Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eld

Pytania do Elda

Polecane posty

taki mam charakter. bardzo ciezko jest zapracowac na moje zaufanie i przyjazn, a zdrada i obrabianie mi tylnych czesci ciala za moimi plecami, to w zasadzie grzech smiertelny.

Co sadzisz o Soilwork, i czy podobala ci sie ich plyta "Sworn to a great divide" ?

lubie 2 pierwsze plyty: Chainheart i Steelbath. szkoda, ze pozniej zapragneli zostac gwiazdkami pop

Czy poza SmG utrzymujesz z kimś z redakcji kontakty ?

nie

Czy grasz jeszcze w starego hita Wolfenstein Enemy Territory ^^?

nie, chociaz ostatnio mnie korci, aby zagrac w ramach relaksu :) jednak sciaganie tych wszystkich plikow mnie przeraza

Czy czujesz się gwiazdą? W końcu jesteś redaktorem kultowego czasopisma CDA? Jak się z tym czujesz?

powtarzam to do znudzenia: to taka sama praca jak w tesco lub mcdonalds. chociaz nie, praca na kasie jest bardziej przydatna

Jak czesto bywasz na meczach Slaska?

od kilku dlugich lat nie bylem na meczu. najpierw sobie przyrzekalem, ze pojde jak wejda do ekstraklasy, teraz jak wybuduja stadion na maslicach. a powaznie z checia pojde, ale przeraza mnie wyrabianie identyfikatora

Czy jezdzisz na wyjazdy?

jezdzilem na kazdy wyjazd w latach 92-97. nieraz biorac do kieszeni antybiotyki :P a kiedy slask gral u siebie, to czesto jezdzilem na lechie.

Co myslisz o kibicach i oprawach Widzewa? ;)

ciezko mi sie wypowiadac, bo teraz za stary jestem, aby zwracac uwage na to co sie dzieje na trybunach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo miałeś konkretnie na myśli pisząc w styczniowym numerze CDA z 2008r."Czy ja w ich wieku też byłem taki zapatrzony w siebie?"Bo wątpie żeby chodzio o wszystkich.

Nie żałujesz swojej decyzji? I czy gdybyś mógł to byś wrócił?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rzuciłem okiem na Twój profil na myspace, i powiem jedno RESPECT za niektóre foty, naprawdę fajne. Mam tylko jedno pytanie, które pewnie było już zadane milion razy, ale nie przeglądałem całego tematu mianowicie skąd wzięła się ksywka ELD??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Eld , w jednym z numerów Cda zamieściłeś mini felieton .który podsumował cały rok kinematografii. Nie chce sie rozpowiadać na temat 1 miejsca itp . napisałeś ,że warto wymienić film "Sweeney Todd The Demon Barber of Fleet Street". Powiem , tak uwielbiam kino Burtona , dla mnie nr 1 wsród reżyserów zawsze był i będzie Tim Burton, a Sleepy Hollow to jeden z moich ulubionych filmów tak jak Edward Nozycoręki ,który tak mnie zachwycił ,że od razu dałbym mu 10/10.No ale dobra pisze do Ciebie bo chce się dowiedziec dlaczego to właśnie Sweeney został wymieniony i za co tak naprawde cenisz ten film .Dodam tylko ,że nie rozumiem ludzi ,którzy mówią ,że Johnny Depp nie umie śpiewać lu Hel;ena Bonham-Carter , piosenki w tym Musicalu są niesamowite i odrazu wgrałem sobie je na mp3 , bo jak może sie nie podobać Epiharny , A Litlle Priest czy Pirrleli Miracle Elixir.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym numerze napisał Pan felieton o najnowszej produkcji Hanksa i Spielberga - Pacific. Napisał Pan, że "(...)ciężko znaleźć kogoś z nazwiskiem" (poza tym dzieciakiem z Jurrasic Parku). Otóż nie jest to prawdą, gdyż moim zdaniem dość znanym aktorem jest William Sadler, który tam zagra. Grał on między innymi w Zielonej Mili i Skazanym na Shawshank, choć były to role drugoplanowe. Jego największą produkcją była Szklana pułapka 2 - był tam jednym z głównych aktorów - przeciwnikiem Bruce'a Willisa. A to chyba już sporo. Poza tym dość znany film z nim to "Mgła". Więc choć ogólnie fajny felieton (zawsze chętnie czytam, gdy je Pan zamiesza), to z tą jedną informacją się nie zgadzam.

I jeszcze mała uwaga do kolegi MaciaS dwa posty wyżej - "Kompania Braci" to serial, nie film.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym numerze napisał Pan felieton o najnowszej produkcji Hanksa i Spielberga - Pacific. Napisał Pan, że "(...)ciężko znaleźć kogoś z nazwiskiem" (poza tym dzieciakiem z Jurrasic Parku). Otóż nie jest to prawdą, gdyż moim zdaniem dość znanym aktorem jest William Sadler, który tam zagra. Grał on między innymi w Zielonej Mili i Skazanym na Shawshank, choć były to role drugoplanowe. Jego największą produkcją była Szklana pułapka 2 - był tam jednym z głównych aktorów - przeciwnikiem Bruce'a Willisa. A to chyba już sporo. Poza tym dość znany film z nim to "Mgła". Więc choć ogólnie fajny felieton (zawsze chętnie czytam, gdy je Pan zamiesza), to z tą jedną informacją się nie zgadzam.

I jeszcze mała uwaga do kolegi MaciaS dwa posty wyżej - "Kompania Braci" to serial, nie film.

hły hły nocoty nie powiesz ? :down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka rasa według ciebie (jedna z ally jedna z hordy) jest najlepsza do gry magem i dlaczego?

Czy będziesz się cieszył jak twój syn/córka wkręci się wow-a? Raidy rodzinne(?)

Wolisz colę czy pepsi :D

Podaj konfigurację Pieców

Jakie skończyłeś studia? Czy teraz studiujesz?

Lubisz/znasz Turbonegro , Birthday Massacre , The Sounds

Czy w wowie przyczepiają się do ciebie ludzie z forum? Co wtedy robisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naszła Cie kiedyś egoistyczna, ale w moim mniemaniu uzasadniona, myśl "CDA beze mnie to już nie to samo?". Na pewno byłeś pytany czy żałujesz odejścia i czy zamierzasz wrócić, ale niezależnie od tego - jak oceniasz swoją pracę w redakcji przez te wszystkie lata?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naszła Cie kiedyś egoistyczna, ale w moim mniemaniu uzasadniona, myśl "CDA beze mnie to już nie to samo?"

nie mam pojecia jakie jest teraz CDA i prawde mowiac malo mnie to interesuje :) ale bez Iwana czy EGM na pewno nie jest takie same

jak oceniasz swoją pracę w redakcji przez te wszystkie lata?

za czasow silversharka czy future publishing pisalem duzo i chyba czasem nienajgorzej, pozniej bylo juz gorzej, ale wiecie jak to jest - jak jest sam kij bez marchewki, to ciezko sie zmoblizowac

Jaka rasa według ciebie (jedna z ally jedna z hordy) jest najlepsza do gry magem i dlaczego?

chyba gnom i undead lub blood elf

Czy będziesz się cieszył jak twój syn/córka wkręci się wow-a? Raidy rodzinne(?)

eee... WoW chyba tyle nie pociagnie, a jesli nawet to bedzie duzy problem z tym, kto ma zajmowac kompy

Wolisz colę czy pepsi

cola

Podaj konfigurację Pieców

1. Q6600, 4GM RAM, GF 9800 2. Q3200, 4GB RAM, GF 9600

Jakie skończyłeś studia? Czy teraz studiujesz?

nie skonczylem dziennikarstwa. na dobra sprawe zabraklo mi jednego zaliczenia

Lubisz/znasz Turbonegro , Birthday Massacre , The Sounds

Birthday slucha zona

Czy w wowie przyczepiają się do ciebie ludzie z forum? Co wtedy robisz?

na szczescie JUZ nie zaczepiaja

Czytałeś coś z cyklu 'Kroniki Amberu' Rogera Zelaznego?

nope

Co sądzisz o nowym dodatku do WoWa? Cataclysm to szansa na renesans, czy gwóźdź do trumny gry?

renesansu nie bedzie. za duzo sie zmienilo (na lepsze), by powrocic do bg 24/7, do siedzenia po 8 godzin w raidzie itd. bylo, minelo, nie wroci juz. teraz jest latwiej i fajniej. i wolalbym wiecej poziomow, wiecej nowych krain i nowa klase, zamiast nowych ras.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś kiedyś nick Ulver, pewnie z sympatii do tego zespołu. Polecisz albumy, które najbardziej przypadły Ci do gustu?

Co sądzisz o Death?

Nie mógłbyś czasem skrobnąć na jakiegoś artykułu do CDA? Przewyższyłby, nawet pisany na kolanie obecny poziom redkacji ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...