Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

exkudlaty

Two Worlds

Polecane posty

@albercikk

Ciekawa teoria odnośnie tych

smoków

. Chyba nie spotkałeś jeszcze kamiennego ani magmowego, a piszesz o tych małych jaszczurko podobnych stworkach które nie zasługują na to aby się tak nazywać. Jeżeli spotkasz któregoś wymienionego przeze mnie to lepiej żebyś maił sporą wartość obrażeń magicznych na broni bo inaczej będziesz w ciemnej..... [ocenzurowano ze względu wymagań regulaminowych forum :wink:]

Edit: btw ciągle aktualne jest to pytanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s_t

To chyba jestem za silny bo

magmowego, kamiennego, białego (jakoś tak)

, powaliłem chyba w 10 s, a te przeklęte nie wiadomo co zabijało mnie w kilka chwil. To nawet

skorpiony

są bardziej wymagające :rolleyes:

Fakt, mam bronie ze wszystkimi dodatkowymi obrażeniami, więc to może dla tego :P

Zresztą na Xfire dałem dwa zdjęcia z ... zaraz przed i po :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te robaczki są strasznie ciężkie ale bardzo opłaca się je zabijać!Nawet przy słabej alchemii można zrobić z nich niezłą miksturkę!!!

a te smoki na prawdę nie są trudne trzeba tylko używać odpowiedniej broni/czaru przeciwko nim

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ktoś rozwiązał mój problem, ale czytania jest tak dużo, że nie wyrobił bym się w tydzień. A mój problem jest następujący: otóż gdy gram w two worlds, gra działa płynnie jednak z czasem owa płynność maleje do tego stopnia, że granie jest niemożliwe. Znalazłem na to tymczasowe rozwiązanie(kombinacja alt+tab i powrót do gry), ale jest ono uciążliwe, bo muszę je powtarzać dosyć często. Z góry dziękuje za ewentualną pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do problemu z płynnością nie wiem, zle poszukaj może jakiś nioficjalnych patchów. A ja mam pytanie - czy po zakończeniu main questa da się jakoś kontynuować grę? Skończyłem maina na 39lvl i z tego co czytam to nie odkryłem jeszcze wielu elementów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się kontynuować po skończeniu głównego questa, od razu po filmiku wywala do menu. Jedynie można wczytać wcześniejszy autozapis i zostawić w nieskończoność główny quest przed walką z ostatnim bossem i zająć się questami pobocznymi, ale do tego i tak lepszym punktem niż przed walką z bossem jest punkt przed zebraniem relikwii w Ashos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mno55555

Raczej nic się nie da zrobić. To jest tak jakbyś do malucha podczepił wyładowaną na maksa węglem przyczepę od TIR-a i chciałbyś pojechać.

A co do poprawiania to sugerowałbym nie tyle ortografię co stylistykę wypowiedzi.... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją "Zaginiony Patrol", którą zlecił mi niejaki Holi - mam odnaleźć jego brata w kopalni Orna. Wchodzę więc do "przedsionka" kopalni ale przez kraty prowadzące dalej już przejść nie mogę, zamknięte. Brakuje mi jakiegoś klucza czy czego? Holi niczego mi nie dał (co prawda miałem wcześniej jakiś "stary krasnoludzki klucz" ale do innej misji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiki są. Ale są w plikach .wmv, więc moim zdaniem masz coś nie tak z kodekami. Takie rzeczy się zdarzają, np. w Thiefie. Spróbuj zainstalować Windows Media Player 11 lub poeksperymentować z innymi, jak Indeo czy Rad Game.

Zresztą zawsze możesz wejść do folderu z grą i odpalić filmy w WMP :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nurmengard

Mam pewien problem a mianowicie w Qudinarze natknąłem się na dom z dwoma złodziejami z Girizy i wziąłem zlecenie od jednego że mam zabic niejakiego Bliznę zadanie z pozoru łatwe bo mam 53 lvl no więc ide tam gdzie mnie kieruje mapa i nic nie ma go tam (według poradnika powinien byc w centrum Czterech głazów) wczytałem wcześniejszego sejwa i dalej nie ma go tam... to błąd w grze czy ja coś źle zrobiłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy dobrze pamiętam:

Set Kistor z rodu Skelden zlecał zadanie na Wykopalisku, aby zlikwidować bandytów ("tylko narzędzie") i tamże ich przywódca, Finch, mówił coś o jakimś zleceniodawcy często pojawiającym się w wiosce Cztery Głazy; w dzienniku pojawiała się misja "za cieniem", której celem było znalezienie go (niekoniecznie zlikwidowanie)

jeżeli misję wykonałeś, porozmawiaj z Girizą - dostaniesz nagrodę za jego zgładzenie; jeżeli nie miałeś zleconej tej misji, to już pewnie za późno - chyba że sprzymierzyłeś się ze Skeldenami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po próbie odpalenia TW wywala mi: "Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono NxCharacter.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem"

Miał ktoś coś takiego? Reinstall nie pomaga, co z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy po odinstalowaniu usunąłeś ręcznie pozostałości po grze? Folder gry, folder z save'ami z moich dokumentów, wpisy w rejestrze itp.?

Spróbuj, może to pomoże. Ewentualnie pobierz grę z torrentów i wpisz swój, oryginalny cd-key (nie jestem pewien, czy to legalne ;]).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...