jest bardziej doświadczonym zespołem,i również będzie dążyć do zmazania plamy z pierwszego spotkania.

Borussia Dortmund - Olympique Marsylia 2:0

Postawiłbym na remis, ale jestem za Borussią całym sercem. Dla mnie nie ma tu jednogłośnego faworyta, kieruje się tylko tym że grają u siebie, i sympatią do tej drużyny. Jeśli marzą o wyjściu z grupy, a to będzie bardzo ciężkie, muszą przynajmniej u siebie wygrywać.

Arsenal Londyn - SSC Napoli 1:0

Oba zespoły grają kapitalną piłkę, lecz wszystko przemawia za Londyńczykami,którzy wreszcie będą chcieli coś zwojować w L.M. Napoli to solidna drużyna, lecz na Arsenal to nie wystarczy.

Zenit Sankt Petersburg - Austria Wiedeń 2:0

Rosjanie są faworytami,grają dobrą piłkę, dowodzą to wyniki w lidze. Austria to mniej niż średniak w Europie. Rosjanie bez problemów powinni wygrać to spotkanie.

FC Porto - Atletico Madryt 1:2

Mecz drużyn o wysokim potencjale, ciężko wskazać lepszego. Mecz będzie balansować na pograniczu remisu, lecz wyłamie się i postawie na Hiszpanów. Atletico jest w dużym gazie, a ostatnia wygrana z Realem na ich terenie to potwierdza ich najwyższą klasę. Opierając się tylko na tym, stawiam na gości.

Ajax Amsterdam - AC Milan 1:1

Milan jak na razie rozczarowuje w lidze, Ajax dzielnie trzyma kroku PSV. Małym faworytem są Włosi, lecz Ajax zwłaszcza u siebie udowodnił że umie grać z lepszymi. Nie jestem w stanie wytypować zwycięzcę, więc stawiam na remis.

Celtic Glasgow - FC Barcelona 0:3

Stawiam Celtic w roli kopciuszka tej grupy. Z Barceloną mogą ino w snach pomyśleć o dobrym wyniku, lecz na boisku faworyt jest ino jeden. U Barcelony jest tylko jedna nie wiadoma,ile bramek nastrzela.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...