Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

A ja mam inne pytanie, jakiej gry by mi pan polecił zakup bo ja lubuje się w RPG i TPP mam 200 stówy i nie wiem na jaką grę mam wydać.

I jeszcze jedno pytanko.Jak ustawić sobie Awatar ??

Edytowano przez szlacha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie, jakiej gry by mi pan polecił zakup bo ja lubuje się w RPG i TPP mam 200 stówy i nie wiem na jaką grę mam wydać.

Z erpegow mozesz rzucic okiem na Drakensanga. Jesli chodzi o gry akcji z perspektywa TPP, to oczywiscie GTA IV, o ile masz mocnego kompa. Mozesz tez zainteresowac sie Saints Row 2, ale ta gra tez ma bardzo duze wymagania sprzetowe.

I jeszcze jedno pytanko.Jak ustawić sobie Awatar ??

Panel kontrolny -> edytuj awatar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz takie pytanie może trochę mniej nudne. Na co należy zwracać uwagę przy wyborze wiosła?

Na jakosc wykonania (czy gitara stroi, czy ma rowno nabite progi itp.), uklad elektryczny (rodzaj, jakosc i charakterystyka przetwornikow), wygode grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po wydaniu Gothica ZB poczułeś żal , że seria przestała dążyć we właściwym kierunku? Jestem wielkim fanem całej serii i zastanawiam się nad zakupem dodatku do G3. Jedenak przeglądając opinie i gameplaye mam przeczucia , że to nie za bardzo dobra opcja... Co o tym sądzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po wydaniu Gothica ZB poczułeś żal , że seria przestała dążyć we właściwym kierunku? Jestem wielkim fanem całej serii i zastanawiam się nad zakupem dodatku do G3. Jedenak przeglądając opinie i gameplaye mam przeczucia , że to nie za bardzo dobra opcja... Co o tym sądzisz?

Przeczytaj moja recenzje, to dowiesz sie, co sadze o tej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz podwójne kombo od WujkaBetona:

Gdzie zawsze chciałeś pracować i czy lubisz swoją obecną pracę? :lol:

Chcialem pracowac w pismie o grach i tak, jestem bardzo zadowolony z mojej pracy.

1. Czy jesteś rozpoznawalny na ulicach? Tzn. czy ludzie podchodzą i proszą o autografy?

Nie.

Czy w zespole też używasz ksywki CormaC?

Uzywam jej wszedzie, znajomi tak na mnie mowia.

3. Odnośnie pierwszego. Jeśli tak to jest więcej fanów CDA czy Idnespair?

Zgadnij. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktorzy mają niektóre uprawnienia moderatorskie (np. możliwość zakładania tematów, lub dopisywania się do postów) tylko w "Strefie redakcyjnej". CormaC, oprócz tego, że jest redaktorem, jest też jednym z opiekunów forum z ramienia redakcji. Dlatego jest w grupie Supermoderatorów i ma możliwość pełnej moderacji na całym forum.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jaką stronę "wuwuwu" zespołu , bo w googlach nie znalazłem

To ciekawe, bo wyskakuje ona jako pierwszy wynik wyszukiwania po wpisaniu w Google'u nazwy kapeli. :) Pomijam juz fakt, ze link podany jest w sygnaturce pod kazdym moim postem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspominasz swoja studniowke? Miales/nie miales. fajnie bylo czy do d***? I jeszcze jedno. Wybierasz sie czasami na jakies imprezy, na ktorych nie gra sie metalu. Wiesz, czy bierzesz udzial w roznego rodzaju potancowkach i tego typu zabawach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jaką stronę "wuwuwu" zespołu , bo w googlach nie znalazłem

To ciekawe, bo wyskakuje ona jako pierwszy wynik wyszukiwania po wpisaniu w Google'u nazwy kapeli. :) Pomijam juz fakt, ze link podany jest w sygnaturce pod kazdym moim postem.

źle wpisałem i nie popatrzyłem.........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja zadam z pozoru bezsensowne pytanie, ale...

Czemu w profilu waszego zespołu na lastfm nie ma w miniodtwarzaczu (to po prawej) utworu Seduction Way...? Według mnie to najlepszy kawałek z EP-ki (i ogólnie jeden z moich ulubionych kawałków), a muszę skakać między stronami by go posłuchać ;)

Edytowano przez Dogmeat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w profilu waszego zespołu na lastfm nie ma w miniodtwarzaczu (to po prawej) utworu Seduction Way...? Według mnie to najlepszy kawałek z EP-ki (i ogólnie jeden z moich ulubionych kawałków), a muszę skakać między stronami by go posłuchać ;)

W tym odtwarzaczu mozna umiescic tylko 4 kawalki, a Seduction Way lubie najmniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...