Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Były do Ghosta ale go nie ma, więc do Pana.

Redakcja CD-Action ogłasza nabór newsmanów do naszej strony WWW. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w eliminacjach.

Newsmani będą mieli za zadanie szukanie informacji i wrzucanie ich określonej liczby np. w tygodniu na stronę? Ilu newsmanów zostanie wybranych? Wiek itp. nie gra roli?

Druga notka ma być newsem informującym czytelników o urodzinach Smugglera. Tu zdajemy się na Waszą inwencję. Iskra szaleństwa i odpowiednie poczucie humoru wskazane.

To ma być żartobliwe czy kompletnie szalone?

Jakiś specjalny ten news, taki jakiego nie ma na stronach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Cdaction pojawi się jutro w kioskach, czy z powodu żałoby narodowej premiera zostanie przesunięta?

Pojawi sie. Co ma do tego zaloba? I nie premiera, a prezydenta. :)

Newsmani będą mieli za zadanie szukanie informacji i wrzucanie ich określonej liczby np. w tygodniu na stronę?

Normy zostana ustalone pozniej. Ale bedziemy wymagali systematycznosci. Po co nam czlowiek, ktory wrzuci cos raz na dwa tygodnie, kiedy akurat bedzie mu sie chcialo?

Ilu newsmanów zostanie wybranych?

To zalezy ile wartosciowych zgloszen przyjdzie. Nie okreslalismy poki co zadnych liczba. Nie mamy tez cisnienia, zeby koniecznie kogos przyjac. Jezeli okaze sie, ze nikt nie spelnia naszych wymagan, to trudno.

Wiek itp. nie gra roli?

Jezeli ktos spelnia kryteria, to nie obchodzi nas jego wiek. Ale trudno mi wyobrazic sobie np. 12-latka, ktory swietnie posluguje sie jezykiem angielskim, ktory jest oczywistym wymogiem w pracy newsmana.

Druga notka ma być newsem informującym czytelników o urodzinach Smugglera. Tu zdajemy się na Waszą inwencję. Iskra szaleństwa i odpowiednie poczucie humoru wskazane.

To ma być żartobliwe czy kompletnie szalone?

Ma byc takie, zeby nas zainteresowalo.

Jakiś specjalny ten news, taki jakiego nie ma na stronach?

Nie rozumiem pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Wiem, ze lubisz Megadeth. Czy podobnie jak wiekszosc sluchajacych ich osob za najlepsze plyte uznajesz Rust in Peace czy moze wolisz cos innego? (pisze to uczac sie grac na elektryku piosenki Tornado of Souls)

I jeszcze - czy lubisz Judas Priest? Ich plyty sa dosyc od siebie rozne (mam na mysli np. Screaming from Vengeance oraz Painkiller), jednak wiekszosc prezentuje moim zdaniem wysoki poziom. (szczegolnie wspomniany juz Painkiller) Szkoda, ze na zywo bywa z nimi czasem slabo.

Edytowano przez Aver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Wiem, ze lubisz Megadeth. Czy podobnie jak wiekszosc sluchajacych ich osob za najlepsze plyte uznajesz Rust in Peace czy moze wolisz cos innego? (pisze to uczac sie grac na elektryku piosenki Tornado of Souls)

Zdecydowanie najbardziej podoba mi sie Rust in Peace.

I jeszcze - czy lubisz Judas Priest?

Nie jestem fanem. Mam tylko jedna ich plyte - Painkiller (znakomita). Jakos nigdy mnie generalnie nie ciagnelo do Judas Priest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pytania.

Coś takiego czego np. nie ma na stronie CDA. Czy może być o tym co było tyle, że napisane w inny sposób?

Co do znajomości j. ang. to są słowniki :smile:

Zawsze jest Pan taki zasadniczy, szorstki? :tongue:

Edytowano przez Luke13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego czego np. nie ma na stronie CDA. Czy może być o tym co było tyle, że napisane w inny sposób?

Moze byc.

Co do znajomości j. ang. to są słowniki :smile:

Slownik nie zastapi znajomosci jezyka, zwlaszcza wtedy, kiedy istotne jest stuprocentowo poprawne zrozumienie zrodla. Nie sa nam potrzebni ludzie, ktorzy beda tlumaczyc sobie informacje prasowe albo wywiady z angielskiego "mniej wiecej" i "tak jak im sie wydaje". Albo np. nie beda wiedzieli, ze po angielsku "billion" to miliard, a nie bilion.

Zawsze jest Pan taki zasadniczy, szorstki? :tongue:

Jestem zasadniczy w sprawach, ktore wymagaja zasadniczosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słyszałeś o takim zespole jak Velvet Revolver?Co o nim sądzisz.

Pewnie, ze slyszalem. Dla mnie nic specjalnego.

@CormaC - chodzi mi o chińskie i japońskie sportowe, szybkie woziki :)

A wymien mi kilka samochodow sportowych chinskich producentow. :) A jesli chodzi o Twoje poprzednie pytanie - fajny samochod to fajny samochod. Co za roznica, gdzie powstal?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za shit.Kupiłem dziś nowe CDA,pomyślałem wyśle SMS-a w końcu tylko 1.22.A nuż mi się pofarci i wygram gre.Wysyłałem czekam i po 15 sek.odpowiedż:INFORMUJEM ZE MINAL TERMIN NADSYLANIA ODPOWIEDZI DO TEGO KONKURSU.ZAPRASZAMY DO KOLEJNEJ ZABAWY.SZCZEGOLY ZNJADZIESZ W BIEZACYM NUMERZE.Co to ma być??????

Pisze do ciebie bo to ty jesteś autorem tego tesktu w ramce Action Top.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...