Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Zupelnie nie rozumiem pytania

Chodzi o to, że materiały zdobyte na ostatnią chwilę raczej nie będą robione na 4 stronnicową zapowiedź nie? Czy tak różnie?

Ale fajna byłą pogawędka w sobotę, więcej takich!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że materiały zdobyte na ostatnią chwilę raczej nie będą robione na 4 stronnicową zapowiedź nie? Czy tak różnie?

Materialy zdobyte na ostatnia chwile moga rownie dobrze byc Tematem numeru albo wazna recenzja. Niby dlaczego nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale gra na ostatnią chwilę zdobyta nie zostanie zrecenzowana ( przykład FC2).

To zalezy od sytuacji - m.in. od tego, ile czasu jest do wysylki i co to za gra (erpegowi trzeba poswiecic wiecej czasu niz np. PES-owi).

Swoją drogą ile średnio zajmuje ci pisanie recki przy max negatywnych i przy max optymistycznych nastawieniach.

Nie ma czegos takiego jak "srednio". Zalezy to od konkretnej gry i od objetosci recenzji. Moze byc 6 godzin, moze byc tydzien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś tak kiedyś, że przez wiele czasu uważałeś jakąś kapelę za totalne dno, w ogóle nie interesowałeś się nią, aż tu nagle zmieniła ona styl, image i zaczęła Ci odpowiadać?

Pytam, bo ostatnio się nieźle zdziwiłem, gdy usłyszałem kawałek "Flip a coin" zespołu (tfu!) The Kelly Family.. Do tej pory, nie wierzę, że zespół który przez 10 mijałem z odległości 100km, grający jakąś niestrawną mieszankę country z rockiem czy coś, zrobił taki kawałek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz może zespoły Breaking Point i/lub Disturbed? Całkiem niezłe mają kawałki.

Slyszalem nowa plyte Disturbed i dla mnie jest beznadziejnie nudna i monotonna. Ale ich wersja "Land of Confusion" bardzo mi sie podoba. Breaking Point nie znam.

Miałeś tak kiedyś, że przez wiele czasu uważałeś jakąś kapelę za totalne dno, w ogóle nie interesowałeś się nią, aż tu nagle zmieniła ona styl, image i zaczęła Ci odpowiadać?

Nie, nie przypominam sobie takiej sytuacji. Poza tym uwazam, ze jesli kapela nagle zmienia styl i wizerunek o 180 stopni, to niewiele w tym jest szczerosci, a dla mnie bez szczerosci nie ma dobrej muzyki.

Grales w ktoras z czesci SpellForce'a? I jesli tak, to jak Ci sie podobalo.

W "dwojke" nie gralem, "jedynke" recenzowalem dla CDA (nie pamietam dokladnej oceny, ale bylo to cos w granicach 8+, 9).

I inne pytanko, co sadzisz o polskich kapelach Hunter i Rootwater. Podobaja Ci sie?

Nie, nie podobaja mi sie. Natomiast wokalista Rootwater nagral swietna plyte z Black River.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi ComarC'u co sadzisz o zespole Black Sabbath ??

Nie szaleje za nimi, nie slucham ich plyt i generalnie malo mnie obchodza. Lubie kilka ich kawalkow, ale w wykonaniu innych kapel (np. "Sabbath Bloody Sabbath" Dickinsona, "Paranoid" Megadeth). Wokal Ozzy'ego mnie wnerwia, a gra Iommiego niespecjalnie rusza. Tak wiec mam dla nich szacunek za to, ile znacza dla muzyki, ale za ich nagraniami nie przepadam.

Pytanie mam takie. Czy jeśli InDespair jeździłoby po Polsce, czy byłby Pan skłonny przyjmować supporty?

Jesli juz bedziemy jezdzic gdzies dalej, to raczej po to, zeby samemu supportowac bardziej znane zespoly, bo inaczej ma to maly sens.

Na jakiej gitarze Pan zaczynał grać ( klasyk, akustyk, elektryk ? )

Mialem najpierw baaardzo starego akustyka, ktory do grania sie za bardzo nie nadawal, ale tego i owego sie na nim nauczylem zanim przesiadlem sie na elektryka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie przypominam sobie takiej sytuacji. Poza tym uwazam, ze jesli kapela nagle zmienia styl i wizerunek o 180 stopni, to niewiele w tym jest szczerosci, a dla mnie bez szczerosci nie ma dobrej muzyki.

Pantera jest dobrym przykładem, że można zupełnie zmienić styl i wizerunek i grać szczerze (bo chyba tak grali?).

Edytowano przez Maneater
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pantera jest dobrym przykładem, że można zupełnie zmienić styl i wizerunek i grać szczerze (bo chyba tak grali?).

Nie lubie Pantery. Zupelnie nic mnie w ich muzyce nie pociaga.

Grasz w Guitar Hero?

Nie. Zamiast bawic sie plastikowa gitara, wole pograc na prawdziwej. Przynajmniej cos bede z tego mial.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi CormaC'u. Co sądzisz o zespołach takich jak vader, behemoth, dimmu borgir, gorgoroth, vesania, nile i innych grających ten typ muzyki??

Nie trawie tego, co graja, a image niektorych z wymienionych kapel szczerze mnie bawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...