Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Ten problem z nosem co go kiedyś opisywałeś w jednym z felietonie (chyba ganiłeś w nim polską służbę zdrowia), czy to nie były przypadkiem częste krwotoki z nosa (sry powtórzenie).

Nie. To byly problemy z droznoscia nosa. Cale zycie myslalem, ze mam po prostu takie masakryczne katary, ze nie moge oddychac. Tymczasem to byly... no powiedzmy, ze obrzeki, ktora zlikwidowano wlasnie za pomoca pradu.

A drugie - Jakie piosenki Metallici lubisz najbardziej?

Creeping Death, For Whom The Bell Tolls, Master of Puppets.

Co sądzisz o piosence Stairway to Heaven.

Bardzo lubie ten utwor. Ale wole go chyba w wykonaniu Zakka Wylde'a niz oryginalnym.

w takim razie dlaczego nie biłeś rekordu ?? z prostego braku czasu czy może powód był inny .........

Szczerze? Nie chcialo mi sie targac gitary elektrycznej, podlaczac sie z nia itp. Gdybym mial ekustyka, pewnie bym poszedl.

Slyszales kiedys o The Full Metal Jacket?

http://www.myspace.com/thefullmetaljackets

Zapewne nie. Moim zdaniem - znakomita kapela.

Nie znalem jej wczesniej. Ale jak dla mnie nic specjalnego. A tak w ogole, to slaby z Ciebie fan, skoro zle napisales nazwe kapeli. :P

Aha, lubisz zespol Turbo?

Lubie plyty nagrane z Grzeskiem Kupczykiem na wokalu. Wedlug mnie bez niego nie ma Turbo.

Na poprzednich stronach poleciłeś komuś zespół Gamma Ray. Można poznać Twoją opinię o tej świetnej kapeli? Zaznaczam, że jest świetna. ;)

Troche dziwne to pytanie. Nie zwyklem polecac nikomu zespolow, ktorych nie lubie. Ja jestem generalnie fanem Kaia Hansena. Kiedys mialem szajbe na punkcie Gamma Ray, teraz juz mi czesciowo przeszlo, bo gust przesunal mi sie w strone ciezszego i surowszego grania. Tym niemniej nadal uwielbiam wokal Hansena i kupilem najnowsze DVD Gamma Ray natychmiast po premierze. No i ich ostatnia plyta mi sie podoba.

Cześć, CormaC!

Mam do Ciebie jedno pytanie: "Znasz/lubisz zespół Budgie?"

Znam, ale nigdy mnie nie krecili. Ja generalnie nie lubie starych kapel. Bylem wczoraj na Polach Marsowych, zeby posluchac sobie koncertu Deep Purple (przez siatke) i powiem szczerze, ze zanudzili mnie niemilosiernie, choc lubie ich kilka kawalkow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o piosence Metallica- The day that never comes?

Uwazam, ze jest slaba. Dluga, nudna, sprawia wrazenie polepionej z kilku roznych kawalkow. Poza tym ze wzgledu na spartolony mastering nie jestem w stanie sluchac tego albumu - wnerwia mnie przesterowanie calosci.

Jakie masz zdanie na temat zespołów "Proletaryat", "Paradise Lost"? Znasz/lubisz/nienawidzisz? ;)

Znam, nie lubie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy utkwił Ci w pamięci soundtrack z jakiejś gry? Może nawet spodobał się na tyle że kupiłeś płytę? I chodzi mi tu bardziej o ścieżki dźwiękowe przygotowywane na potrzeby gry, a nie licencjonowane w stylu tych z THPS czy Guitar Hero.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy utkwił Ci w pamięci soundtrack z jakiejś gry? Może nawet spodobał się na tyle że kupiłeś płytę? I chodzi mi tu bardziej o ścieżki dźwiękowe przygotowywane na potrzeby gry, a nie licencjonowane w stylu tych z THPS czy Guitar Hero.

O to samo pytałem w Pytaniach do redakcji, ale niestety tylko enki odpowiedział:D W Devil May Cry 3 grałeś? Bo jedną piosenkę z Soundtracku usłyszałem i jakoś mi się spodobała(mam na myśli Devils never cry).

Co do Metallici - Master of Puppets rzeczywiście dobre. A co sądzisz o "serii" Unforgiven?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy utkwił Ci w pamięci soundtrack z jakiejś gry?

Podoba mi sie sciezka dzwiekowa do gier z serii Gothic. Utkwil mi tez w pamieci soundtrack do gry Nightmare Creatures.

Znasz może takiego pana co się nazywa Steven Wilson?

Nie.

Czego słuchasz/w co grasz obecnie?

Slucham masy rzeczy, gram w Dead Space'a i PES-a.

O to samo pytałem w Pytaniach do redakcji, ale niestety tylko enki odpowiedział:D W Devil May Cry 3 grałeś?

Nie.

A co sądzisz o "serii" Unforgiven?

Pierwsza - dobra, druga - slabawa, trzecia - zenujaca.

Czy InDespair ma może w planach odwiedzić Głogów?

Jezeli bedzie okazja tam zagrac, to oczywiscie pojedziemy.

Carmacu jakie polecasz słuchawki muszlowe z wejsciem normalnym do mp3 i telefonu ? Do 100 zł. A czy jak w droższych modelach jest redukcja szumów to czy to czegos warte ?

Nie interesuje sie sluchawkami. Pytaj Allora - on je testuje dla CDA.

Grałeś w GTA IV? Domyślam się, że tak. Jakich stacji radiowych słuchasz w tej grze?

W grach z serii GTA zawsze sluchasm stacji rockowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały dylemacik. :) Mianowicie - co jest lepsze:

To? http://www.bratpol.com.pl/?prod=2166&cat=345

Może to? http://www.guitarcenter.pl/catalog/gitara-...czne/cort-x2-bk

A może jednak to? http://www.bratpol.com.pl/?prod=2156&cat=338

Jeśli żadna nie jest dobra, bardzo bym prosił o podanie jakiejś dobrej gitary za max. 1000 zł.

Z góry dzięki i pozdro. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiej muzyki ma byc ta gitara? Jesli do rocka i metalu, to odrzuc od razu tego Squiera, bo ma przystawki typu single, a Ty potrzebujesz humbuckerow. Corty maja dobra opinie, ale polecalbym jednak na poczatek gitare ze stalym mostkiem (bez "wajhy"). Natomiast o Epiphonie sie nie wypowiem, bo mam slabe rozeznanie w tych gitarach. Tak czy owak musialbys kazda potencjalna gitare wyprobowac wlasnorecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitara ma być do rocka i metalu, zgadłeś. :smile:

Ty potrzebujesz humbuckerow. Corty maja dobra opinie, ale polecalbym jednak na poczatek gitare ze stalym mostkiem (bez "wajhy").

Czyli mam szukać tego typu gitary? Na początek może być? :smile:http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...-katana-kx5-bkm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o piosence Trivium-Departure?

Sadze, ze warto zaczac bardziej sie wysilac przy zadawaniu pytan.

Czyli mam szukać tego typu gitary? Na początek może być? :smile:http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...-katana-kx5-bkm

Tak, jak najbardziej.

CormaC czytałeś może kiedyś jakąś książkę związaną z metalem bądź rockiem, jakąś autobiografie członka zespołu lub ogólnie historie powstania danej kapeli...???

Tak, mam biografie Maidenow - "Run To The Hills".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...